Skocz do zawartości

Telewizja Online - Oglądaj przez Internet


KiriKiri
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@tracer10 - a może jesteś w błędzie? Łatwo będzie to sprawdzić, czy właściciele serwisu TelewizjaOnline reagują na tutejsze sugestie czy też nie. Skoro istnieje tutaj oficjalne konto, pozwolę zadać sobie pytanie.

 

@Simplay  - czy i ewentualnie kiedy planujecie dodać na TelewizjaOnline funkcję catch-up?

Edytowane przez grreg2084
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 5.12.2022 o 18:53, danielpes5 napisał(a):

Sztuczne podbijanie listy kanałów dublami. To już nie lepiej dać do oferty Al-Jazeeraa ? :D Tak jak kiedyś zrobił to Gonet

 

Nie przypuszczałem, że na polskim rynku może pojawić się gorszy twór niż Gonet. A jednak ... Dziś mija dokładnie 9 miesięcy, gdy TelewizjaOnline oficjalnie wystartowała, z czego przez prawie 8,5 miesiąca nie można było doczekać się apki na Android TV.

 

7 minut temu, KiriKiri napisał(a):

Może sweet.tv będzie ten w końcu oki.

 

Porównanie Sweet.tv z TelewizjaOnline jest bezsensowne. Ci pierwsi działają w Polsce dopiero od kilku tygodni, a Ci drudzy od 9 miesięcy. Mimo wszystko Ci z o wiele krótszym stażem w Polsce zdążyli zbudować dużo ciekawszą ofertę (a do rewelacji jeszcze daleka droga). Dziwi mnie to, że TelewizjaOnline przez tak długi czas nie dodała do oferty konkretnych kanałów filmowych czy sportowych (np. Eleven Sports u konkurencji to standard, a tym bardziej już kanały filmowe z grupy Filmbox, Kino TV czy Kino Polska) - przez 9 miesięcy na pewno dało się coś więcej zrobić (no chyba, że w ogóle takich planów nie mają; w takiej sytuacji zwracam im honor).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż sobie z ciekawości zerknąłem w KRS. Mowa o prezesie zarządu ... jednoosobowego 😂 Bardzo ciekawy "twór" zarządza serwisem TelewizjaOnline. Ale mają tu fana i/lub klakiera, więc już jakiś sukces odnieśli.

 

A bardziej poważnie mówiąc. Każdemu nowemu graczowi życzę sukcesu na rynku usług streamingowych. Jednak TelewizjaOnline działa już od 9 miesięcy. Nie mają zbyt wiele do zaoferowania na tle konkurencji (co nie oznacza, że w ogóle nic nie mają - np. liczne duble czy 16 kanałów TVP3; podobna cena standardowa to ... 24,99 zł za miesiąc - dla mnie WOW).

 

Ale podobno, jak skusimy się na ich roczną ofertę, to z czasem zrobią coś lepszego dla nas 🤣 (tak przynajmniej próbowano mnie przekonać).

 

Do tego ten ich regulamin, który woła o pomstę do nieba: https://www.telewizjaonline.pl/pages/regulamin/ 🤣 Przykładowy zapis: "Operator zastrzega sobie prawo ograniczania lub zmiany Usług na czas określony lub bezterminowo. O planowanym zmniejszeniu zakresu funkcjonalnego Operator poinformuje poprzez odpowiedni komunikat na głównej Stronie internetowej Operatora". W praktyce, operator z dnia na dzień może zmniejszyć liczbę kanałów z 64 do jednego, a co najwyżej o takich planach i/lub nagłej zmianie, info pojawi się tylko na głównej stronie internetowej. Jeszcze "ciekawiej" wyglądają zapisy, dotyczące trybu postępowania reklamacyjnego. Te zastrzeżenia i kilka innych jeszcze dzisiaj będę zgłaszał do UOKiK (może nic z tym nie zrobią, a może mnie zaskoczą i będzie odwrotnie; tak czy siak będę miał czyste sumienie).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KiriKiri Skupmy się na faktach 🤣 Co nie zmienia faktu, że każdy ma prawo "zakochać się" w produkcie/usłudze, nawet w tej beznadziejnej. A fakty są takie, że po 9 miesiącach działania, usługa streamingowa TelewizjaOnline nawet jeszcze nie zbliżyła się do kiepskiego Gonet. Oczywiście masz prawo mieć inne zdanie na ten temat. Ale zapewne zgodzisz się ze mną i z innymi w tej kwestii: wliczanie licznych dubli do liczby kanałów nie jest normalną praktyką? Konkurencja też oferuje wybór kanałów w jakości SD/HD, a mimo wszystko nie dublują ich liczby ze względu na jakość.

 

No i przy okazji, skoro wiele razy informowałeś, że masz z "szefostwem" usługi TelewizjaOnline bardzo dobry i częsty kontakt (w zakresie zgłaszania uwag itd.), to przy okazji poproś, aby na tutejszym forum też zechcieli odpowiedzieć na pytania użytkowników (w końcu po coś założono tutaj oficjalne konto).

 

W dniu 6.12.2022 o 09:14, grreg2084 napisał(a):

@Simplay  - czy i ewentualnie kiedy planujecie dodać na TelewizjaOnline funkcję catch-up?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Co do dubli znam odpowiedz ale jest bezsensowna wg mnie wiec nie podaje jej, sami napiszą tu z tego co wiem.

Każdy ma prawo założyć temat i upublicznić że coś takiego powstało nowego, a jak ktoś ma dobry kontakt z nadawcą to podzieli się i tu na forum. .

 

To że dużo się tu wypowiadałem w ostatnim czasie to tylko z tego że może to będzie to coś jedyne czego szukam lub szukamy ale myślę że kolejne rozczarowanie może być po gonet i televio.

Z*isa mi co dalej taki urok usług takich.  

Nadałem temat do publicznego na forum ze względu dla osoby mało wymagającej i niskiej ceny osoba co nie musi mieć dużo a tanio, a czy wzrośnie z czasem cena czy oferta to już inny temat.

9mies jak piszesz jeśli są to wiązało się z przygotowaniami, jak na jesień zakupili dopiero odpowiedni sprzęt itp.

 

Wystarczy pytać na fb i wiesz więcej. I nie obrażaj mnie więcej bo już nie jeden raz wyharczałem to, bo nic tobie nie zrobiłem, nie podoba ci się ich usługa idź dalej nikt nie każe z jej korzystać tak samo jak mi gonet czy televio, działaj sobie na sweet.tv aktywnie. :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KiriKiri - aby zakopać "topór wojenny" oraz wierząc w to, że być może kiedyś TelewizjaOnline zrewolucjonizuje rynek usług streamingowych w Polsce, postanowiłem zachęcić właścicieli usługi TelewizjaOnline (a zwłaszcza członków zarządu firmy) do większego zaangażowania, poprzez promocję ich najnowszej oferty (12 miesięcy w cenie 9) na popularnym serwisie: https://www.pepper.pl/promocje/telewizjaonline-64-kanaly-12-miesiecy-w-cenie-9-614035#comments

 

Jak widać, TelewizjaOnline została doceniona przez wielu, o czym świadczą oceny oraz komentarze pod umieszczoną ofertą. Wierzę, że dzięki mojej pomocy, liczba rocznych subskrypcji co najmniej się podwoi, co w efekcie przełoży się na wdrożenie innowacyjnych funkcjonalności oraz stworzenie wyjątkowej oferty.

 

Dla porównania, Sweet.tv spotkało się z dużo "gorszym" odzewem: https://www.pepper.pl/promocje/sweettv-30-dni-za-darmo-potem-499-zlmiesiac-64-kanaly-tv-w-tym-eleven-sports-608501

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co te jazdy? Widać gołym okiem co to za twór, i wcale nie myliłem się @grreg2084 odnośnie nowego konta tutaj załozonego przez pana prezesa co też widać gołym okiem.

Wlazł tu w sumie nawet nie wiem po co bo nie robi nawet nagonki na swój twór tak jak robił to koleś z Gonet.

Po tylu miesiącach ta oferta każe mi stwierdzić, że jest tylko po to aby po jak najmniejszej linii oporu i jak najmniejszą ilością pracy nałapać jeleni tylu aby jako tako się kręciło.

Tyle w temacie i nie za bardzo wiem jak ktokolwiek może bronić TO COŚ.

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

krótki raport z tego co wydarzyło się w ostatnim czasie w TelewizjaOnline.pl

Jeżeli chodzi o sprawy techniczne:

- w tym tygodniu wyszła kolejna aktualizacja oprogramowania dla smartfonów i tabletów z systemem Android. Dodaliśmy odrobinę funkcjonalności dla poziomego układu ekranu oraz wdrożyliśmy wsparcie dla Android Box

- w tym tygodniu wychodzi również poprawiona wizualnie i funkcjonalnie aplikacja dla Android TV. Bardzo dziękuje za wsparcie użytkowników forum.

 

Sprawy związane z promocją naszej platformy:

- w grudniu wprowadzamy Promocje Zimową. Dzięki niej będą mogli Państwo zakupić pakiet Optymalny na rok w promocyjnej cenie 89.91zł (3 miesiące dajemy w prezencie od Mikołaja :)  Jeżeli ktoś już ma aktywny ten pakiet, to można go przedłużyć o kolejny rok. Tutaj bardzo duże podziękowania dla naszego działu marketingu, za przygotowanie takiej oferty.

 

W dalszej kolejności skupiamy się nad systemami iOS oraz Tizen z Samsunga.

 

Serdecznie pozdrawiam

Dariusz Olek

prezes zarządu

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, grreg2084 napisał(a):

@KiriKiri - aby zakopać "topór wojenny" oraz wierząc w to, że być może kiedyś TelewizjaOnline zrewolucjonizuje rynek usług streamingowych w Polsce, postanowiłem zachęcić właścicieli usługi TelewizjaOnline (a zwłaszcza członków zarządu firmy) do większego zaangażowania, poprzez promocję ich najnowszej oferty (12 miesięcy w cenie 9) na popularnym serwisie: https://www.pepper.pl/promocje/telewizjaonline-64-kanaly-12-miesiecy-w-cenie-9-614035#comments

 

Jak widać, TelewizjaOnline została doceniona przez wielu, o czym świadczą oceny oraz komentarze pod umieszczoną ofertą. Wierzę, że dzięki mojej pomocy, liczba rocznych subskrypcji co najmniej się podwoi, co w efekcie przełoży się na wdrożenie innowacyjnych funkcjonalności oraz stworzenie wyjątkowej oferty.

 

Dla porównania, Sweet.tv spotkało się z dużo "gorszym" odzewem: https://www.pepper.pl/promocje/sweettv-30-dni-za-darmo-potem-499-zlmiesiac-64-kanaly-tv-w-tym-eleven-sports-608501

 

Ludzie na pepperze to tam jest inny świat 101% to wybredni cwaniaki, sami znawcy i specjaliści od tv po gsm, bieliznę, i nie tylko, gorzej narzekają niż kobiety przy winie heee mała garstka jest tam fajnych ludzi. Nie zwracam na to uwagę, na gonet i televio też wieszali psy. Gdyby nie nagonka na TVPpolityka nie narzekali by i inaczej by się na to zwracało uwagę. Także zlewka ;-) 

 

Dubel może udało by się ukryć bo są po coś dla nich po stronie technicznej ale nie wnikałem. Trochę dzięki nam pewne usługi wypływają w dal. Daje im czas do końca mojej subskrypcji czyli rok hee 🤣

 

Edytowane przez KiriKiri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Simplay napisał(a):

Tutaj bardzo duże podziękowania dla naszego działu marketingu, za przygotowanie takiej oferty.

 

🤣 Warto zaznaczyć, że dział marketingu tworzy mniej osób niż jest członków zarządu.

 

Bardzo żałuję, że szanowny Pan Prezes Zarządu jednoosobowego nie znalazł czasu na udzielenie odpowiedzi na zadane kilka dni temu pytanie:

 

W dniu 6.12.2022 o 09:14, grreg2084 napisał(a):

@Simplay  - czy i ewentualnie kiedy planujecie dodać na TelewizjaOnline funkcję catch-up?

 

Zgodnie z poradą użytkownika @KiriKiri pozwoliłem sobie zadać to samo pytanie przez Messengera. Widocznie "dział obsługi klienta" jest na tyle mocno zajęty, że dotychczas nie udzielił odpowiedzi. No chyba, że przyjęto strategię udzielania odpowiedzi tylko zagorzałym fanom usługi TelewizjaOnline.

 

W związku z powyższym przyjmuję do wiadomości, że firma Simplay nie zamierza rozwinąć usługi TelewizjaOnline o funkcję catch-up. Osobiście uważam, że nie warto dłużej inwestować kasy za usługę, która nie będzie rozwijana i/lub odpowiedzi na zadane pytania udziela się tylko wybrańcom.

 

4 godziny temu, hrvat11 napisał(a):

@Simplay - Panie Dariuszu, a co z ofertą programową? Reklamujecie 64 kanały w pakiecie podstawowym, z czego 13 to duble w wersji SD i 16 wersji TVP3, gdzie i tak w dużej mierze jest to samo i niedostępne z braku licencji..

 

Pytanie bardzo ważne, ale obawiam się, że Pan Prezes Zarządu jednoosobowego może nie znaleźć czasu na udzielenie odpowiedzi. Może, gdy wykupisz roczną subskrypcję, to poświęci Tobie odrobinę swojego cennego czasu (w myśl zasady: najpierw płać, potem pytaj).

 

18 minut temu, KiriKiri napisał(a):

Ludzie na pepperze to tam jest inny świat 101% to wybredni cwaniaki, sami znawcy i specjaliści od tv po gsm, bieliznę, i nie tylko, gorzej narzekają niż kobiety przy winie heee mała garstka jest tam fajnych ludzi. Nie zwracam na to uwagę, na gonet i televio też wieszali psy.

 

Widocznie na pepperze inni ludzie oceniali TelewizjaOnline i Sweet.tv 🤣.  Jak to się mówi, prawda w oczy kole.

b12519bca4832.jpg

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta skromna, ale jak to mawiasz, zyski czerpie się z klientów płacących (a nie płaczących) i podejrzewam, że są amatorzy na np. paczkę kanałów TVN . Poza tym można sobie za darmo pooglądać TVP 1 i TVP 2 nawet w niezłej jakości. Jeśli pojawi się paczka kanałów muzycznych łącznie ze STARS.TV, sama wykupię.

Edytowane przez Zuzia
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grreg2084 na pepperze też wieszali psy na gonet początki jechali po nich ostro.

 

Za televio jechali za to tez 16osrodkow tvp i za plansze akwarium..wodospad..plaże itp.

 

Daruj sobie w końcu pogrywki w moja stronę i odczep się w końcu zejdz z mojego tematu, to że ci nie odp odrazu to skąd wiesz że mi migiem odpsuja może też czekam dniami tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Artur912 napisał(a):

czy poza sklepem play jest możliwość pobrania aplikacji na android tv

Tak, jest :)

https://streamtelly.com/pl/install-app-fire-tv-stick/

Postępuj wg instrukcji opisanej tutaj: „ Jak pobrać plik APK ze sklepu Google Play do Fire TV Stick?”

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Jest nowa wersja 31.1. Dodali listę kanałów przypisaną do strzałki w lewo.

Teraz jest elegancko.

 

Uwagi spisałem przekazałem, ale to nie wszystko ;-) jeszcze miało być zmniejszenie logo i zegara, U mnie lista jest w lewo na + ;-) Uśnięcie czarnego tła na +, w prawo miał być wywołany ten pasek

i w trakcie przejścia miał nie przełączać samoczynnie na kanał jak najedziemy tylko sami przyciskiem OK. 

Inne-uwagi-z-punk-w.png

 

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2022 o 22:38, Zuzia napisał(a):

Oferta skromna, ale jak to mawiasz, zyski czerpie się z klientów płacących (a nie płaczących) i podejrzewam, że są amatorzy na np. paczkę kanałów TVN . Poza tym można sobie za darmo pooglądać TVP 1 i TVP 2 nawet w niezłej jakości. Jeśli pojawi się paczka kanałów muzycznych łącznie ze STARS.TV, sama wykupię.

 

Napisz do @STARS.TV na priv na forum by odezwał się na Messenger do operatora może coś z tego wyniknie. Warto zachęcić i nadawcę. Nie zaszkodzi spróbować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KiriKiri napisał(a):

Napisz do @STARS.TV na priv na forum by odezwał się na Messenger do operatora może coś z tego wyniknie. Warto zachęcić i nadawcę. Nie zaszkodzi spróbować :)

Już go zachęcałam, aby zmotywował Vectrę, ale nie wykazał entuzjazmu, gdyż streamingiem nie jest zainteresowany zbytnio. Poza tym  pytałam tutaj @Simplay i uzyskałam odpowiedź więc pozostaje czekać na uzupełnienie oferty.

 

W dniu 28.09.2022 o 18:29, Simplay napisał(a):

Będziemy starali się poszerzyć ofertę o kanały muzyczne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...