Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli CP zrobiłoby tylko 1 miesiąc gratis przy przedłużaniu, to ludzie masowo zaczną uciekać, bo do tej pory to jest ich "as w rękawie" ;)

Ten 3 miesięczny gratis, to jest ta ich kluczowa przewaga, bez niej zrobi się zwykła oferta, której pełno na rynku.

Jak widzę, to lokalne kablówki z bogatym pakietem sportowym i dokumentalnym (wszystkie polsaty sport i eleveny, n-sport+, planete+ itd.) oferują się za 39 zł, gdzie nic nikomu by nie brakowało - praktycznie wszystko w HD. ;)

W CP mniej więcej za podobny pakiet z elevenami żądają sobie 70 zł. Więc ten gratis 3 miesięczny dla niejednych jest kluczowy, aby pozostać w tej platformie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam 5 miesięcy do końca umowy.
Posiadam pakiet Familijny Max HD (12/3) z pakietem Film oraz Sport lub Max, teraz już sam nie wiem (50pln/m-c)?!

Pakiet, który obecnie mam w zupełności mi wystarcza (oglądane są głownie kanały dziecięce).

Planuje dołożenie jednego telewizora do pokoju dziecka, czy lepsza będzie opcja OTG czy Multiroom?

 

Wczoraj złożyłem wypowiedzenie umowy na koniec okresu podstawowego.

Dziś otrzymałem informację na ICOK, że kanał CBS Action nie będzie już dostępny i można złożyć wypowiedzenie bez ponoszenia kosztów.

Niestety ten komunikat został już usunięty z mojego konta.

Dzwoniłem do DUR, sympatyczna pani przedstawiła mi ofertę Familijny Max HD z Film, Sport, Cinemax, OTG, MR (3/24) 50 +10pln.

Jak spytałem o CBS Action i dlaczego ten komunikat został usunięty z mojego konta, to przeprosiła mnie na chwilę, że musi sprawdzić, nie było jej kilka minut.

Po powrocie stwierdziła, że nie posiadam pakietu Film HD i nie mogę w ten sposób zerwać umowy bez kosztów.

Proszę o pomoc, doradzenie, co w mojej sytuacji udałoby się uzyskać,krótszy okres umowy?

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie nie mam wyszczególnienia kanałów jakie posiadam, tylko pakiety. W ulotce z dnia zakupu (18.02.2019) przy CBS Action mam gwiazdkę czyli usunięcie, wyłączenie bądź zastąpienie tego kanału nie jest podstawą do rozwiązania uwmowy.

Gdzie szukać jakie mam kanały gwarantowane?

Edytowane przez sebap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czyniu napisał:

Jak spytałem o CBS Action i dlaczego ten komunikat został usunięty z mojego konta, to przeprosiła mnie na chwilę, że musi sprawdzić, nie było jej kilka minut.

Po powrocie stwierdziła, że nie posiadam pakietu Film HD i nie mogę w ten sposób zerwać umowy bez kosztów.

A czy CBS Action był w dostępny od pakietu Film? Nie. Był dostępny od Pakietu Rodzinnego. Konsultantka pomyliła go zapewne z CBS Europa .To po pierwsze a po drugie nawet gdyby był w pakiecie Film to mogłeś go mieć bo Familijny Max HD jest w formie elastycznej. Masz wiec prawo zerwać umowę bez ponoszenia konsekwencji.

Edytowane przez rafalowski
zmiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, czyniu napisał:

Cześć, mam 5 miesięcy do końca umowy.
Posiadam pakiet Familijny Max HD (12/3) z pakietem Film oraz Sport lub Max, teraz już sam nie wiem (50pln/m-c)?!

Pakiet, który obecnie mam w zupełności mi wystarcza (oglądane są głownie kanały dziecięce).

Planuje dołożenie jednego telewizora do pokoju dziecka, czy lepsza będzie opcja OTG czy Multiroom?

Skoro płacisz 50 zł w umowie 12/3 to masz Fam.Max HD i  CBS Action nie posiadasz.

Oferta Fam.Max, Film, Sport, Cinemax, OTG, w umowie 24/3 jest w cenie 50  zł. lub to samo w 24/6 to 60 zł i oczywiście Mr 10 zł.

Następnej umowy 12/3 nie możesz mieć, a 15/1 jest nieopłacalna.

Pisz wypowiedzenie, kontaktuj się z DUK i przedłużaj.

Edytowane przez stan69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stan69 jeśli ma Familijny Max HD za 50 zł to znaczy że ma opcje elastyczną i w każdym momencie zgodnie z umową może sobie włączyć pakiet Film HD a co za tym idzie może też wypowiedzieć umowę z powodu wycofania kanału. Chyba, że skorzystał z oferty w jakimś felernym okresie kiedy akurat kanal nie był gwarantowany w jego umowie ale to już musi sprawdzić sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz on może aktualnie mieć wyłączony pakiet Film HD ale w umowie moze mieć możliwość włączenia w ramach elastycznosci a CP wycofując kanał pozbawia go możliwości oglądania tego kanału nawet po włączeniu pakietu Film HD w trakcie umowy. A to też jest zmiana warunków umowy. Tylko tak jak mówisz kolega sam dokładnie nie wie jaki pakiet posiada, można tylko gdybac. @stan69również pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do mnie pytanie, ale dużo mogę podpowiedzieć ;)

Aneks miałem z końca stycznia 2019 i kanał CBS Action widnieje u mnie w pakiecie FILM jako gwarantowany, więc na 99,9% bez problemu będziesz mógł wypowiedzieć umowę.

Skoro masz dostęp do tych pakietów co wypisałeś, to praktycznie możesz już się cieszyć. Dla 100% pewności dotrzyj do swojego wykazu kanałów i pismo powoli można szykować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj taką informację powinieneś mieć w umowie jakie kanały masz gwarantowane. Jeśli nie posiadasz umowy to możesz zadzwonić do CP i poprosić o kopię umowy. Nie wiem nic o podwyżce, natomiast umowy będzie można wypowiadać prawdopodobnie już od przyszłego tygodnia ale nie powiem jeszcze dokładnej daty. :) Więc nie musisz czekać do nowego roku żeby skorzystać z oferty DUK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...