Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Włączyłem TVP i zbulwersowałem się po tym, co zobaczyłem! :evil:  Na prawie wszystkich kanałach podmienili loga z delikatnych dla oka białych na oczoj :censored: e czerwone! Nie można się w ogóle skupić na treści programu! :dammit:   Czy ludzie pracujący w TVP zastanowili się chociaż przez chwilę nad tym co robią?! Rozumiem, że święto i patriotyzm, ale można by to uczcić jakoś inaczej niż uniemożliwiając normalne oglądanie. Dobrze, że to tylko okolicznościowo przez jeden dzień. Jakoś się przeżyje ten jeden dzień bez telewizji polskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądanie programu ze względu na logo - szczyt głupoty?

Doprecyzować należy - Nie oglądanie programu ze względu na skrajnie natarczywe logo.

 

Nie widzę nic głupiego w rezygnacji z oglądania w przypadku stosowania przez nadawcą zbyt jaskrawego logo, które bez przerwy odwraca uwagę od spokojnego oglądania. Jestem wymagającym widzem i nie zadowala mnie to, że coś porusza się na ekranie. Oglądam programy dla obrazu, a nie jakiś durnych znaków. Znaki jak już muszą być to powinny być jak najdyskretniejsze, aby nie przeszkadzać w oglądaniu. Sytuacja, z którą mamy dzisiaj do czynienia na kanałach TVP to zupełna tego odwrotność. TVP pokazała w ten sposób, że kompletnie nie szanuje widzów.

 

W Wielkiej Brytanii widzowie są bardzo wymagający. Zobaczcie jak wygląda logo brytyjskiej wersji BBC HD. Kiedyś podmienili te logo na całkowicie nieprzezroczyste, to wybuchł skandal i szefowa BBC przeprosiła widzów. A Polska? Szkoda słów… W naszym kraju widzów traktuje się prawie jak intruzów, widz nie ma nic do powiedzenia i jest wyłącznie rzeczą do zarabiania pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Tragedia, nie oglądasz filmu bo złe logo. Gdyby człowiek miał tylko takie problemy... ;)

W Wielkiej Brytanii widzowie są bardzo wymagający. Zobaczcie jak wygląda logo brytyjskiej wersji BBC HD. Kiedyś podmienili te logo na całkowicie nieprzezroczyste, to wybuchł skandal i szefowa BBC przeprosiła widzów. A Polska? Szkoda słów… W naszym kraju widzów traktuje się prawie jak intruzów, widz nie ma nic do powiedzenia i jest wyłącznie rzeczą do zarabiania pieniędzy.

W Angli to nie wiedzą co to HD hehe. U nich w freeview nie ma kanałóq HD, a u nas są 2 i chceta więcej hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest gość od tzw. mokrej roboty. Niestety tacy ludzie są cenieni wszędzie tam, gdzie władza w białych rękawiczkach chce zrobić "dobrze" ludziom. Wtedy taki gość bierze wszystko na siebie, a [beep]gom się wytłumaczy, że władza czysta ;) Chwilowo się go odstawia a za jakiś czas wraca jak bumerang.

PS. Słabe? A Hajdarowicz ma coś lepszego o sytuacji TVP? Wrzucaj śmiało! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz różnicę między nazizmem a dokumentem wyprodukowanym przez publiczną telewizję demokratycznego kraju? Poza tym widok ceremonii otwarcia igrzysk olimpijskich w Berlinie gdzie wszędzie były swastyki wywołuje ciarki na plecach. Dlaczego miałbym tej ceremonii nie zobaczyć? Propagandowe kroniki też chciałbym poznać. Dlaczego nie mogę zobaczyć tego czym faszerowali nasi wrogowie swoich obywateli. Przed/po filmie będzie dyskusja zatem to załatwia sprawę emisji filmu o którym wszyscy dyskutują a nie widział prawie nikt. Chcę zobaczyć, wyrobić sobie swoje zdanie i zabrać głos w dyskusji. A nie ślepo powtarzać cudze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oceniam czegoś po kraju powstania, czy ustroju kraju powstania, tylko po jakości. TVP jest od tego, żeby pokazywać produkcje najwyższej jakości, bez żadnych prekłamań historycznych, a nie żeby dawać możliwość obejrzenia kontrowersyjnych materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No, ale np. ja nie chcę, aby w naszym kraju cokolwiek było cenzurowane. Już mieliśmy czasy, kiedy mówiono Polakom, co mogą oglądać, a czego nie. :)

 

Idąc takim tropem na TVP Historia powinny pojawić się np. nazistowskie i sowieckie kroniki propagandowe

Z chęcią bym obejrzał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...