Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ARTIPAPK nie działa to tak jak opisałeś. Nie da się zrezygnować z MR w trakcie umowy.

@mariusz5891 jeśli chcesz zrezygnować z MR to złóż wypowiedzenie, w międzyczasie odeślij dekoder MR do siedziby CP z informacją, że rezygnujesz z usługi MR i dopiero po zarejestrowanym zwrocie można przedłużyć umowę na jeden dekoder. Dopóki dwa dekodery będą u Ciebie system nie pokaże ofert z jednym dekoderem. A w APS nie przyjmą zwrotu dekodera w trakcie umowy. 

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Aktualnie posiadam w CP w ofercie SmartDom dwa produkty tj. TV jako główny plus internet jako rabatowany. W pakiecie TV mam: Pakiet Familijny Max HD jako podstawowy i do tego
Pakiet Polsat Sport Premium
Opcja ON THE GO
Pakiet Film HD
Pakiet Cinemax HD
Pakiet Sport HD
Pakiet Eleven Sports HD
Katalog treści online (za całość płacę 80 zł miesięcznie)

a Internet 60GB (opłata 52zł miesięcznie). Mam do tego dwa pytania: 1. czy mogę wypowiedzieć tylko umowę internetu ? 2. czy wtedy przy zostaniu z sama oferta TV będę mógł zostać z tym co mam w tych 80zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, lukimann napisał:

Czy jest możliwość przejścia z pakietu rodzinnego ( 20 zł) na pakiet familijny?

W jakiej cenie byłoby to możliwe?

Witam. Jest możliwość zmiany przy przedłużeniu kontraktu. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie wiadomość prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Specjalista Cyfrowy Polsat said:

Witam. Tak, jest możliwość rezygnacji tylko z oferty Internetu. Jeśli chodzi o TV, pozostanie przy tych samych warunkach (pakiet i cena). Czym jest spowodowana taka decyzja? 
 

 

Dziękuję za odpowiedź. Czy da się takie wypowiedzenie złożyć przez ICOK (nie widzę tam takiej opcji, ale może coś robię źle :)) ?

 

A co do powodów to patrząc na użycie internetu potrzebuje pakietu ok 200GB/miesiąc. W CP takiego nie ma.

 

Edit: I jeszcze jedno. Rozumiem, że tu nie muszę podpisywać jakiegoś aneksu do umowy TV bo ta obecna przejdzie na czas nieokreślony. Ale jak wtedy wygląda wypowiedzenie umowy ? Mogę to zrobić każdego miesiąca zachowując ten 1 miesięczny okres wspomniany w umowie ?

Edytowane przez idav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po okresie promocyjnym umowa przejdzie automatycznie na czas nieokreślony. Jest możliwość złożenia rezygnacji w ICOK, wysyłając wiadomość w zakładce ,,Napisz do nas''. W przypadku chęci rozwiązania kontraktu obowiązuje Cię miesięczny okres wypowiedzenia skuteczny na koniec okresu rozliczeniowego.

 

Jeśli jesteś zainteresowany przedłużeniem umowy, napisz do mnie wiadomość prywatną.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, do końca umowy 24/6 zostało mi jeszcze 6 miesięcy. Okres rozliczeniowy 15.08 - 15.09.

 

Aktualnie w jej skład wchodzi:

Pakiet Familijny Max HD
    + Pakiet Cinemax HD
    + Pakiet Film HD
    + Pakiet Sport HD
    + Pakiet Eleven Sports HD
    + Pakiet Polsat Sport Premium
    + Usługa Multiroom HD - x1

    + Dekoder Evobox HD + Evobox Lite

 

Za kwotę 85,00 zł

 

Z tego co zauważyłem to jeśli zostawię takie same zestawienie to jedyne na co mogę liczyć to 6 darmowych miesięcy w przypadku umowy na 24mc. Czy coś przeoczyłem?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...