Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

chciałbym dowiedzieć się co mógłbym ugrać przedłużając umowę w Cyfrowym Polsacie. Mam aktualnie ofertę na czas nieokreślony z opcją Smart Dom. Chciałbym zrezygnować z Internetu LTE w Plusie i zastanawiam się nad podpisaniem nowej umowy już bez Smart Domu.

 

Aktualny pakiet:

Pakiet Familijny Max HD, Eleven Sports HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CP GO OTG, Cinemax HD, Sport HD, PAKIET VOD i Multiroom HD na jeden odbiornik. Urządzenia: EVOBOX PVR i HD 5500s. Koszt to 60 zł/miesiąc po rabatach.

 

Interesuje mnie Cinemax, Sport, HBO (i HBO GO) i Multiroom na 1-2 odbiorniki. Chciałbym też wymienić sprzęt bo już czasami zamula.

 

 

Czy jest jakaś ciekawa oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawelessss Jeśli mogę coś od siebie, internet Twoja decyzja, gdy zmniejszysz zobowiązanie na rabatowaną telewizję o Eleven i VOD to i tak SmartDom się rozleci.

Przy wymianie dekoderów na Evobox PVR + 1-2 Lite do MR wymagany jest pakiet L. 

Sport i Cinemax są w pakiecie L (60 zł), dobierasz HBO HD HBO GO za 20 zł.

Opłaty- przez rok 50 zł, drugi rok 80 zł +10 zł za 1 MR. Na początku umowy będą jakieś gratisy ale nie wiem jakie w Twoim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, markar napisał:

Posiadam Rodzinny HD za 5 zł. Jaka najtańsza opcja może być zaoferowana. Do końca umowy jeszcze pół roku ale warto już się zastanowić.

 

@markarsprawdzałeś jak umowa przejdzie na czas nieokreślony jaką kwotę będziesz płacił za pakiet Rodzinny HD ?

Te wcześniejsze umowy gwarantowały niezmienność kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Burito napisał:

 

@markarsprawdzałeś jak umowa przejdzie na czas nieokreślony jaką kwotę będziesz płacił za pakiet Rodzinny HD ?

Te wcześniejsze umowy gwarantowały niezmienność kwoty.

Każdorazowo wypowiadałem umowę łaszcząc się na darmowe miesiące więc mam 15 zł po okresie oznaczonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, markar napisał:

Ja mam możliwość przejść z umową na czas nieokreślony za 15 zł ale nie wyobrażam sobie takiej podwyżki.

Chlopie to nie podwyzka, tylko do tej pory placiles smieszna kwote.

Teraz, Bartolini1379 napisał:

Chlopie to nie podwyzka, tylko do tej pory placiles smieszna kwote.

Zawsze mozesz przejsc na naziemną za 0zl. I nie becz jak baba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, markar napisał:

Posiadam Rodzinny HD za 5 zł. Jaka najtańsza opcja może być zaoferowana. Do końca umowy jeszcze pół roku ale warto już się zastanowić.

Wytrwać do końca umowy z ceną 5 zł a potem podwyżka lub rezygnacja. Najtańsza opcja po przedłużeniu to 20 zł.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie. Czy w ramach przedłużenia umowy można wymienić Evobox PVR na jakiś inny dekoder główny jeśli chce się wymienić też multiroom na Evobox Lite? Pytam, bo w rodzinie maja Evobox PVR i jakiś dekoder HDxxxx do multiroom i chcą zmienić na multiroom bez przekładania karty, a dodatkowo zmienić dekoder główny bo ma problemy z odczytem karty (pewnie przez przekładanie karty), a w salonie CP nie chcieli im wymienić bo przecież działał na sprawdzeniu poprawnie.

 

Ja natomiast już za 10 minut żegnam się z CP po ponad 15 latach współpracy. Dekodery można oddać w salonie? Nigdy jeszcze tego nie robiłem w CP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnosnie wypowiedzenia umowy. 21.05.2018 soknczyla mi sie umowa na okres podstawowy i jezeli jej nie wypowiedziałem,to powinna przeksztalcic sie na czas nieokreślony. we wrzesniu 2018 roku dobralem sobie pakiet polsat sport premium. teraz ze wzgledu na problem z montazem anteny nie moge korzystac z cyfrowego Polsatu. zlozylem wypowiedzenie, bo bylem pewny,ze mam umowę na czas nieokreślony. Tymczasem odpowiedzieli mi,ze mam umowe na czas podstawowy od momentu dodania pakietu we wrzesniu 2018 i twierdza ze podpisalem umowe i mam jeszcze 10 miesiecy do konca umowy... nigdy nic nie podpisywalem i nie dostalem maila ze mam jakas zawarta umowę.. czy moglo byc tak ze dobralem sobie pakiet a oni uznali to za nowa umowe?Poradzcie co zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę z CP na tv sat, za 25zl pakiet rodzinny z cinemax z dekoderem hd5500s na wypożyczenie  . Mam niecałe 13 miesiące do końca umowy. Niby sporo czasu do końca umowy ale co można ugrać, jakie tańsze pakiety przy przedłużeniu umowy? Bo dzisiaj jeden konsultant chciał przedłużyć ze mną umowę na pakiet m za 35zl z dekoderem z tym co mam lub wymienić na hd 6000 i twierdził że wtedy nie ma czynszu za dekoder i koszt 30zl tylko od razu doplata jednorazowo chyba 18zl za dekoder  

Wypowiedzenie umowy złożone w icok z końcem umowy. 

I co jest lepsze: pakiet rodzinny czy m? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasbabel2Czy lepszy Rodzinny czy M to musisz sam zdecydować po zawartości i własnych preferencjach. Na 13 miesięcy przed końcem wypowiedzenie nic nie zmienia, dostajesz standardową ofertę. Dopiero mając 6 msc do końca, DUK może Ci coś zaproponować. Inna sprawa, że zwłaszcza w przypadku gołych pakietów M czy L, różnica oferty z DUK a oferty standardowej jest w zasadzie żadna. Tzn. teraz M proponują Ci za 30 zł, a przedłużając z DUK - 12 msc x 20 zł + 12 msc x 30 zł = 25 zł średnio /msc. Nowy abonent bierze M za 3x0 + 21 x 30zł = 26,25 zł/msc.....

Edytowane przez poselsuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc. A gdzie można sprawdzić dokładny wykaz kanałów w tych dwóch pakietach by móc porównać i które z tych kanałów są gwarantowane? 

Pytam bo chce wiedzieć jak za pół roku będę chciał przedłużyć umowę to czy warto zmieniać pakiet. Bo teraz w cenie 25zl płacę = 10zl za rodzinny pakiet + 10zl za cinemax +5zl za dekoder (niby miało być za montaż satelity a wyszło za udostępnienie dekodera) 

I na koniec chce zapytać czy przy wymianie dekodera na inny gorszy model to zniknie opłata za czynsz dekodera? 

A przy przedłużeniu umowy można wyłączyć cinemax by móc płacić mniej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebap a co masz konkretnie na myśli?

Usługa:
Telewizja
 
Nr karty dekodera:
 
 
Typ umowy:
Abonament
 
Data wejścia w życie umowy / zmiany:
21.09.2018
 
Pozostały okres obowiązywania umowy:
10 miesięcy signinPageQuestionmark.png.cp?ln=img&v=2011271547
 
Bieżący okres rozliczeniowy:
21.11.2020 - 21.12.2020
 
Pakiet podstawowy:
Pakiet Familijny Max HD
 
Pakiety i usługi dodatkowe:
Opcja ON THE GO, Pakiet Rozrywka HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Polsat Sport Premium, Pakiet HBO HD HBO GO, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...