Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Złotopolscy" przestali mnie interesować od śmierci Pana Henryka Machalicy (Dionizy miał w sobie to coś :D ), a kiedy odszedł też Pan Jerzy Turek to już zupełnie ten stary klimat serialu dla mnie zniknął... Z drugiej strony śmieszy mnie jak "TVN" robi atmosferę, jakby to oni dopiero odkryli w "Brzyduli" Małgorzatę Sochę, a ja pierwszy raz zobaczyłem ją właśnie w "Złotopolskich" (i nawet z jej powodu nagrałem kilka odcinków jeszcze wtedy na "VHS" :D ) :D!

 

Wracając do "Przystani", to wyczytałem właśnie na forum "TVP" (http://forum.tvp.pl/index.php?topic=33627.0), że kłopoty z kontynuacją wynikają ze śmierci właściciela firmy, która wyprodukowała dla "TVP" ten serial, ale mam nadzieję jakoś to rozwiążą i serial wróci (@pavl6: skąd masz to info, że serial ma wrócić na wiosnę, albo jesień za rok???) :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pavl6: skąd masz to info, że serial ma wrócić na wiosnę, albo jesień za rok???) :D!

 

Wydaje mi się, że na którymś portalu właśnie o tym czytałem, ale już jakiś czas temu, gdy wypływały pierwsze informacje o jesiennych ramówkach. Poza tym, skoro problem jest tylko we właścicielu, to znaczy, że TVP chce serial kontynuować, więc ten termin jak najbardziej możliwy. Może warto by było zapytać w TVP, bo moja pamięć może mnie mylić ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na nowy program na kanałach TVP i muszę stwierdzić że totalnie lecą sobie w kulki.Np taki Klan trwa około 25 minut a w epg jest przewidziane 40 !To samo Plebania,nie wiem czy ma z 25 min a jest przewidziane 35 min.Każdy serial ma dopisane 10 -15 min. na reklamy.Czy nikt tego nie pilnuje ? nikt ich nie kontroluje? Do tego katują widzów tą swoją super loterią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czegoś takiego na kanałach tvp nigdy nie było. na ekranie coraz więcej niepotrzebnych komunikatów. jest nowość. w czasie trwania filmu na tvp 2 komunikat kino ma maksa. ciekawe po co ten komunikat ?

niedługo będa komunikaty z reklamami proszków do prania . a jeszcze pózniej wyślij sms-a, wygrasz proszek.

w tvp nie można już nic obejrzeć,caly czas komunikaty, komunikaty i komunikaty.brakuje jeszcze komunikatu telewizja kolorowa:)

dziś tzn w czwartek , prawie przez cały czas na tvp1 komunikat..ojciec mateusz. ja też wszystkich informuje ze dziś jest ojciec mateusz bo może ktoś nie wiedzieć.

dziękuje tvp za komunikaty .jeśli takie komunikaty maja przyczynić się do zwiększenia oglądalności programu to skutek jet odwrotny. zmieniam kanał na inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniam kanał na inny.

 

I bardzo dobrze - nie każdy musi oglądać TVP. Na swoim ukochanym TVN-ie z pewnością znajdziesz wiele "ciekawych", "mądrych" i "pouczających" programów, które cię usatysfakcjonują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem dziś obejrzeć film joe black na tvp 2ale nie można bo zamiast filmu jest m jak miłość. to chyba nowy kierunek w tvp i takie komunikaty będą już zawsze.

teraz będe pisał listy do tvp aby było więcej komunikatów, najlepiej po lewej i prawej stronie ekranu.obejrzyj to obejrzyj tamto. to jakiś absurd.

mam program telewizyjny i telegazete,tam tez jest program .serialu m jak miłość nie oglądam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż znaczy taka drobna reklama? :roll: Kiedy chodzi o „m” jak miłość! Już sam nie wiem, co jest ważniejsze serial? Czy też miłość? Ta we dwoje?! Ktoś robi z nas głupków? Jeśli chcą kupić miejsce na moim prywatnym „kineskopie” - to bardzo proszę. Liczę za każdy cm² :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niezłe prawda?

http://www.tvn24.pl/-1,1674910,0,1,z-me ... omosc.html

 

Kto tam mieszka z forumowiczów niech da im kopa w d... za ukręcenie platformy sat. TVP.

Aha, jeszcze niech rozpropaguje ich "zalety" i "dokonania".

 

Z drugiej strony może to nie nagroda tylko właśnie kara dla nich, takie zesłanie na prowincję, zamiast stołków w "centrali"?

Ale nawet na to nie zasługują, raczej na niebyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na nowy program na kanałach TVP i muszę stwierdzić że totalnie lecą sobie w kulki.Np taki Klan trwa około 25 minut a w epg jest przewidziane 40 !To samo Plebania,nie wiem czy ma z 25 min a jest przewidziane 35 min.Każdy serial ma dopisane 10 -15 min. na reklamy.Czy nikt tego nie pilnuje ? nikt ich nie kontroluje? Do tego katują widzów tą swoją super loterią.

A najgorzej to mają dzieci w niedziele bajki są emitowane już od...5:55 - takiej pory to nawet Polonia 1 by się nie powstydziła. A co do Klanu i Plebanii to tam jeszcze jest wsadzone są wejścia studia prezenterskiego o których gazety nie informują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
wirtualnemedia_pl[/url]":t6wm84ic]Na YouTubie będą bezpłatnie udostępniane pełne odcinki programów rozrywkowych, lifestylowych i sportowych Telewizji Polskiej. Przy materiałach będą pojawiać się różnego rodzaju reklamy.

 

W ramach porozumienia z Google Polska Telewizja Polska w swoim kanale na YouTubie będzie udostępniać pełne odcinki programów rozrywkowych (m.in. z kabaretami), lifestylowych (m.in. kulinarnych i podróżniczych) oraz sportowych po ich emisji telewizyjnej. W serwisie będzie można również obejrzeć programy archiwalne. Zamieszczane materiały wideo będą dostępne na całym świecie, przy czym niektórych – ze względu na ograniczenia licencyjne – nie będzie można oglądać w Ameryce Północnej i Południowej.

 

W profilu TVP na YouTubie zostaną utworzone kanały tematyczne, m.in. sport, rozrywka, kabarety i styl życia. Ponadto nadawca wspólnie z serwisem będą prowadzić akcje promocyjne angażujące użytkowników z wykorzystaniem narzędzi społecznościowych. Przypomnijmy, że TVP prowadzi swoje konto na YouTubie od końca 2006 roku, ale do tej pory były na nim zamieszczane klipy promujące poszczególne programy i zapowiadające imprezy. [...]

 

Obecnie TVP zajmuje się zabezpieczaniem i weryfikacją praw autorskich do swoich programów w zakresie udostępniania w internecie, w związku czym nie wiadomo jeszcze, ile i które konkretnie produkcje zostaną umieszczone na YouTubie. Udostępnianie poszczególnych programów potrwa do końca br.

 

Przedstawiciele Telewizji Polskiej nie ukrywają, że rozszerzona współpraca z YouTube’em ma charakter komercyjny. W związku z tym przy materiałach wideo udostępnionych przez TVP będą emitowane reklamy w formatach takich jak InVideo, display i pre-roll. Ich sprzedażą będzie zajmować się zespół YouTube’a.

W końcu TVP wzięła się za stworzenie przyzwoitego kanału na YouTube - może to będzie ratunkiem na spadające zainteresowanie programami Telewizji Polskiej. Szkoda tylko, że nie mogło obyć się bez reklam... Formaty InVideo i display jeszcze ujdą, ale czy naprawdę nie mogło obyć się bez tych krótkich reklam przed właściwym filmem? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Pierwszy publ.kanał TVP w HD - idzie komercyjnie za dużą kase na wyłączność dla "n" ! Kompromitacja sława "publiczna tv " , " tv z misją ",...... To kolejny kanał nie dla zwykłych obywateli po TVP Hd,TVP Sport, TVP Seriale ..... Myślę ,że na TVP abonament płacić będą szczególnie posiadacze 'n" , a co mają robić posiadacze innych platform cyfr. tv kabl. ? Kompromitacja TVP , ogromna , ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Mam nadzieję, że kolejnym krokiem będzie TVP Sport HD, o którym szepce się już od jakiegoś czasu. Wszyscy szanowani nadawcy mają już wersje HD swoich kanałów sportowych, więc czas na TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...