Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie ponieważ , nie wiem gdzie o tym napisać za 3 miesiące kończy mi się umowa na internet CP chciałbym się zapytać czy istnieje jakąś dobrą ofertą  oprócz tego co proponują bez wypowiedzenia umowy obecnie 30 gb + lte bez limitu za 39,99 a dają 45 gb i lte bez limitu za 40 zl czyli oferta taka jak dla nowych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.09. przedłużyłem telefonicznie umowę na 5 m-cy przed zakończeniem obecnej podpisanej na 12 m-cy do 09.02.2019 r z modułem CI na następujących warunkach : umowa 24 m-ce na pakiet Rodzinny HD( stary bez Cinemaxów) z opcją OG za cenę 10zł ( 5zł +5zł) w tym 3 m-ce za "0". Czy można było wyciągnąć coś więcej ? Dostęp do pakietu PSP ma za darmo do końca roku ponieważ jestem abonentem NC+ z niedawno przedłużoną umową do 30.09.2019r. a dostep do Cinemaxów w opcji w/w za 15zł za 2 m-cy.    

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dr.Hause napisał:

Witam mam pytanie ponieważ , nie wiem gdzie o tym napisać za 3 miesiące kończy mi się umowa na internet CP chciałbym się zapytać czy istnieje jakąś dobrą ofertą  oprócz tego co proponują bez wypowiedzenia umowy obecnie 30 gb + lte bez limitu za 39,99 a dają 45 gb i lte bez limitu za 40 zl czyli oferta taka jak dla nowych abonentów.

 

Witam. Oferty mogą się różnić w zależności od kanału sprzedaży. Jeżeli jesteś zainteresowany przedstawieniem nowych warunków, to proszę, napisz do mnie wiadomość prywatną.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w dniu wczorajszym umowa na telewizję przedłużona Familijny Max HD,Film,Cinemax,SportHD,Eleven,PSP,OTG, 24/6 za cenę 80 zł. bez wysyłania wypowiedzenia dzięki za pomoc forumowicze. Początkowo pan z DUK chciał mi dać umowę 29/6 ale po kontakcie z kierownikiem zadzwonił za chwilę i dało się 24/6 ,ach i VOD na 6 m. Dodatkowo przedłużyłem umowę na internet na całkiem fajnych warunkach.Pozdrawiam i dzięki za doradztwo.

Do Dr.Hause czy posiadasz już jakąś usługę w CP ja przedłużyłem umowę na TV i internet jako drugi produkt.I myślę że dostałem dobrą ofertę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Pozostało mi 6 miesięcy do końca umowy.

Na infolinii twierdzą, że nie mogę zejść pakietem niżej. Czy tak jest faktycznie?

Czy wypowiedzenie coś w tym temacie pomoże? I czy ewentualnie  w jakiej cenie sam Rodzinny otrzymam?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędną, pustą przestrzeń w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, za 4msc kończy się umowa z CP i w związku z brakiem możliwości dokupienia PSP będzie trzeba przedłużyć umowę. Obecnie posiadam w smartdom: główny produkt Pakiet Familijny max hd/Film/Sport/Cinemax/HBO + 1 multiroom 94.99 zł; Power LTE 25 GB 69.90 zł( porabacie 34.95 zł); telefon za 1 zł oraz konto w plus banku. Interesują mnie głównie kanały sportowe Eleven oraz PSP, a także chciałbym trochę większy pakiet lte i zrezygnować całkowicie z plus banku. O jaką najkorzystniejszą ofertę waszym zdaniem mógłbym się starać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nadszedł dla mnie termin kolejnej umowy - wypowiedzenie złożone i niestety oferty bez szału...

Moje oczekiwanie to Pakiet familijny Max + pakiet Film.

Jak najkrótsza umowa  (teraz mogę mieć 15ke) oraz Multiroom.

Oferty, którą dostałeś na 15/3 to to w cenie 70 PLN - jeśli chciałbym apke to + 5 PLN (pierwsze rozczarowanie).

Dowiedziałem się też, że nie dotyczy mnie Smart Dom - pomimo 3ch numerów na abonament w Plush (i to jest dla mnie największym rozczarowaniem).

Pytanie, czy wg was uda mi się coś więcej uzyskać, czy też przyjdzie mi zakończyć ta ponad 10 letnia współpracę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A czy może ktoś odświeżyć jak wygląda sprawa z:
Familijny HD na 15/3 a 24/3
Familijny Max HD na 15/3 a 24/3?
Mam obecnie umowę Familijny Max HD + Cinemax + Film za 60 zł . Złożone wypowiedzenie i do końca umowy 4 miesiące. Chciałem zejść właśnie z obecnego na niższy . Nie muszą być Cinemax i Film HD . Mam obecnie umowę na 15/3.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Forum przeglądam od dawna, przez natłok w pracy zapomniałem o kończącej się umowie.

Mam szybkie pytanie, z góry dziękuję za odpowiedź, gdyż umowa kończy się pojutrze, 19.09.

 

Umowa z września 2017:

Oferta Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go), Pakiet VOD.

Dekodery: EVOBOX PVR, HD 6000, HD 5000

104,99 bez VOD

kolejna umowa po 8 latach, 12/3, wcześniej umowa 15 mcy.

 

Rok temu po wypowiedzeniu załatwione poprzez wskazówki z forum :)

 

Mogę zmniejszyć pakiet - nie potrzebuję wogóle HBO, Cinemax, zostawiłbym Eleven, PSP też byłby jak najbardziej ok, więc elastycznie.

 

PYTANIE: Czy wypowiedzieć jutro na szybko umowę w punkcie CP jak rok temu, żeby nie przeszła na czas nieokreślony i potem dzwonić do DUK czy nie ma to znaczenia i mogę złożyć wypowiedzenie jak będzie na czas nieokreślony - co będzie bardziej korzystne? 

 

Jaka oferta jest na ten moment możliwa?

 

Jeszcze raz dziękuję z góry wszystkim za pomoc, z CP na pewno zostaję, niedługo druga umowa też mi się kończy.

 

Pozdrawiam

Andrzej

Edytowane przez andrzej66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to wypowiedzenie trzeba składać minimum 30 dni przed końcem umowy więc teraz to już po herbacie.

Musisz poczekać aż przejdzie na czas nieokreślony ale nie mam pewności czy nie przejdzie na na 12 mieięcy bo tak ma napisane w umowie moja mama.

Edytowane przez sebap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie można złożyć w każdym momencie, przy czym jeśli uczynisz to krócej niż na 30 dni przed końcem umowy to jeszcze zapłacisz za najbliższy okres rozliczeniowy i umowa rozwiąże się z końcem tegoż Okresu

 

@sebap 

W wyniku decyzji UOKiKu od ponad 3 latach w CP nie występuje już automatyczne przedłużanie umów na czas określony a jedynie na czas nieokreślony - od niedawna podobno CP zmienił zasady i podnosi cenę abonamentu w tym okresie (do tej pory było bez zmian w cenniku)

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/aktualnosci/aktualnosci-informacja-o-zmianie-wzorcow-umownych-23-01-2015.cp

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andrzej66 napisał:

PYTANIE: Czy wypowiedzieć jutro na szybko umowę w punkcie CP

Tak i po godzinie sam zadzwoń na DUK to i umowa cię się nie przedłuży a że to już jej koniec to praktycznie wszystko możesz wytargować- prawie bo Cinemax-ów raczej urwać się nie da bo są przypięte do pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję rotalplus i Olaf za odpowiedzi. 

 

W takim razie wypowiedzialbym dziś umowę, na jaki tel najlepiej w takiej sytuacji dzwonić do DUK? (różne chyba są z tego co pamiętam). 

 

Jaki pakiet mogę targować aby szybko załatwić przedłużenie? 

 

Pozdrawiam 

A. 

W dniu 13.09.2018 o 19:28, prometeusz79 napisał:

Witam w dniu wczorajszym umowa na telewizję przedłużona Familijny Max HD,Film,Cinemax,SportHD,Eleven,PSP,OTG, 24/6 za cenę 80 zł. bez wysyłania wypowiedzenia dzięki za pomoc forumowicze. Początkowo pan z DUK chciał mi dać umowę 29/6 ale po kontakcie z kierownikiem zadzwonił za chwilę i dało się 24/6 ,ach i VOD na 6 m. Dodatkowo przedłużyłem umowę na internet na całkiem fajnych warunkach.Pozdrawiam i dzięki za doradztwo.

Do Dr.Hause czy posiadasz już jakąś usługę w CP ja przedłużyłem umowę na TV i internet jako drugi produkt.I myślę że dostałem dobrą ofertę.

Zszedł bym chętnie na taką umowę, HBO i tak nie oglądam. 

Pytanie do specjalistów, czy bez wypowiedzenia jest to możliwe jak w przypadku prometeusz79? 

 

I jeszcze pytanie o dekodery HD 6000, HD 5000. Z dysku z USB nie jestem zadowolony tak jak z Evobox..jest szansa na te nowe dekodery, właśnie przeczytałem, że są nowe Evoboxy ale jeszcze niedostępne?

 

Edytowane przez andrzej66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do kolegi @swojadroga. Obecnie posiadam pakiet Premium Max umowa wypowiedziana. Do końca umowy 3 miesiące. Posiadam dekoder Evobox HD PVR ale chciał bym powiększyć ilość dekoderów do multiroomu. Byłbym w stanie zostać na tym pakiecie. Czy dostanę do multiroomu te nowe dekodera Evobox HD? (Nie chodzi mi o te wykastrowane dekodery w wersji Lite). Jeśli tak to w jakiej cenie? Czy będę płacił aktywację za każdy z tych dekoderów? Jeśli tak, to ile? Umowę chciałbym przedłużyć na max 24 miesiące z czego 6 chciałbym za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...