Skocz do zawartości

Telewizja Online - Oglądaj przez Internet


KiriKiri
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, KiriKiri napisał(a):

Jak ma się dobry kontakt z operatorami to można swoje sugestie podrzucac

 

5 godzin temu, KiriKiri napisał(a):

Nadal będę starał się sugestie dawać ale wy też sami możecie czym większe zainteresowanie to jest na dany kanał szansa też kwestią kasy porozumienia. Może będzie Bollywood HD ? Kto wie 😉 kiedyś?  to zgłaszać na fb Messenger. 

 

Ciekawe czy by chcieli się podjąć kanałów 4K? Nie mam pojęcia czy im starczy serwerów. Bo jakoś słabo platformy internetowe przędą z dostępnością tychże a jest na rynku parę takich kanałów, zwłaszcza o tematyce popularnonaukowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

21 minut temu, aro napisał(a):

Jak dobrze przejrzałem to nie mam u siebie dostępnych 9 kanałów, które są tutaj w ofercie.Tak więc chyba się zdecyduje na założenie konta.Wiadomo coś więcej kiedy się pojawi opłata roczna?

 

Z tego co widzę, to jest płatność jednorazowa na rok za 119,88 zł do tego pakietu 64 kanałów

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grreg2084 napisał(a):

Trzeba założyć, że nowy gracz na rynku, nie mający jeszcze wyrobionej pozycji itd., za kilka miesięcy może ... przestać istnieć. Ja wolę korzystać z subskrypcji miesięcznej.

 

Jest wybór każdego to dotyczy :)

Czym więcej kasy tym rozwiniętą ofeta i apka:) U każdego nowego gracza są wątpliwości Czas pokaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, KiriKiri napisał(a):

Przejrzysta, lekka, szybko przełącza, jak na początek wiec czekamy na rozwiniecie apki. 

 

Opera-Zrzut-ekranu-2022-11-21-142746-www

Opera-Zrzut-ekranu-2022-11-21-142659-www

Opera-Zrzut-ekranu-2022-11-21-142639-www

 

 

 

Czy taki obraz to standard? Przecież divx sto lat temu był lepszy.

W zasadzie trzeba jasno powiedzieć, że to jest oszustwo jeżeli oferują taką jakość.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, KiriKiri napisał(a):

Ty tak na serio? Kierujesz się słaba jakością zdjęć? Serio aż taki? 😂🙏 Przedstawiłem tylko grafike, baner, listę jak to wygląda a nie jakość obrazu do tego służy samo sprawdzenie na żywo u siebie a nie jakieś zdjęcia. 

To po co wrzucasz takie syfiaste zdjęcia?

Skoro nie umiesz robić normalnych zrzutów to lepiej nie wrzucaj nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...