Jump to content

Romaldo

Users
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Romaldo

 1. Witam ponownie. Obecnie mam Pakiet Premium z HBO, Evobox PVR i CP GO za 95 zł 15/3. Zostało 7 miesięcy do końca umowy. Potrzebuję znowu pomocy co zrobić, aby było najtaniej. Wysyłać już wypowiedzenie? Czy jeszcze czekać? Obecny pakiet mi odpowiada ale chciałbym zawalczyć coś z ceną. Na infolinii zaproponowali mi Pakiet Premium z HBO za 90zł 29 i 6 miesiecy vod za darmo.
 2. Mój błąd dostałem 15/1 bo wymiana sprzętu, ale jeszcze raz potwierdzę że Evobox jest super.
 3. Witam W końcu zapadła decyzja. Wziąłem Pakiet Premium za 95 zł na 15 msc. 15/3 W skłąd Pakietu Familijny MAX HD, Polsat Sport,Polsat Film, Eleveny, HBO, i CP GO, VOD na 3 miesiące. Wymiana PVR HD 7000 na Evobox PVR. Dzięki temu pozbyłem się opłaty za czynsz 5 zł na stałe. Inna możliwość pozbycia się CZYNSZU to wzięcie Pakietu za 80 zł ale bez HBO. Dla niezdecydowanych polecam EVOBOXA wiedziałem że dobry, ale jest bardzo dobry szybki, czytelny, dużo większa pamięć, dodatkowo ma wbudowane oglądanie obrazu na obrazie (PIP), możliwość nagrywania 3 kanałów naraz, a także nastawienia nagrywania np, serial można nastawić powtarzanie całej serii.
 4. Męczyłem ich dalej i dzięki MAX2 zapytałem o pakiet Premium i za 90 zł jest umowa na 15 miesięcy i nie będzie opłaty czynszowej później Familijny HD za 20 zł.
 5. Podobno opłata czynszowa zostaje przy niższych pakietach. I nie ma opcji Evoboxa na 12 miesięcy.
 6. Nie 24/ 4 darmowe na bank. Tak dostałem ofertę na 20 zł i 30 zł za te pakiety, ale Evobox 5zł czynsz. Gdybym przedłużył bez wymiany dostałbym 6 miesięcy za 0. Dzwoniłem kilka razy na infolinię i każdy z konsultantów mówił, że ten Evobox ma tylko dodatkowe Wi-Fi nic więcej i że nie warto dopłacać. Wiem że lepszy soft i wszystko i dlatego wymienię. Proszę podać więcej plusów na stronę Evoboxa. I pytanie do znawców promocji kiedy przedłużyć umowę którego dnia, okres rozliczeniowy 27. Gdzieś słyszałem że jak przedłużę po 27 to dostanę ten niepełny miesiąc też gratis czy to nieprawda. Kto pisze o 36 miesiącach?
 7. Już wszystko jasne. Konsultanci wymęczeni do bółu: OPCJE: Zmiana sprzętu na EVOBOX PVR Familijny HD 24/4 za 45 zł Przez 4 miesiące za darmo Familijny Max HD (opcja elastyczna można włączać i wyłączać za 10 zł, czyli po okresie promocyjnym jak nie zmienimy pakietu 55) Familijny Max HD 24/4 za 55 zł Przez 4 miesiące za darmo VOD (opcja elastyczna można włączać i wyłączać za 10 zł) Familijny HD + HBO 24/4 za 65zł 4 miesiące za darmo Familijny Max HD (opcja elastyczna można włączać i wyłączać za 10 zł czyli po okresie promocyjnym jak nie zmienimy pakietu 75 ) Bez zmiany sprzętu dużo lepsze opcje. np. Familijny HD 24/4 za 25 zł PYTANIE: Obecnie wymienili mi na PVR HD 7000 czy warto go zmieniać na EVOBOXA PVR dużo lepszy szybszy?
 8. Czyli w moim przypadku najwięcej co mogę wziąść to 24/4? Czekać na inne oferty czy się decydować? Czy jak teraz wybrałbym pakiet za 60zł czy po umowie mogę znowu zejść na Familijny HD?
 9. TO jak pozbyć się tej opłaty za dekoder? czyli teraz najkorzystniej 24/4 i czynsz 5 zł
 10. Aktualizacja: Wypowiedzenie złożone. Pakiet Familijny umowa na czas nieokreślony. obecnie 39,99+5zł za sprzęt. dekoder SagemCom ale chcę wymienić na Evoboxa. Chce zostać przy obecnym pakiecie Co mi mogą zaproponować? Dzwonili z DUK: 12/3 bez wymiany sprzetu 15/1 z wymiana ale opłata 10 zł za czynsz 24/4 z wymiana sprzętu opłata za czynsz 5 zł opłata za Familijny HD 40 zł. Nie wiem co wybrać? Pomóżcie Czy dobrze rozumiem że jak wezmę umowę na 15 miesięcy to będę mógł zawrzeć nową umowę już w 9 miesiącu?czyli 6 miesięcy przed końcem?
 11. Witam Jestem tu nowy ale bardzo się cieszę, że tu trafiłem. Proszę o pomoc w wybraniu oferty. Wypowiedzenie złożone. Pakiet Familijny umowa na czas nieokreślony. obecnie 39,99+5zł za sprzęt. dekoder SagemCom ale chcę wymienić na Evoboxa. Chce zostać przy obecnym pakiecie Co mi mogą zaproponować?
×
×
 • Create New...