Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@aro

Nie o to pytam.

Ty masz na 100% Familijny Max HD + Cinemax HD + Sport HD + Film HD za 50 zł, ale w umowie 24/3 !! O tym popularnym wariancie oczywiście wszyscy wiemy.

Mi chodzi konkretnie o Familijny Max HD + Cinemax HD w umowie 24/6 za 50 zł + elastyczność Sport HD i Film HD ?? - To zupełnie inna sytuacja.

Logicznie myśląc, powinien taki wariant istnieć, skoro nawet do Rodzinnego za 20 zł, dodają Cinemaxa, właśnie w umowach 24/6 !

Edytowane przez Barti
Czerwony kolor tekstu w postach zarezerwowany jest wyłącznie dla Administracji i Moderacji forum. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że CP zmienił oferty dla stałych abonentów. Do tej pory korzystałem z ofert 15/3 lub 12/3 i chciałbym zapytać Was o radę, bo dawno tu nie zaglądałem.
Obecnie 4 miesiące do końca umowy pakiet Premium MAX z PSP. 
Mam Evobox PVR jako główny + zwykły dekoder to Multiroom. Chciałbym go wymienić na Evobox Lite i dobrać jeszcze jeden dekoder do MR. 
Na jaką ofertę mogę liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, TOMI2 napisał:

Czy jest taki wariant, Familijny Max HD + Cinemax za 50 zł w umowie 24/6 ?

Oczywiście, jest taka opcja, a w umowie 12/3 bez Cinemaxów. Czy elastyczna - myślę, że tak. Nie przypominam sobie, by o tym ktoś pisał.

 

@damian3k1993 juz czas na wymianę i dobranie drugiego dekodera Evoboxa Lite do Mr. Jak masz w umowie PSP to i umowę dwuletnią.

Jeśli nadal bierzesz LM to umowa 24/6, bez straty miesięcy darmowych i abo 110 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Kończy mi się umowa (czerwiec 6 miesięcy przed końcem). Obecnie mam umowę 15/3 Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, Eleven Sport i OTG za 75 zł. Co mogę ugrać, aby zmniejszyć abonament nie zmieniając pakietów lub jaka możliwa jest najlepsza opcja umowy. Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo serdecznie. Przeglądam forum i nie mogę znaleźć tożsamego przypadku :) Głowa mi się od nadmiaru zawraca:) Więc bardzo proszę o pomoc, jak z nimi rozmawiać, bo mówca, ze mnie żaden i dam sobie wcisnąć cokolwiek. :) Mam 5-6 miesięcy do końca, list przyszedł o przedłużenie, e-mail też i nie wiem co mogę ugrać. Obecnie mam pakiet Familijny HD z Multiroom (dekodery HD5000 i HD3000) i płacę za wszystko 30 zł/miesięcznie. Cóż mogę wynegocjować?:)

Edytowane przez TroolArtur
nowe fakty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2020 o 12:16, damian3k1993 napisał:

Widzę, że CP zmienił oferty dla stałych abonentów. Do tej pory korzystałem z ofert 15/3 lub 12/3 i chciałbym zapytać Was o radę, bo dawno tu nie zaglądałem.
Obecnie 4 miesiące do końca umowy pakiet Premium MAX z PSP. 
Mam Evobox PVR jako główny + zwykły dekoder to Multiroom. Chciałbym go wymienić na Evobox Lite i dobrać jeszcze jeden dekoder do MR. 
Na jaką ofertę mogę liczyć?

Miałem podobnie tylko bez PSP. Zdecydowałem się na rezygnację z HBO i Eleven kosztem wymiany MR na jednymm dekoderze "zwykłym" na trzy Evoboxy Lite(10+5+5 zł). Umowa 24/6, przy krótszych nie ma On The Go i tylko 2 miechy rabatowane - trochę śmieszne z tym brakiem OTG w krótszych umowach.

Mam mieć 6*35 i 18*55 (ale to już z rabatem za SmartDom - 25 zł).

Na chwilę obecną nie mam do końca pewności czy na Evoboxach Lite będzie działać funkcjonalność CatchUP. Z tego co mówił konsultant to w zestawie z Evobox  PVR to nie działa aczkolwiek tutaj na forum ludzie różnie piszą. Ale zakładam, że jednak nie będzie działać.

Do tego co wybrałem mogę PSP, HBO i Eleveny dokupować elastycznie w standardowych cenach.

Ponieważ zmniejszałem pakiet nie mogłem wybrać abonamentu z PSP, a gdybym się decydował na abonament droższy niż miałem to mogłem dobrać PSP ale umowa już na 36 m-cy 12 rabatowanych i reszta normalnie czyli Premium z PSP byłoby 12*65 i 24*90 (ale to już z rabatem za SmartDom - 25 zł).

Edytowane przez gonzales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2020 o 13:38, stan69 napisał:

juz czas na wymianę i dobranie drugiego dekodera Evoboxa Lite do Mr. Jak masz w umowie PSP to i umowę dwuletnią.

Jeśli nadal bierzesz LM to umowa 24/6, bez straty miesięcy darmowych i abo 110 zl.

 

Chyba trochę za tanio albo za drogo (jak kto woli ;) ?

LM (bez HBO Filmboxa i rozrywki ) plus 2MR = 80 + 10 (MR) =90 lub full + 2MR = 120 +10 =130.

Edytowane przez jolka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, wojownik napisał:

Witam serdecznie,

Kończy mi się umowa (czerwiec 6 miesięcy przed końcem). Obecnie mam umowę 15/3 Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, Eleven Sport i OTG za 75 zł. Co mogę ugrać, aby zmniejszyć abonament nie zmieniając pakietów lub jaka możliwa jest najlepsza opcja umowy. Z góry dzięki za pomoc

Nie wiem czy dadzą 15/1, abonament ten sam. W Umowie 24/6 zapłacisz 70 zł za to co masz, bo OTG w cenie.

 

13 godzin temu, TroolArtur napisał:

Obecnie mam pakiet Familijny HD z Multiroom (dekodery HD5000 i HD3000) i płacę za wszystko 30 zł/miesięcznie. Cóż mogę wynegocjować?:)

Po wypowiedzeniu umowy bierz to samo, dalej opcja 24/3 z Fam.HD i Mr. Nic nie wynegocjujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, stan69 napisał:

Nie wiem czy dadzą 15/1, abonament ten sam. W Umowie 24/6 zapłacisz 70 zł za to co masz, bo OTG w cenie.

 

Po wypowiedzeniu umowy bierz to samo, dalej opcja 24/3 z Fam.HD i Mr. Nic nie wynegocjujesz.

Czy to znaczy, że 15/3 i 12/3 już zniknęły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, stan69 napisał:

Nie wiem czy dadzą 15/1, abonament ten sam. W Umowie 24/6 zapłacisz 70 zł za to co masz, bo OTG w cenie.

 

Po wypowiedzeniu umowy bierz to samo, dalej opcja 24/3 z Fam.HD i Mr. Nic nie wynegocjujesz.

Dziękuję za odpowiedź :) a czy jest możliwość w tej cenie krótsza umowa czy tylko 24 z 3 gratisami? Przez jakiś czas dostałbym wyższy pakiet?? A wymienić dekodery czy je zostawić, tylko hmm zgubiłem jeden pilot zgubiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie posiadam umowę na czas nieokreślony posiadam pakiety Familijny max, HBO, firm HD cinemax HD za 60zł chciałbym zachować te pakiety i zmienić dekoder na evobox pvr i 2 Multiroomy. Problem w tym że Multiroomy muszą działać poza siecią więc w grę wchodzą starsze dekodery jak 5500s Pytanie mam ile mogę wynegocjować za te pakiety z dekoderami wiem że drożej od tego co mam teraz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości dostać krótszej umowy w tej promocyjnej cenie 30-tu zł. Familijny HD w umowach 12/3, 15/1, 24/6 kosztuje 40 zł.

Przy Familijnym HD za 20 zł wymieni tylko na Evoboxa Lite i do Mr też, miesięcy darmowych nie będzie wcale.

dla @TroolArtur

Edytowane przez stan69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam pakiet Rodzinny HD za 5 zł. 6 miesięcy płatnych do końca umowy. Umowa wypowiedziana 2 dni temu. Dziś telefon z Działu Utrzymania i umowa przedłużona na następujących warunkach:

- umowa na 24 miesiące

- 3 miesiące bez opłat pakiet Rodzinny HD, później 5 zł

- 1 miesiąc bez opłat pakiety HBO, HBO GO i Cinemax - trzeba pamiętać o wyłączeniu przed upływem darmowego okresu bo doliczy się do rachunku 40 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, markar napisał:

Obecnie posiadam pakiet Rodzinny HD za 5 zł. 6 miesięcy płatnych do końca umowy. Umowa wypowiedziana 2 dni temu. Dziś telefon z Działu Utrzymania i umowa przedłużona na następujących warunkach:

- umowa na 24 miesiące

- 3 miesiące bez opłat pakiet Rodzinny HD, później 5 zł

- 1 miesiąc bez opłat pakiety HBO, HBO GO i Cinemax - trzeba pamiętać o wyłączeniu przed upływem darmowego okresu bo doliczy się do rachunku 40 zł.

Czyli umowę miałeś do końca października ?Ja mam do 30 listopada i pokazuje u mnie 7 miesięcy do końca umowy, czyli już w czerwcu będę mógł składać wypowiedzenie ?Powyższa oferta również by mi pasowała. Proponowali jeszcze jakieś inne opcje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być 6 pełnych miesięcy do końca umowy. System pokazuje w moim przypadku 7 miesięcy ponieważ jest 6 pełnych miesięcy i 29 albo 30 dni. Czyli można wypowiadać. Trzeba pilnować tych dat. W moim przypadku poprzednio podpisałem umowę na 24 miesiące, 3 były bez opłat następnie opłaciłem 15 abonamentów po 5 zł - łącznie 75 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...