Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

rebel:tv w 16:9 to kompletny idiotyzm. Większość teledysków, które nadawane są w tym kanale wyprodukowane zostały w 4:3. I co, przechodzą na 16:9 po to, żeby nadawać piękne czarne pasy po bokach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nicker Sory że nie odpowiedziałem wcześniej. Właśnie ten program był zlepkiem informacji o koncertach oraz większych imprezach w Polsce i trwał zaledwie kilka minut. Graficznie wstawki programu wydawały mi się niesamowicie nawiązujące do Monty Phytona. Nie potrafię dokładnie określić kiedy to było wiem że koło godzin popołudniowych i widziałem to tylko raz co też mnie zdziwiło bo oglądam ten kanał niemal na okrągło...

 

A co do aktualnej postaci Rebel.tv to coś konkretnego się porobiło! Świadczą o tym te kolorki...

d1846.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dźwiękiem nadal nie wszystko jest OK. Teraz znowu zaobserwowałem, że momentami rozjeżdża się od obrazu. Dzieje się to tak - w trakcie teledysku zatnie się na moment obraz, a po chwili nagle przyśpieszy na moment, ale na zbyt długi moment - wyprzedzając dźwięk. Do końca takiego klipu jest źle. Teraz dodatkowo słyszę jeszcze, że dźwięk przeskakuje a później na ułamek sekundy jest cisza - tylko powiększają się rozjazdy. Sytuacja normuje się po zmianie teledysku, ale jeśli na kolejnym znowu się coś przytnie, to do jego końca będzie źle. Kompletnie się namieszało po tej awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta stacją....nie ma racji bytu. Muzyka jak w jakiś przepraszam bardzo ale "ŚMIETNIKU" wszystko posplatane bez żadnych kategorii tematycznych Rock z Popem... Mdłe i jakieś nijakie ;/ Jeszcze teraz problemy techniczne......

 

Jedyne co mają fajne to jingle reklamowe :)

 

A Stacja mogła by być hitem Gdyby Np. Była o profilu muzyki Retro. Pasma lat 80' 90' 00' itp. 4 Fan przecież ma teledyski z tamtych lat ...Ludzie z 4 fan-u coś chyba nie przemyśleli strategi tej stacji. Kilometry ją dzielą od byłej VIVY Zwei..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee :P Już wolę pomieszanie, ale z nadzieją, że na coś ciekawego trafię niż nic ;) Oglądam sobie jakieś 30 minut i już trafiłem dwa utwory, które lubię :D Żaden inny kanał przykładowo The Clash nie gra ;) Nawet na VH-1 Classic ze świeczką takiej muzyki szukać, a to kanał płatny. Jak na kanał darmowy to moim zdaniem Rebel:tv się broni ;) Ale nad tym dźwiękiem to będą musieli popracować :?

 

Poza tym takie pomieszanie ma zaletę - jest element zaskoczenia - tak jak kiedyś w kanałach muzycznych - nigdy nie było wiadomo, czy poleci coś ciekawego, czy nie - czuję się jak za dawnych dobrych czasów, gdy nie rządziły playlisty, tylko bardziej dzieło przypadku ;) Akurat tu chyba rządzi dzieło funkcji shuffle, ale też może być :P

 

O, a teraz U2 - I still haven't found what I'm looking for - na takie sobotnie popołudnie świetna muzyka :D

EDIT: Lennon teraz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie orbita po co tyle buziek :crazy: mnie to w sumie drazni nie wiem jak innych ale to moze moj tylko taki kaprys :lol: ale zgadzam sie z toba co to rebel tv. duzo graja utworow ktorych nie znajdziemy na innych stacjach a juz wieczorne heavy load to zrywa pape z dachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest czerwiec, 16:9 nie ma, ale za to jest nowy program - "Agent Tomek"! Kolejne dzieło Git Produkcji, twórcy znanych z anteny 4fun.tv "Kartonów". W programie na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu znajduje się taki opis: Tomek, najsłynniejszy agent w Polsce, wrabia i aresztuje polskich celebrytów, m.in. Marcina Prokopa, Dorotę Wellman, Kingę Rusin, Tadeusza Drozdę, Szymona Majewskiego, Romana Polańskiego i Agustina Egurrolę. Niczego się nie boi, a dla dobra sprawy jest gotów nawet na zatrzymanie własnej matki. W serialu nie zabraknie humoru i dobrej rockowej muzyki. Coż tu więcej mówić... Bardzo podobny do pozostałych kreskówek Git Produkcji wyśmiewających przede wszystkim gwiazdy TVN-u. Żadna rewelacja, choć muzyka pomiędzy trochę inna niż zawsze w blokach programowych "No more plastic", itp. Chyba nadawany jest teraz pierwszy odcinek (od godziny 21.00). Kolejny - dopiero w niedzielę o 22.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety problemy z dźwiękiem nie zniknęły. Owszem, występują rzadziej, ale nadal występują. W ciągu godziny na trzech teledyskach za chwilę zatrzymywały się i obraz i dźwięk i od tego momentu dźwięk nie był zsynchronizowany z obrazem już do końca klipu - nawet przed chwilą to się stało (Scorpions). Kolejny teledysk jest już OK, więc trzeba uważnie obserwować - to dzieje się tylko w trakcie trwania teledysku (co któryś) i trwa tylko do jego końca. Niby drobiazg, ale irytujący przy oglądaniu.

 

Ponieważ zapewne nikt z ekipy kanału nie czyta tego forum, to na tygodniu spróbuję zgłosić temat do nich w jakiś sposób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy wcale nie są głośniejsze od muzyki, to subiektywne odczucie, bo dźwięki o wyższej częstotliwości są postrzegane przez człowieka jako głośniejsze. Reklamodawcy to wykorzystują i sztucznie podkręcają częstotliwość reklam, pozostawiając ilość dB na równym poziomie. Dodatkowo efekt potęguje sprawa, że na Rebel:tv często lecą starsze kawałki, które jeszcze nie brały udziału w wojnie głośności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...