Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat w kwestii siedziby TVP INFO to nie ma nic do rzeczy. Już raczej to - czy w TVP mają mieć więcej niepotrzebnych wydatków (typu rozsiane po warszawie studia, siedziby, niepotrzebni dodatkowi dyrektorowie i prezesowie), czy mniej. W tym przypadku ma miejsce ta druga opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się przeniosą się na Woronicza całą TVP info oraz Wiadomości, Panorama i Teleekspres jest szansa na uruchomienie TVP Info HD i wyposażenie całej redakcji informacyjnej w sprzęt HD. Tym bardziej, że będą musieli kupi sprzęt. Produkcja TVP info oraz Wiadomości, Panoramy i Teleekspresu na jednym sprzęcie pozwoli zaoszczędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podważam zdania przedmówcy, bo nie twierdzę że ma tam pozostać akurat TVP Info, zastanawiam się tylko nad zasadnością sprzedaży tego budynku, bo jak znam życie zaraz im zacznie miejsca brakować...Podobnie jak na multipleksie :) Jedynym logicznym wytłumaczeniem (a prawdziwe wcale nie musi takim być) wydaje mi sie plan likwidacji części firmy, tzn. przeniesienie pracowników do spółek co zapowiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badanie zaufania widzów do polskich mediów, odniosę się jedynie do telewizji.

 

European Trusted Brands - 1049 respondentów - organizator: Reader's Digest (maj 2013)

1. TVN - 38 proc.

2. Polsat - 18 proc.

3. TVP 1 - 14 proc.

 

Badanie TNS OBOP - 1000 respondentów - zleceniodawca: Telewizja Polska S.A. (czerwiec 2013)

1. TVP - 71 proc. (podano ogół anten)

2. Polsat - 68 proc.

3. TVN - 66 proc.

 

Nie zwracam tutaj uwagi na podane liczby bo pytania do obu ankiet były skonstruowane inaczej - w pierwszej wybierało się jednego, zaufanego nadawcę, w drugiej natomiast można było wskazać tych, którym się ufa - czyli więcej niż jednego. Mimo to zastanawia mnie czemu wyniki są odwrotne w badaniu TNS OBOP, które zleciła Telewizja Polska i to właśnie na jej korzyść, w dodatku miesiąc po publikacji Reader's Digest - tak się podbudowuje markę? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo można wybrać więcej niż jedną odpowiedź -pisał o tym Karol. Kto zleca ten ma lepsze wyniki. Nie przypadkowo w zamawianychsondażach przez partie wypadają one lepiej niż w sondażach zamawianych przez inne podmioty i w wyborach. Tu jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A podobno znów mają skrócić wieczorynkę albo ją wyrzucić czy to prawda? Jeżeli tak to ja nie wiem co oni mają w głowie żeby znaleźć odpowiednia bajkę. Przecież teraz hitem są pingwiny madagaskaru ale w tvp chyba nie oglądają tv. Dzieci to nie idioci żeby oglądać bajki takie jak wydaję się rodzicom za odpowiednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podobno znów mają skrócić wieczorynkę albo ją wyrzucić czy to prawda? Jeżeli tak to ja nie wiem co oni mają w głowie żeby znaleźć odpowiednia bajkę. Przecież teraz hitem są pingwiny madagaskaru ale w tvp chyba nie oglądają tv.

Nie każde dziecko absorbuje ,,Pingwiny z Madagaskaru". W ogólności w TVP brakuje głowy do nadzorowania "Wieczorynką".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artek1008 - Na TVP ABC nie będzie wieczorynki bo kanał cały dzień będzie emitował treści dla najmłodszych, również w godzinach 19:00-19:30. ;)

@Sentence - A uwierz mi, że absorbuje. Sam jestem zdziwiony tym, że dzieci w wieku 3-6 lat lubią oglądać ten serial i się nim ekscytują. I nie są to pojedyncze przypadki gdybyś nie dowierzał. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVP ABC nie będzie wieczorynki bo kanał cały dzień będzie emitował treści dla najmłodszych, również w godzinach 19:00-19:30. ;)

Tak, jednakże sekwencja zostanie, mimo faktu, iż niczym wyróżniać się nie będzie.

Sam jestem zdziwiony tym, że dzieci w wieku 3-6 lat lubią oglądać ten serial i się nim ekscytują. I nie są to pojedyncze przypadki gdybyś nie dowierzał. ;)

Raz kiedyś obejrzeć można, a nie jak w TV Puls do bólu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...