Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję serdecznie.

Jednym słowem zatem, najbardziej opłacalne przedłużenie umowy z MR i z wymianą sprzętu ale bez czynszu to: 

umowa 24/4 Familijny Max HD + Sport + Film + Cinemax + OTG + MR + EVO PVR + EVO Lite + dodatkowo np.PSP za łącznie 70 + 5 multi = 75 zł * 20 m-cy = 1500 zł + (49 + 29 aktywacja).

Dodatkowo VOD na 4 miesiące gratis + HBO, Rozrywka, Ekstraklasa, Eleven na próbę na miesiąc (a praktycznie na dwa miesiące do końca okresu rozliczeniowego czyli w moim przypadku do połowy stycznia).

Pozdrawiam, M.

Edytowane przez Mirek76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Złożone wypowiedzenie umowy 15/1 z Fam. MAX HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD w cenie 60 PLN + EvoBOX 5 PLN. 

Do końca umowy 5 m-cy i dziś propozycja 12/3 z anulowaniem 5 ostatnich m-cy obecnej umowy. Ceny bez zmian czyli łącznie 65 PLN. Coś można więcej czy nic się nie da już ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis odebralem pierwszy telefon w sprawie mojego wypowiedzenia. Umowe mam do 28 maja i posiadam pakiet 24/6 Premium max za 100zl. Pani zaproponowala mi pakiet Familijny max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, Eleven,  PSP i pakiet Ekstraklasa. Umowa na 24 miesiace i pierwsze 6 miesiecy gratis pozniej 100zl. Poprosilem o ten pakiet, ale bez ekstraklasy za 80zl. Dostalem informacje, ze taka propozycje dostane dopiero za 2 miesiace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacob10 napisał:

Dostalem informacje, ze taka propozycje dostane dopiero za 2 miesiace...

Tak, bo zmniejszasz kwotę abonamentu, a to można zrobić na 5 mies.przed końcem umowy.

 

12 minut temu, Jakub471 napisał:

Witam mam drugą umowę na pakiet Familijny Max HD - Sport HD - Film HD i Cinemax HD za ceną 59 zł i umowa kończy się za miesiąc oraz wypowiedzenie wysłane, czy mógłbym uzyskać tą samą cenę pakietu czy by dało radę niżej 

Można za 50 zł ale w umowie 24/3 a tą samą cenę jak najbardziej i w umowach krótszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Państwu.

Trochę zaspałem, to już wczesny PESEL ,umowa kończy mi się 22.11.po 24 m-cach.

Oczywiście nie dałem wypowiedzenia.

Posiadam pakiet Familijny MAX i dodatkowo :

Pakiet Film HD,

Pakiet Sport HD

Cinemax HD

HBO i HBO go

Eleven Sport

ON THE GO

Dekoder Evobox

2 MR

Za całość płacę 109,90 /było 7 m-cy gratis/

Wcześniej   byłem 21 lat w Canali +.

Co można ugrać ? PSP ? Canal Sport ?

I ile miesięcy gratis ?

Z góry dziękuję.

 

Edytowane przez ManiekB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym w temacie HBO ale wspomnę i tutaj. Otrzymałem newslettera od CP, że WATAHA się zbliża  i jest możliwość włączenia na okres 1 miesiąca opcji HBO bez opłaty. Należy jedynie pamiętać o wyłączeniu w przeciągu tego miesiąca by nie naliczyła się opłata 30 zł jeśli ktoś nie chce opłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ManiekB napisał:

Co można ugrać ? PSP ? Canal Sport ?

I ile miesięcy gratis ?

Wypowiedzenie konieczne, można go napisać w ICOK.

Proponuję Premium Max Plus za 120 zł + PSP 10 zł + C+3i4 też za 10 zł i 2 Mr 10 zł. Jeśli Premium Max bez plusa to będzie taniej, ale C+3i4 20 zł. Umowy 24/6, 15/3, 12/3 jeśli teraz na niej nie jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam umowę na czas nieokreślony na pakiety Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD, do tego jeden dekoder w multiroom, za wszystko płacę 69,99 zł. Dekodery to HD 3000 i Mini HD 2000. Chciałbym zmienić na pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + Eleven Sports + Polsat Sport Premium + serwis Cyfrowy Polsat Go z opcją On The Go. Chciałbym zrezygnować z MR, a podstawowy dekoder wymienić na Evobox HD. Na jaką najlepszą ofertę mogę liczyć?

Natomiast mój dziadek również ma umowę na pakiety Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD, ale ma dwa dodatkowe dekodery w multiroom, za wszystko płaci 74,99 zł. Na jaką najlepszą ofertę może liczyć, zostając przy tych samych pakietach? Nie ma także potrzeby wymiany dekoderów.

Przeczytałem, że nie trzeba już zanosić wypowiedzenia do APS-u i można je wysłać przez ICOK. Rozumiem, że można to zrobić przez zakładkę "Kontakt z Cyfrowym Polsatem", lecz nie znalazłem stosownego tematu na dostępnej liście. W jaki sposób Wy wysyłaliście wypowiedzenie przez ICOK?

Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.

Edytowane przez adam87
pomyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adam87 dla Ciebie - piszesz wypowiedzenie (tam w ICOK w "kontakt z CP" jest "nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie") i na Mr też razem.

Potem odsyłasz dekoder Mr by móc aneksować umowę już bez Mr. Umowa 24/4 i te pakiety co chcesz to 80 zł., OTG już w cenie.

Twój dziadek nie zyska nic, chyba że na krótszej umowie.

 

@lukimann pakiet Premium Max + PSP = 110 zł w umowie 24/6 ( średnią oblicz). Dekoder PVR w takiej umowie byłby bez czynszu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Obecnie mam Pakiet Premium z HBO, Evobox PVR i CP GO za 95 zł 15/3.

Zostało 7 miesięcy do końca umowy.

Potrzebuję znowu pomocy co zrobić, aby było najtaniej.

Wysyłać już wypowiedzenie? Czy jeszcze czekać? 

Obecny pakiet mi odpowiada ale chciałbym zawalczyć coś z ceną.

Na infolinii zaproponowali mi Pakiet Premium z HBO za 90zł 29 i 6 miesiecy vod za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...