Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam umowę na 12/3 miesięcy (wcześniej dwa razy po 24 miesiące). Zostało mi 6 miesięcy do końca. Mam "wszystko" prócz eleven, fikołów i multiroom, evobox. Teraz płacę 90 zł.

Wysyłam wypowiedzenie.

Na co mogę teraz liczyć? Jaka minimalna długość umowy? Czy mogę coś ugrać z ceną? Coś innego dodatkowo (sport)?

 

Z góry dziękuje za info zwrotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak informacyjnie od 23.08 pojawiły się nowe oferty DUK dotyczące internetu CP. 

Opcja bez sprzętu na 15 miesięcy. 

Pakiety:

30 G za 15 zł, 

40 G za 20 zł,

70 G za 25 zł. 

Przy każdej opcji lte bez limitu do 150mb/s (nawet w opcji 30G).

Oderta ze sprzętem wygląda identycznie z tym że jest na okres 26 miesięcy oraz dodatkowo trzeba doliczyć czynsz za wybrany sprzęt. Oferty nie są rabatowne w Smart Dom natomiast mogą być p1 w Smart Dom 4.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co poczynić w tej sytuacji. Otóż skończyła mi się umowa (przegapilem okres wypowiedzenia) i aktualnie mam na czas nieokreślony. Jak najlepiej ją przedłużyć? W APS byłem lecz bardzo słaba oferta (bez darmowych miesięcy). Podać swój nr na stronie CP i czekać na telefon? Czy coś innego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

potrzebna pomoc przy doborze oferty dla członka mojej rodziny.

 

Dekdoery: Evobox PVR + HD5500s

 

Obecny kontrakt: 24 miesiące (14.12.2017-14.12.2019)

 

Koszty: 6 m-cy za 0,00 zł i 18 za 104,99 zł

 

Pakiet podstawowy:  Pakiet Familijny Max HD

Dodatki: Pakiet Cinemax HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Sport HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Film HD, Usługa Multiroom HD, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD

 

Abonent chciałby zejść z ceny przy zachowaniu kanałów: Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport News HD, Polsat Sport Fight HD, Eurosport 1, Eurosport 2, Eleven 1-3, TVP Sport. 

 

Czyli z tego co się orientuję potrzebuje:

 

Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD

Dodatki: Pakiet Sport HD + Pakiet Eleven HD 

 

Ile za taki zestaw? 

 

Jaka długa umowa żeby wyszło najbardziej korzystnie?

 

Czy w APS da się już przedłużyć umowę na takich warunkach czy tylko wypowiedzenie i oferty telefoniczne?

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszenie oferty moglo być już dokonane, teraz od 14 września, tylko wcześniej trzeba wypowiedzieć umowę (najlepiej przez ICOK) i po kontakcie z DUK aneksowac umowę.

Fam.Max + Sport+ dodadzą Cinemaxy+Eleveny to pewnie 70 zł.,w tej cenie może być też Film.

Umowa np 15/3. Do APS -u lepiej nie zachodzić, przy zmniejszeniu oferty potrzebny DUK.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Premium Max, na ICOK widnieje 7 miesięcy do końca.

Przedwczoraj, dzień po opłaceniu abo zaniosłem wypowiedzenie, wczoraj na PW napisałem do @Specjalista Cyfrowy Polsat z sugestią co bym chciał- szczególnie pozbyć się HBO a dobrać PSP przy niezmiennej opłacie tzn. 100zł.

Nasz @specjalista dał cynk kumatej konsultantce i sprawa poszła błyskawicznie.

Do zobowiązań doszedł też pakiet C+S 3i4 czyli Ekstraklapa-( raczej by suma się zgadzała) i uwierzcie że po 2-3 godzinach od pierwszego maila już zaklepałem umowę?- tak jak chciałem, pozostały w tym oczywiści darmowe dekodery i darmowy ON THE GO, kanały PSP i C+ zaświeciły po kilkunastu minutach. Umowa oczywiście ze względu na PSP na 24/6

Jak macie problem to warto skorzystać z pomocy @Specjalista Cyfrowy Polsat a prawdę warto:brawo:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Do końca umowy zostały Mi 3 miesiące. Obecnie mam ofertę premium max (Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD ,Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Pakiet VOD, Opcja ON THE GO, Pakiet Film HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD) z dekoderem evobox. Na jakie korzyści mogę liczyć przy ewentualnym przedłużeniu?  Obecna umowa była na 24 miesiące. Interesuje Mnie Polsat sport premium, kanały canal +, długość umowy, do tego skoro mogę ewentualnie skorzystać to mr. 

Edytowane przez Ambiwalentny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

 

obecnie umowa: 12 miesięcy 

pozostało: 5 miesięcy
Pakiety:  Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Eleven Sports HD, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD

Dekoder:  Sagem ESI88 + HD 6000

Opłata: pakiet 70 zł + 5 MR + 5 dekoder. 

 

Wypowiedzenie w trakcie wysyłania. 

Na co mogę liczyć?

 

15 msc, 12 + 3,a  przy wymianie dekodera Sagecom 14 + 1?

 

 

 

Edytowane przez Arerox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...