Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mariuses możesz wypowiedzieć umowę tylko zależy w jakim celu chcesz otrzymać ofertę przedlużeniową, czy rezygnujesz, bo jeśli rezygnujesz wcześniej to zapłacisz karę umowną, jeśli ma końcem okresu zobowiązania kary nie będzie.

Mogę się tylko domyślać że chcesz aneksować umowę i dlatego pytasz w tym temacie, więc po złożonym wypowiedzenie są szanse na oferty a jakie poczytaj sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja z DUK

24/6.

Pakiet L

Pełna oferta przez 6 mies. Potem 100 zł (+1 MR) Dodatkowo Filmbox +10 zł

Ten pakiet dodatkowy dla dzieci wchodzi już w to, czy jeszcze za to 10 zł?

Wychodzi 10 zł więcej niż dotychczas.

Zagmatwane to trochę teraz.

Wchodzić w to?

Ps. Chyba 6 w "promocji" za 100 zł cały pakiet ?

Edytowane przez BARTEK W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kaeres napisał:

Miałem RodzinnyHD + Eleven + PSP + Cinemax + OTG z Evoboxem - 65zł (w tym już 5zł za dekoder).

 

Przedłużyłem dzisiaj jak poniżej

- Pakiet M

- Eleven

- PSP

- Cinemax

- OTG

- Pakiet L + rozrywka na 6 miesięcy

 

Umowa 24m.

0-12m - 20zł

13-24m - 65zł

 

A jak ci wyszło 65 zł? Pakiet M za 20 zł, Eleven za 10 zł, PSP za 20 zł, Cinemax i OTG jest w cenie pakietu M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi korzystniej wychodzi umowa na pakiecie L niż M - z tego co proponują. Teraz mam Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + HBO HD HBO GO + Eleven Sports HD + OTG + 3 razy multiroom za 110 zł (pierwszy multiroom za 0 zł, 2 po 5 zł). Nowa propozycja to pakiet L + Cinemax + Eleven Sport + Polsat Sport Premium + 3 multiroom za 50 zł przez pierwszy rok, potem drugi rok 110 zł, średnio 80 zł. W tym pierwsze pół roku full opcja, czyli gratis pakiety Ekstraklasa + HBO + dla dorosłych. Tragedii cenowej może nie ma, ale ta umowa na 24 miesiące, gdy tak wiele praw transmisyjnych się kończy po tym sezonie to lekkie ryzyko. Choć konsultant mnie przekonywał, że mogę sobie w trakcie umowy odłączyć Polsat Sport Premium jak będę chciał, bo tam zobowiązanie jest na czas nieokreślony. I to bez konsekwencji - brzmi ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim cp w gumy wali bo mam familijny max hd filmbox sport cinemax on the go i 3 dekodery za 70 zł a teraz duk proponuję pakiet l bez filmbox też za 70zł to jest gorsza oferta mniej kanałów i jeszcze sami je odejmują i mam płacić tyle samo żenada jeszcze twierdzą że on the go jest w prezencie a bedę płacił tyle samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Burito napisał:

Jest szansa jeszcze otrzymać pakiet Familijny HD w cenie 20 zł ?

Familijny HD za 20 zł., Familijny Max HD za 30 zł., Rodzinny HD za 5 zł w umowach 24/3. to już przeszłość.

Teraz nowe pakiety i umowy bez miesięcy darmowych, za to m.in. z obniżonym abonamentem o 10 zł w pierwszym roku umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...