Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie najlepszy był w okresie marzec-sierpień 2013. wrzesień-listopad już gorzej ale nadal była to najczęściej przeze mnie oglądana stacja. Odkąd zredukowali koszty produkcji do minimum już częściej zaglądam na eskę czy 4fun, niestety :( Co nie przełączę na rbl to Kim Cesarion - Undressed albo Lawson - Juliet i im podobne."

 

Ostatnio w GRZE O TRON leciało Dvbbs & Borgeous - tsunami. Zastanawia mnie czy to jest traktowane przez nich jako Hip-Hop czy Rock? :/ Bo Pharrell Williams - Happy traktują jako hip hop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@strain:

 

chodzi właśnie o czwórkę na wizji. kiedyś nadawali na 13E i było super. teraz tylko UPC ale nie każdy ma UPC.

 

słucham ich często w radiu bo w Łodzi nie ma już żadnego radia do słuchania dla 30-latków. zlikwidowali Eskę Rock, Planetę... teraz mamy samo disco-polo wszędzie i gold stare s.HITY... czwórka super muza ale za duuużo gadania na siłę...

 

RBL kiedyś było ambitne i po prostu REBEL. teraz powinni zmienić nazwę na AKP - "AMBITNY KOMERCYJNY POP"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nadal poprawiłeś nie tak jak trzeba kolego :) Powinieneś dodać do tego co napisałeś magiczne TAKŻE :) bo przekaz w takiej formie jak obecnie sugeruje, że będą grali TYLKO starsze hity a tak nie jest. :) Napchali mi do głowy głupot na dziennikarstwie i teraz jestem skrzywiony, sorry :)

 

A że rozglądają się raz tu raz tam - nic na to nie poradzę, każdy może każdego podpatrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim powinni odświeżyć całkowicie wizerunek kanału poprzez zmianę nazwy na 4fun2.tv lub coś innego, ponieważ RBL.TV nadal będzie się dla wielu widzów kojarzyć z kanałem grającym coś innego niż największe przeboje. Nową ofertę mógłbym zaakceptować, pod warunkiem, że byłby podział tematyczny, ponieważ takie mieszanki w playliście jedynie w Stars.TV mi odpowiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RBL.TV już nie gra rapu w Polisz Rajdzie, choć jeszcze do niedawna było inaczej (w styczniu na pewno widziałem tam rap). Wczoraj widziałem początek i byli tam Margaret a potem Lady Pank, dłużej nie oglądałem.

 

A tak z innej beczki - playlista tego kanału zubożała, czy tylko mi się tak wydaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Najfajniej wg mnie było kiedy Rebel grał rock. Później przeszli na alternatywę i w ogóle mi to nie przeszkadzało. Ale kiedy się dowiedziałem że zaczynają grać jakiś czarnuchowski rap to myślałem że se jaja odgryzę. Na szczęście zmienili playlistę na coś w stylu Vh1 i to dobre rozwiązanie. Ilość oglądalności leci w górę. Jednak powinni zmienić w ogóle nazwę i cały wizerunek "rockowej" stacji bo co niektórzy ludzie dalej będą olewać rbl.tv. Nie wiem... Może zamiast REBEL to RETRO? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda inna nazwa jest lepsza, marka rebel:tv/rbl.tv nie istnieje co świadczy o tym, że bez względu na ich format, zawsze będą mieli bardzo mizerną oglądalność przy obecnym zasięgu.

Zmiana z rocka na hip hop+electro była bardzo dobra ale była to drastyczna zmiana grupy docelowej, obecny format znowu jest kierowany do podobnej, "starej" grupy docelowej.

Jak dla mnie obecny format jest najgorszy ze wszystkich ale to tylko subiektywne stwierdzenie, bo wiem że dla stacji jest ekonomicznie najlepszy a to się liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie dla mnie RBL jest stacją z "hisptersko" flakowatą muzyką bez wyrazu.VH1 bynajmniej gra jakieś klasyki ... no ale jak jest na to popyt "Hajs się musi zgadzać" :P

Dokładnie już rok temu o tym pisałem ze marka Rebel czy RBL powinna zniknąć na rzecz nowego produktu z nową odpowiednią nazwą ,oprawa etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż obdarzyłem wielkim sentymentem rockową wersję Rebela to uważam że już dawno powinni usunąć lub stworzyć zupełnie nowy kanał. Wyżej pisało gdzieś chyba 4fun2TV. Wykorzystanie znanej marki = większa widownia. Np na 4fun byłyby nowości a 2 klasyki. Chociaż przypomina mi to historię 4, które kiedyś grało alternatywę a pod wpływem widowni grają to co teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było - w nocy. Usunęli bo słaba oglądalność. No ale jak w nocy to co się dziwić że nikt nie ogląda? Chociaż nawet jak hh startował dopiero o 0:00 to i tak mieli jakichś stałych widzów, na facebooku sie udzielali jak im zabrano to nocne pasmo. TEORETYCZNIE jest Gra o Tron gdzie rywalizują hip hop i rock ale tam nie ma ani hip hopowych kawałków, ani rockowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polisz Rajd przechodzi transformację o 2 w nocy i puszcza rap tak do 5 rano chyba, przynajmniej tak było jeszcze jakoś z miesiąc temu, ostatnio już tak nie cierpię na bezsenność, więc nie wiem jak jest teraz :) Ale już dawno przestałem oglądać regularnie Polisz Rajd, bo nawet jak jeszcze puszczali rap od północy to nie wzbogacali prawie playlisty i w kółko leciały te same kawałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

To tylko drobne różnice. Obecnie RBL.TV jest bardzo podobny do 4fun.tv i niestety tak już pozostanie. Moim zdaniem zmiana nazwy na 4fun2.tv lub coś podobnego jest obecnie najlepszym rozwiązaniem, jeżeli nadawca chce, aby ten kanał był w obecnej formie bardziej rozpoznawalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobne? Nie ma śmietniska na ekranie to raz. Dwa na 4fun.tv, powtarzam nie ma Kayah, Brodki itd. Logo jest w ogóle w innym miejscu. Puszczają klasyki muzyki Pop. Serio nie rozumiem gdzie widać podobieństwo. Może chodzi Ci o złote czasy 4fun.tv, jak faktycznie tam było czego słuchać...to wtedy mogę się zgodzić! :) Myślę, że RBL od 4FUN różni się jakością, tej muzyki popularnej. RBL jest pod względem lepszy. Nie są ambitni, ale przynajmniej nie puszczają takiego syfu i odpadków, jaki jest na 4FUN :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...