Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak konsultant nie chciał mi zostawić Familijnego HD za 20 zł ale zaproponował pakiet M + HBO za 20 zł przez pierwsze  12 miesięcy i 50 zł przez kolejne 12 miesięcy do tego pełny pakiet programowy przez 6 mięsiecy. Dzięki za pomoc 🍻

Edytowane przez Mateusz1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mateusz1234 napisał:

A więc tak konsultant nie chciał mi zostawić Familijnego HD za 20 zł ale zaproponował pakiet M + HBO za 20 zł przez pierwsze  12 miesięcy i 50 zł przez kolejne 12 miesięcy do tego pełny pakiet programowy przez 6 mięsiecy. Dzięki za pomoc 🍻

A czemu robisz sam sobie problemy??? Wystarczyło nic nie robić i mieć dalej familijny HD za 20zl. Sami sobie mieszacie a potem kombinujcie i narzekacie. Wszyscy przechodzą na czas nieokreślony za 20zl. Lepszej oferty nikt w Polsce nie ma. 

Teraz, Bartolini1379 napisał:

A czemu robisz sam sobie problemy??? Wystarczyło nic nie robić i mieć dalej familijny HD za 20zl. Sami sobie mieszacie a potem kombinujcie i narzekacie. Wszyscy przechodzą na czas nieokreślony za 20zl. Lepszej oferty nikt w Polsce nie ma. 

A poza tym masz też ciekawą propozycję pakiet M i HBO za 35zl. To też śmieszna kwota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartolini1379

Co ty masz z tym cytowaniem? Już któryś raz z rzędu cytujesz sam siebie :) .

 

@Mateusz1234 No jasne w twoim przypadku, jeśli dokupowałeś HBO lepiej było przedłużyć. Pamiętaj, że ostatnie 6 miesięcy tej umowy prawdopodobnie będziesz znów mógł urwać, więc ja bym to bardziej obliczał na 18 miesięcy, ale to i tak 900 zł przy pozostaniu na starej ofercie vs 540 zł przy przedłużeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Max Taadjen napisał:

 

A co to ma do przedmiotu dyskusji, skoro rozmawiamy o Rodzinnym za 5 pln, który - teoretycznie, po przejściu umowy na czas nieokreślony - może finansowo wykończyć kilku Oglądaczy  :?:

:wink:

 

 

 

Przedmiotem dyskusji jest cena na umowie na czas nieokreślony która dotyczy nie tylko Rodzinnego pakietu.

1 godzinę temu, Bartolini1379 napisał:

A czemu robisz sam sobie problemy??? Wystarczyło nic nie robić i mieć dalej familijny HD za 20zl. Sami sobie mieszacie a potem kombinujcie i narzekacie. Wszyscy przechodzą na czas nieokreślony za 20zl. Lepszej oferty nikt w Polsce nie ma. 

 

To raczej Polsat namieszał w umowach.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L+HBO+HBO GO,FIlmbox, Cinemax,Eleven, polsart sport premium, +pełna oferta na 6 miesięcy (chyba chodzi o kanały dla dorosłych bo cała reszta wcześniej wymieniona?) + 1 multiroom 12x50PLN + 12x130PLN. Do przyjęcia czy warto negocjować dalej?

Edytowane przez papaolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, stan69 napisał:

@papaoloAby była pełna oferta na 6 mies. to oprócz pakietu Rozrywka jest jeszcze Ekstraklasa i pakiet dla Dzieci, chyba że nie jesteś tym zainteresowany.

Pakiet dla dzieci wchodzi w skład pakietu L. Nie ma potrzeby kupować go osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, markar napisał:

CP cały czas twierdzi, że nie ma oferty na pakiet Rodzinny HD. Jaka jest najtańsza oferta z nowej pakietyzacji?

Dla nowych klientów nie ma. Pytanie dziecinne zadajesz, najtańsza oferta to pakiet S w którym nic nie ma, koszt 20zl. 

Markar@ Ty sam nie wiesz, czego chcesz. Proponuję Naziemną ponad dwadzieścia kanałów za 0 zł. Myśl a potem pisz. Jest wiele pakietów z dodatkami jak chociażby pakiet M z elevenami za 30zl. Całkiem ciekawa oferta, pytanie tylko czy takie coś ci dadzą. Bo nie wiemy co do tej pory miałeś. Dzwoń na 22127128 tam Ci powiedzą.

Edytowane przez Bartolini1379
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i niewiele Twój post wniósł do tematu bo pakiet S dla przedłużających umowę to koszt 10 zł a nie 20. Od tego jest forum żeby wymieniać się informacjami. Swoje uwagi zachowaj dla siebie. Nie ma pakietu Rodzinnego w formie dotychczasowej czyli za 5 zł. Taki wniosek po rozmowach z DUK. Oczywiście zdarzają się przypadki, że ktoś miał Rodzinny HD i Cinemax w cenie 20 zł i to mu zostawili. Jest też przykład inny gdzie klient wycofał wypowiedzenie i ma ten pakiet za 5 zł. Owszem, wielu tak ma ale umowa przewiduje opłatę 15 zł po czasie oznaczonym. To, że operator tego nie robi to tylko się cieszyć. A w każdej chwili może pojawić kwota 15 zł. Chłopcze ,wiem co piszę i jakie są możliwości.

Edytowane przez markar
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, markar napisał:

Do połowy lipca. Jestem ciekaw czy utrzymają mi Rodzinny HD za 5 zł. Ewentualnie wycofam wypowiedzenie. Jeśli będzie 15 zł po okres podstawowym to ponownie wypowiem i pewnie wezmę pakiet S za 10 zł. Ale ciśnienia nie mam bo mam co i gdzie oglądać :)

Jesteś narwany. Namiast czekać co pokaże ICOK w ostatnim miesiącu umowy to już złożyłeś wypowiedzenie. Po co???  Kolejny narwany abonent. 

Markar, czy 5 czy 15zl  Ci wskoczy to i tak lepszej i tańszej oferty nikt w Polsce nie ma. Taka jest prawda. Gorszy pakiet tzw relax w Canal Plus kosztuje 29.90zl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2021 o 13:21, mingo napisał:

Orientuje się ktoś, czy przy chęci zejścia z pakietu takiego jak w stopce na pakiet M będę mógł zachować Evobox PVR(chce też oddać 1 dekoder MR)? Aktualnie nie płacę za niego miesięcznej opłaty, czy po zejściu na niższy pakiet taka opłata może się pojawić?

 

Jako, że zostało mi 4 miesiące do końca umowy, przedwczoraj wysłałem wypowiedzenie, wczoraj miałem telefon z DUK.

Poprzednia umowa była na pakiet Premium Max + 3x multiroom. Chciałem zejść na pakiet M + 2 x multiroom (żeby płacić miesięcznie 50 zł). Niestety, z multiroomu nie można zrezygnować jeśli zostały mi jeszcze jakieś miesiące poprzedniej umowy, wobec tego Pan z DUK zaproponował mi coś innego. Pakiet M + HBO + Polsat Sport Premium + 3 x multiroom za 60 zł miesięcznie (średnio, 20 zł w miesiącach 1-12, 100zł w miesiącach 13-24). Wydaje mi się to bardzo korzystne, tym bardziej, że zdarza mi się korzystać z HBO GO i pewnie i tak bym wykupował je dodatkowo. Wszystko poszło szybko, łatwo i przyjemnie :P

 

PS. W cenie mam też Cinemaxy i pakiet NICK na cały okres trwania umowy.

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, czerstwy napisał:

Ta za 0 zł😃A abonamentu to przypadkiem nie ma😄Jaka oferta taka cena za CP😉

No ale mając Cyfrowy Polsat też musisz płacić dodatkowo abonament RTV. DVB-T jest jak gdyby "gratis" do tego, że płacisz haracz za to, że masz odbiornik TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...