Skocz do zawartości

Telewizja Online - Oglądaj przez Internet


KiriKiri
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Na pewno czytają ten temat. Jeśli lista kanałów jest po lewej stronie, to powinna być wywoływana strzałką w lewo, która jest w każdym pilocie.

U mnie lista po lewej stronie wczytuje się po naciśnięciu przycisku + na pilocie.Telewizor marki oczywiście Philips(jestem wierny tej firmie od 1999 roku)…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
W dniu 17.07.2022 o 17:27, Nolan napisał(a):

firma ma siedzibę w bloku 10 piętrowym... 

ul. ŁUŻYCKA 51/22
30-658 KRAKÓW
MAŁOPOLSKIE

 

no nie wiem

Ipla (PBG) i Videostar (WP Pilot) zaczynali tak samo, a Apple to nawet w garażu 😀

23 godziny temu, grreg2084 napisał(a):

Apka od Telewizjaonline.pl jest naprawdę OK

Pierwsze wrażenie na Smart TV psuje kanał na podglądzie, bo przypomina 360p. Układ kanałów powinien być w formie siatki, a nie szeregowo. Na plus szybkość aplikacji.

Podgląd w ogóle bym zlikwidował, bo jest denerwujący. Wzorowanie się na Netfix nie jest najlepszym pomysłem, bo Netflix to ewidentny przykład jak nie powinno się tego robić.

Efekt jest taki sam jak przy reklamie, która zaczyna grać w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interfejs użytkownika jest trudno ocenić, często to kwestia gustu i przyzwyczajeń. Jeśli chodzi o mnie, to na Android TV najbardziej odpowiadają mi rozwiązania zastosowane na Sweet.tv. Aczkolwiek TelewizjaOnline też zyskała u mnie dużego plusa za prostotę zastosowanych rozwiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

dla TelewizjaOnline.p wyszła nowa aktualizacja aplikacji na Android TV (ver. 30.1).

Można już ją pobrać z Google Play pod tym linkiem: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.simplay.telewizjaonline.androidtv

Aplikacje poprawiliśmy wizualnie oraz naprawiliśmy drobne błędy, związane z odświeżaniem listy kanałów.

 

Jeżeli macie jakieś swoje sugestie, proszę piszcie.

 

Pozdrawiam

Dariusz Olek

prezes zarządu

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie widzę niczego złego w tym, że ktoś tutaj ma oficjalne konto. Oby tylko właściwa aktywność nie skończyła się tak jak w przypadku Gonet. Póki co - na tle konkurencji - TelewizjaOnline to mało znana i słabo rozwinięta usługa streamingowa; nie mniej pozostaje życzyć im jak najlepiej, oby się rozwinęli należycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grreg2084

 

Osobiście zgadzam się z Tobą.

Jak będą oczywiście słuchać abonentów, oraz przyszłych klientów to będzie oki.

 

 

Póki co powoli się rozwijają trzeba tylko im kibicować.

Więcej kanałów, może nowe pakiety, szerszy dostęp do lokalnych kanałów.

 

Jedynie poprawić na ten moment to muszą się dogadać z TVP 3 aby nie było w pasmach regionalnych informacji że program jest niedostępny z powodów  "licencyjnych"

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktyczne są duble (i to dosyć sporo ich jest), dopiero dzięki Wam to zauważyłem. Np. TVS i TVS HD, Antena i Antena HD, Puls 2 i Puls 2 HD, Puls TV i Puls TV HD, Stopklatka TV i Stopklatka TV HD, Red Carpet TV i Red Carpet TV HD, Home TV i Home TV HD itd.

 

Z całym szacunkiem, ale to nie jest poważne podejście, jeśli każda jakość kanału jest liczona jako osobny kanał (przecież u konkurencji też ma się zróżnicowaną jakość, a wszystko jest w ramach jednego kanału; w razie potrzeb zmienia się ją na optymalną). To jest sztuczne podbijanie statystyk - po co?

 

Do tego, gdy oprócz licznych dubli odejmiemy wszystkie kanały regionalne TVP 3, których przecież wszystkich się nie ogląda (jeden użytkownik co najwyżej jeden kanał regionalny, rzadko kiedy więcej), to oferta wygląda słabo (taki Sweet.tv nawet bez dubli i 16 kanałów regionalnych w ciągu kilku tygodni stworzył bogatszą ofertę). Nie wspomnę, że liczbę kanałów w ofercie zawyża kilka kanałów zagranicznych i polskich ogólnodostępnych naziemnie (TVP1, TVP2, Polsat, TVN itd.).

 

Jak przez ponad pół roku działania TelewizjaOnline, to naprawdę wygląda to słabo (samo stworzenie apki na Android TV trwało bardzo długo). Do tego w oczy rzuca się brak interesujących kanałów filmowych i sportowych w ofercie (u konkurencji typu Gonet, Televio czy Sweet.tv można je znaleźć). O braku funkcjonalności typu catch-up już lepiej nie wspominać.

 

Póki co TelewizjaOnline to bardziej "ciekawostka" niż interesujący serwis streamingowy. Na ten moment znajomym będę odradzał korzystanie z ich usług (a zwłaszcza do zakupu rocznej subskrypcji).

Edytowane przez grreg2084
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...