Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ja wysłałem wypowiedzenie i poprosiłem o kontakt i dziś tato mi mówi ze od kwietnia już mamy skróconą umowę (czyli od nowego miesiąca rozliczeniowego). Czyli widać mozna uzyskać troszkę wcześniej nowe warunki. W obliczu tego 15/3 traci trochę na znaczeniu w stosunku do 12/3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Jestem abonentem CP coś koło 10 lat, ale pierwszy raz postanowiłem skorzystać z Waszych porad.
Do końca umowy TV + Internet pozostał trochę ponad miesiąc. Jakieś pół roku temu doszło do demultizacji. I wydzielono z multioferty telefon. (Aktualnie 19,99zł, w SmartDom) 
Aktualnie TV rabatuje telefon. 
Posiadane pakiety:

Familijny Max HD + Sport + Film +Cinemax za 59,90 (dekoder Sagemcom bez opłat)
Internet 25 GB + Lte no limit za 49,00
I pytanko do Was. Co aktualnie było by najkorzystniejszym wyborem? Powiedzmy, że wysłużonego i humorzastego Sagemcoma chciałbym wymienić na Evoboxa (jaka wtedy opłata za jego udostępnianie/jej brak)? Pakiety mogły by pozostać w podobnej cenie (chyba, że się da taniej), internet również. 
Pozdrawiam!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Jaką ofertę można uzyskać w Polsacie, składając wypowiedzenie lub przedłużając umowę za 89,99 zł - stara oferta (Pakiet Familijny Max HD) bez VOD, Eleven i Rozrywki HD?

Dodatkowo w SmartDom dobrany abonament na telefon komórkowy 25 zł (50% z 50 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że jednak płatny, ale wliczony już w mój dotychczasowy abonament. Przy ostatnim przedłużaniu mojej umowy konsultant zaoferował mi pakiet Eleven bez dodatkowych opłat i bez zmiany wysokości abonamentu przez cały okres nowej umowy. Było to jednak w ramach "wymiany" za tzw. Katalog VOD, który wcześniej też miałem bez dodatkowych opłat i który przy ostatnim przedłużaniu mojej umowy został odłączony, a ściślej po 3 bezpłatnych miesiącach nowej umowy.

Tak, czy siak, wysokość mojego abonamentu nie uległa zmianie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiamy o okresie całej umowy. Fakt, jest to ściema ze strony Cyfrowego Polsatu, bo tak naprawdę nie jest to gratis, a wliczone już w abonament.

Pamiętam, że przy poprzednim przedłużaniu mojej umowy zapytałem konsultanta, czy mogę zrezygnować z Katalogu VOD i dzięki temu mieć abonament w wysokości  59,90 zł (czyli o 10 zł taniej) to konsultant powiedział mi, że nie ma takiej możliwości, bo wówczas musiałbym płacić za Multiroom 10 zł, który mam gratis od samego początku, od pierwszej umowy (a może jednak "pseudo gratis"?). Czyli po prostu trik marketingowy i tyle. Czyli, co by się nie działo, zejść poniżej 69,99 zł (po ostatnich zmianach już 70 zł) nie mogę. Ale i tak, mimo to, jestem zadowolony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem przyjdzie ktoś nowy na forum i przeczyta, że Eleven można mieć gratis przez cały okres umowy... I po co to powielanie triku handlowej rozmowy. Tutaj piszemy konkretnie. Zamieniłem przy przedłużeniu umowy pakiet VOD za 10zl, na pakiet Eleven za 10zl. W ten sposób sprawa jest jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie miał darmowego dostępu do kanałów Eleven w ramach przedłużenia umowy na pakiet Premium HD za 89.90 zł, to bym o tym nie pisał. Chociaż może po prostu miałem szczęście, ponieważ przy kolejnym przedłużeniu umowy już takiej promocji nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...