Skocz do zawartości

MUX 1 (komercyjne)


Krispl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

takie testy były prowadzone z nadajników w Warszawie , Poznaniu i gdzieś jeszcze na południu Polski ( na pewno nie z nadajnika w Wiśle )

 

Było w Krakowie w latach 2008-2009 na kanale 25. Nie wiem czy też nie we Wrocławiu na kanale 28 przed jego przeznaczeniem pod TV Puls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
a na potencjalnie najlepsze programy tvp brak miejsca.

Telewizja Polska, jako jedyny nadawca, dysponuje całym multipleksem, więc miejsca na najlepsze programy jej nie brakuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tego właśnie nie wiadomo. TVP INFO nie będzie już kanałem regionalnym i jeśli zostanie w MUX-1 będzie to niezgodne z decyzją rezerwacyjną. Według niej TVP może nadawać w MUX-1 do 27 kwietnia 2014 r. kanały TVP1, TVP2 i kanał regionalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie no zawartość MUX1 (oprócz TTV), to chyba jakiś żart - nie tak to sobię wyobrażałem w 2004 roku jak kupowałem Humaxa F2 1000T :/ NTC to podobno miała być alternatywa dla płatnej telewizji satelitarnej - ja się pytam co ma mi zastąpić Discovery lub NGC? Fokus TV? Nie no ja chyba śnię! :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest normalne że nowy nadawca telewizyjny ZPR dostaje w pierwszym konkursie 2 MIEJSCA na dwie stacje na multipleksie a w drugim konkursie ten sam nadawca dostaje kolejny kanał !!! Nie liczy się nadawca z ponad 10-cio letnim doświadczeniem na polskim rynku ( mam na myśli KINO 5 od TELE 5). KOLESIOSTWO ZA[beep]E !! UKŁADY I UKŁADZIKI, KTO POSMAROWAŁ TEN DOSTAŁ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką skargę wysłałem do KRRiT, szkoda że i tak na nich nie zrobi to większego wrażenia.... kto miał dostać ten dostał.

 

Witam,

 

Chciałem zaznaczyć że jestem oburzony wynikami konkursu na kanał edukacyjno - poznawczy oraz filmowy, ponieważ KRRiT przyznaje kolejną z rzędu koncesję naziemną firmie ZPR która w pierwszym konkursie otrzymała już miejsce na stacje Eska TV oraz Polo TV. W konkursie startowały stacje z ponad 10-cio letnim doświadczeniem na Polskim rynku telewizyjnym - mam tutaj na myśli TELE 5 od Polcast Television z kanałem KINO 5 oraz kanał DIMAX od Discovery. Koncesję na kanał filmowy otrzymał koncesjonariusz który w pierwszym konkursie mimo przyznanej koncesji na kanał Kino Polska Nostalgia zrezygnował z niej. Czy taki nadawca wg. KRRiT jest nadawcą wiarygodnym?. Jako obywatelowi RP jest mi wstyd za Was i za instytucje publiczne, w obliczu takiej sytuacji mam prawo przypuszczać że konkurs nie był uczciwie rozstrzygnięty w sytuacji w które NIE podano do publicznej wiadomości kryteriów na jakich zostaną wybrani nadawcy chętni do nadawania na multipleksie pierwszym.

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polskim DVB-T to rządzi TVP a nie Polsat. A lepiej, że 1 nadawca ma więcej kanałów bo może stać się potentatem na rynku mogącym zagrozić Polsatowi i TVN. A do tego potrzeba więcej kanałów a nie 1.

 

@exmartino. Tele 5 ma 10 letnie doświadczenie w nadawaniu wróżek, telezakupów, calltv i sextelefonów. To, że oni nie wygrali to największe szczęście. I przestańcie oskarżać KRRiT i ZPR bez dowodów. Bo to są pomówienia, oszczerstwa i szykanowanie dobrego imienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs,a miejsce i tak dostaje ZPR -co to wogóle ma znaczyć?

 

Warto sobie porównać oferty WPROST i FOKUS.TV

 

Bardzo podobne z wyjątkiem tego, że WPROST deklaruje 25% powtórek w ciagu tygodnia a FOKUS 40-50% powtórek. Mimo wszystko wygrywa FOKUS.

 

Współczynniki audycji polskich i europejskich są identyczne a WPROST deklaruje bardzie zróżnicowanę tematykę programową.

 

Mimo wszystko wygrywa FOKUS - ciekawe dlaczego?

 

Oferta DMAX była także lepsza - chyba nawet od WPROST bo bez audycji publicystycznych i z 38% powtórek a nie 50%

 

 

Co do kanału filmowego cieszy tylko 20% w tygodniu audycji powtórkowych w porównaniu do 80% powtórek w Kino5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie z CP ktoś mówił kilka lat temu że NTC nie będzie zagrożeniem dla platform satelitarnych? Nie mylił się :) Rynek telewizyjny jest w Polsce podzielony od nastu lat. To dlatego Murdoch tak szybciutko wycofał się z Polski. Od razu wiedział że nie ma sensu kopać się z koniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...