Skocz do zawartości

MEGOGO


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ciekawe, że tak krzyczycie o "łamaniem zasad must carry, must offer". Ani Televio, Sweet, Gonet, TV Online, CDA o platformach satelitarnych nie wspominając, nie dają kanałów za darmo. Jak już chcecie pisać skargi do KRRiT to na wszystkich. Przeczytajcie dokładnie co to must carry, must offer.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż TVP1 i WP są jeszcze "bez opłat" już nie są w tej zakładce.

Jeszcze chwila i zostanie tylko TVS, P1  za free :(

 

"Programy TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV4, TV Puls są przeznaczone do powszechnego i nieodpłatnego odbioru również w sposób cyfrowy drogą rozsiewczą naziemną."??

Edytowane przez an10ka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bartek67 napisał(a):

To ciekawe, że tak krzyczycie o "łamaniem zasad must carry, must offer". Ani Televio, Sweet, Gonet, TV Online, CDA o platformach satelitarnych nie wspominając, nie dają kanałów za darmo. Jak już chcecie pisać skargi do KRRiT to na wszystkich. Przeczytajcie dokładnie co to must carry, must offer.

Oferują bukiet kanałów w pakiecie płatnym. a w przypadku Megogo jest pakiet bezpłatny w którym nie są respektowane założenia pakietu bezpłatnego.

 

Dzisiaj kontaktowem  się z Warner Bros Discovery zajmą się sprawą gdyż niczego z nimi Megogo nie konsultował.

Edytowane przez Koz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalny jest ten serwis. Skorzystałem wczoraj z promocji na Eleven, bo potrzebowałem obejrzeć jeden mecz a tam było 14 dni dostępu za trzy złote. Raz, że Eleven jest w 25 klatkach ale co chwilę były takie swoiste artefakty na ekranie, taki efekt jest czasem jak jest sygnał na satelicie czy w NTC na styk i jakby go gubił. 
Zupełnie dyskwalifikuje to ten serwis w moich oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mrozio11 napisał(a):

Fatalny jest ten serwis. Skorzystałem wczoraj z promocji na Eleven, bo potrzebowałem obejrzeć jeden mecz a tam było 14 dni dostępu za trzy złote. Raz, że Eleven jest w 25 klatkach ale co chwilę były takie swoiste artefakty na ekranie, taki efekt jest czasem jak jest sygnał na satelicie czy w NTC na styk i jakby go gubił. 
Zupełnie dyskwalifikuje to ten serwis w moich oczach.

Fakt, te 25 FPS na Elevenach to nie jest to jak sport powinien wyglądać. Niemniej, wczoraj obejrzałem jakieś 2/3 meczu w Pucharze Narodów Afryki i moim zdaniem było bardzo przyzwoicie: 50 FPS, zero zwiech, żadnych artefaktów, działało bardzo ok. W ustawieniach warto włączyć kodek H.265 - co ciekawe bez włączonego kodeka miałem 25 FPS na meczu a po włączeniu przeskoczyło na 50 FPS. 

Poza tym wydaje mi się całkiem przyzwoity, ale ja korzystam dość incydentalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2024 o 19:46, Splawik napisał(a):

Fakt, te 25 FPS na Elevenach to nie jest to jak sport powinien wyglądać. Niemniej, wczoraj obejrzałem jakieś 2/3 meczu w Pucharze Narodów Afryki i moim zdaniem było bardzo przyzwoicie: 50 FPS, zero zwiech, żadnych artefaktów, działało bardzo ok. W ustawieniach warto włączyć kodek H.265 - co ciekawe bez włączonego kodeka miałem 25 FPS na meczu a po włączeniu przeskoczyło na 50 FPS.

Szkoda że wcześniej nie napisałeś o tym hevc. Specjalnie ich wykupiłem na PNA i szlag mnie trafiał, że mecze były w 25 fps.

Dzisiaj oglądam mecz o 3 miejsce i po przełączeniu na H.265 obraz jest płynny i dobrze się ogląda.

Co ciekawe w apce na Apple Tv 4k tej opcji do przełączenia w hevc nie ma. Natomiast w Sony z androidem 9 jest. Natomiast na Elevenach dalej jest 25 fps. nawet przy włączonym H.265 hevc.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2024 o 11:33, tyrla napisał(a):

Mecz o 3. miejsce PNA skomentuje Tomasz Lach, natomiast finał Mariusz Hawryszczuk.

 

No i super. Hawryszczuka najelpiej się słuchało do tej pory.

 

@mara68 @Splawik Na czym oglądacie? H.265 do włączenia jest, jak rozumiem, na Smart TV? U mnie na Tizen PNA od początku jest w 50 FPS, natomiast przeglądarki zawsze 25 FPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mejveno napisał(a):

 U mnie na Tizen PNA od początku jest w 50 FPS...

Być może w apce na samsungi jest standardowo w ustawieniach włączone h.265.

U mnie na Tv sony android 9 trzeba samemu w ustawieniach apki to włączyć.

W Apple Tv 4k nawet nie ma opcji ustawienia w tej apce i obraz jest w 25 fps na PNA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mara68 Faktycznie, na Apple TV 4k nie ma opcji włączenia H.265, mam wersje z 2022 i 2019 i na obu nie ma takiej możliwości. Natomiast dzisiaj miałem wrażenie że coś poprawili z Elevenami na Apple, wrażenia były wyraźnie lepsze. Na pozostałych sprzętach nadal to klatkowanie 25 FPS było widoczne. 

@mejveno

Ja akurat oglądam w tej chwili na Amazonie Fire TV Cube, ale miałem też opcję wlaczenia H.265 na Fire TV Stick Max 4k i na Webos na TV. Tak na szybko rzuciłem okiem, to da się też włączyć pod przeglądarkami - zarówno na Chrome pod Windowsem jak i na Safari pod Mac OS. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za błąd techniczny. Dzisiejszy finał Pucharu Narodów Afryki w MEGOGO będzie również transmitowany z tłumaczeniem na język migowy. Zmienili się także komentatorzy ukraińskiej ścieżki dźwiękowej: zamiast Witalija Zwerowa będą komentować Serhij Łukjanenko i Witalij Krawczenko.

 

 

Edytowane przez Mykhailo
Błąd techniczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mejveno napisał(a):

W którym miejscu można to włączyć w Chrome?

Sorry, nieprecyzyjnie napisałem, przepraszam za błąd - faktycznie w Chrome nie widzę tej opcji. Sprawdzałem na Chrome na telefonie z Androidem (S22 Ultra) a nie na Windowsie i przerzuciło mnie do apki, gdzie opcja włączenia kodeka była w ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mejveno ja mam włączoną obsługę H.265 w Safari. Megogo w hevc przy transmisjach sportowych daje automatycznie 50 FPS. Teraz już nie sprawdzę bo Puchar Narodów Afryki się skończył, a Eleveny są w avc i 25 FPS.

 

Natomiast generalnie możesz sprawdzić u siebie w Safari czy masz włączoną obsługę H265. Wchodzisz po kolei w:

- ustawienia

- zaawansowane

- zaznaczasz pokaż funkcję dla developerów www

- następnie przechodzisz w zakładkę, która powinna się pojawić "flagi funkcji"

- w polu wyszukiwania wpisujesz "h2" i tam pojawi Ci się "WebRTC H265 Codec". 

Jeśli nie masz zaznaczone, to zaznacz i będziesz miał obsługiwany kodek H.265 ;)

Ja akurat na macu megogo i innych serwisów streamingowych używam bardzo rzadko, niemniej działa :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie masz napisane że ktoś oglądada na smartfonie czy na Edge  w 25 FPS? To tylko wymiana info o parametrach technicznych transmisji ;)Ja sport oglądam tylko na TV za pośrednictwem Apple TV 4k i Firesticka, czasami przez Web OS na LG-ku. Na smartfonie czy przez przeglądarkę że słabym bitrate i 25 FPS to bym oszalał ;)

 

A z megogo to tylko korzystam jako ciekawostki do testowania (sport oglądam głównie w Canal+ online czy tv sat). Niemniej, wydaje mi się, że ten serwis ma spory potencjał, jak dla mnie chyba na razie największy z tych wszystkich "tv online", poza Canal plus oczywiście. Ale wiadomo, kwestia gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Promocja

" Planujesz zakupy w sklepie Komputronik? Kup dowolny produkt oznaczony symbolem promocji MEGOGO, a dostaniesz miesiąc pakietu Optymalnego MEGOGO zupełnie za darmo! 

Ciesz się ponad 90 kanałami na żywo oraz kolekcją filmów, seriali i programów dla całej rodziny, które możesz oglądać kiedy chcesz. 

Promocja trwa od 13 marca do 11 maja 2024 lub do wyczerpania zapasów. 

Ruszaj więc na zakupy do Komputronika zanim ubiegną Cię inni. A w międzyczasie spędź przyjemnie czas z telewizją na żywo i filmami. Od czego zaczniesz oglądanie? "

 

Kody dostępu są ważne do końca maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...