Jump to content

Mirek76

Users
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Mirek76

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

137 profile views
 1. Dziękuję serdecznie. Jednym słowem zatem, najbardziej opłacalne przedłużenie umowy z MR i z wymianą sprzętu ale bez czynszu to: umowa 24/4 Familijny Max HD + Sport + Film + Cinemax + OTG + MR + EVO PVR + EVO Lite + dodatkowo np.PSP za łącznie 70 + 5 multi = 75 zł * 20 m-cy = 1500 zł + (49 + 29 aktywacja). Dodatkowo VOD na 4 miesiące gratis + HBO, Rozrywka, Ekstraklasa, Eleven na próbę na miesiąc (a praktycznie na dwa miesiące do końca okresu rozliczeniowego czyli w moim przypadku do połowy stycznia). Pozdrawiam, M.
 2. Dziękuję. 1) Czy po umowie 15/1 kolejne przedłużenie umowy będzie już bez kosztu czynszu ? 2) Czy przy MR aktywacja za dekoder to 49 zł * 2 dekodery ? 3) VOD gratis na 6 m-cy ?
 3. Witam, dołączę się do pytania o cenę za ofertę z wymianą sprzętu na Familijny Max HD + Sport + Film + Cinemax + OTG + MR + Evo PVR ? 1) umowa 12/1 = 60 + 5 dekoder + 10 multiroom + 5 OTG ? 2) umowa 24/3 = 60 + 5 dekoder + 10 multiroom ? 3) co zrobić by uniknąć płacenia czynszu ?
 4. Przepraszam, że się powtarzam ale nie zrozumiałem odpowiedzi. 1) Skoro przy umowie 24/6 za 60 zł mogę mieć Fam.Max HD + Sp + Film + Cinemax + OTG + MR, to co mogę dostać w zamian ale bez brania MR ? VOD gratis ? 2) W jakiej cenie mogę mieć obecnie najtańszą drugą umowę na najprostszy pakiet TV z dekoderem ?
 5. Dziękuję. 1) Skoro przy umowie 24/6 za 60 zł jest Fam.Max HD + Sp + Film + Cinemax + OTG + MR, to co mogę dostać ale bez MR ? VOD gratis ? 2) W jakiej cenie mogę mieć obecnie drugą umowę ?
 6. Dziękuję za informację. 1) Jeżeli zatem nie biorę MR, to co mogę dostać teraz w cenie 60 zł (minimalne zobowiązanie uprawniające mnie do SmartDom2 z 2014 r. uprawniające mnie do umowy na internet za 50% i umowy na telefon z rabatem 38,99). Obecnie mam Pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + OTG z modułem CI+ 2) Ile będzie kosztowała mnie oddzielna najtańsza umowa na drugi najprostszy pakiet z dekoderem ? Jest jakiś rabat dla obecnych klientów za dokupienie drugiej umowy TV? Jaka to może być umowa 12/3, 15/3, 24/6 ? Brać na siebie czy też lepiej na żonę, żeby nie "namieszać" w moim SmartDom? 3) Czy to prawda, że od jutra zmieniają się ceny w Cyfrowym Polsacie ? Pozdrawiam, M.
 7. Witam, mam umowę, która już jest na czas nieokreślony. Pakiet Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + OTG za 64,99 zł z modułem CI+ Ze względu na nadal aktywny Smart Dom sprzed 4 lat nie mogę zejść o ile dobrze pamiętam poniżej 60 zł. 1) Jaką ofertę mogę dostać w cenie 60 zł. Czy dobrze zrozumiałem, że w tej cenie mogę mieć to samo + MR z umową 24/6 gratis ? 2) Czy można w ramach OTG mieć HBO GO w cenie ? 3) Czy jest opcja aby przedłużyć na obecnych warunkach na module CI+ plus dostać drugi abonament np. rodzinny HD z dekoderem w łącznej cenie ok 60 zł . Zależy mi żeby na jednym TV nadal mieć CI+ natomiast na drugim TV mieć dekoder? Pozdrawiam, M.
×
×
 • Create New...