Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam obecnie familijny max hd i evoboxa, zostały 4 miesiące do końca umowy, chciałbym teraz przejść na ten pakiet za 60 zł z racji tego, że już nie ma familijnego max hd i do tego dobrać pakiet hbo i wziąć multiroom, normalnie takie coś kosztuje 95 zł przy umowie 24, ile mogę ugrać w duku ? 15/3 ? A i jaki dekoder do multiroomu sie dostaje ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nowy 123 napisał:

skąd Ty wziąłeś ten link do strony?

 Chciałem sprawdzić jakie kanały wchodzą w skład pakietu Rodzinnego i to mi wyskoczyło jako pierwsze w Google. :)  To co oznaczały np. te pakiety IP30, IP20, IP60 itd.? Ten pakiet Rodzinny HD za 5 zł to ma jakieś oznaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, G2000 napisał:

 Chciałem sprawdzić jakie kanały wchodzą w skład pakietu Rodzinnego i to mi wyskoczyło jako pierwsze w Google. :)  To co oznaczały np. te pakiety IP30, IP20, IP60 itd.? Ten pakiet Rodzinny HD za 5 zł to ma jakieś oznaczenie?

 

Powiedz do czego potrzebujesz link? To spisu kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam obecnie Pakiet Familijny Max HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Pakiet Eleven Sports HD za 99,99 zł miesięcznie.

 

Umowa była na 24 miesiące, w styczniu kończy mi się umowa.

1) czy już wypowiadać, czy jeszcze czekać?

2) widziałem, że pisał ktoś, że jest możliwe "Familijny Max, Film, Sport, Cinemax, HBO, PSP i OTG za 100 zł w konfiguracji 24/6",

- rozumiem, że 24/6 chodzi, że umowa na 24 miesiące po 100 zł, a 6 miesięcy gratis?

- czy jest możliwe w tej samej cenie jeszcze dodatkowo do tego powyższego pakietu Eleven, czy raczej nie?"

 

Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, G2000 napisał:

Wystarczy 2x kliknąć np. na ikonie Polsat HD i dostajemy jeszcze więcej "dziwnych" pakietów.

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp?packageGroupId=2

Powyższa strona jest nieaktualna, przekazałem tę sprawę do odpowiedniego działu. Obecne zestawienie znajduje się tutaj: http://sklep.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna 

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z oferty, napisz do mnie wiadomość prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Nowy 123 napisał:

@thesui mogłeś już skorzystać z oferty w czerwcu skoro umowa do stycznia. :) Tak, umowa 2 lata w tym 6 darmowych a 18 płatnych. Jeśli chcesz mieć to co teraz +PSP to wyjdzie Cię to 110 zł. 

 

Dziękuję.

A gdybym nie brał ani psp ani eleven, to ile da się zejść poniżej 100 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę dostać jakiś promocyjny pakiet internetu zakładając że mam już telewizję 24mc/20zł? Chodzi mi właściwie o to żeby po zwolnieniu mieć w okolicy 1-2mega przepustowości bez limitu pobierania danych i to by mi wystarczyło. Mogłoby być właściwie tylko to bez jakichś pakietów  z nieograniczoną prędkością byle cena była jak najnizsza.

I jeszcze jedno pytanie - czy jak zrobię cesję z taty na siebie to będę traktowany jako stary klient i będę mógł mieć promocje  jak dla stałych klientów czy też bede dla nich nowym klientem i przed zakończeniem umowy  będę dostawał jakieś słabsze oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłać możesz na drugi dzień po podpisaniu aneksu, natomiast telefon z ofertą dostaniesz na pół roku przed zakończeniem umowy a z dobrą oferta jakieś 4mc przed chyba że sam zaczniesz wydzwaniać i będziesz namolny. Mi kiedyś udało się dostać nową promocyjną umowę na 7 czy 8 miesięcy przed końcem  ale tylko raz.

Co ciekawe ostatnio w punkcie obsługi Polsat usłyszałem ze teraz już tak nie ma że wyślesz wypowiedzenie  i dostaniesz promocyjne warunki. Poprzednio ten pan proponował mi jako wyśmienite oferty  opcje 15/1 i 24/3 w cenie  40zł - czyli to właściwie żadna promocja.

ps. Otrzymałem info z Polsatu że cesji umowy na telewizję nie można przeprowadzić. Czemu? Tego już nie dociekałem, ale zdziwiłem się że coś takiego w przypadku TV jest niemożliwe - chyba że konsultant źle mi odpisał.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crazy_Sat jeśli chcesz zachować ten sam pakiet i tą samą cenę to pełną dostępność ofert (12/3,15/3,24/6) będziesz miał 7 miesięcy przed końcem umowy i wcale nie jest tak jak pisze @forresty że musisz czekać aż będzie 4 miesiące do końca umowy. Chyba że będziesz chciał obniżyć abonament to wtedy faktycznie musisz poczekać aż będzie 5 miesięcy do końca umowy.

@forresty no niestety cesji na TV nie zrobisz. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem napisać że musisz czekać na 4mc przed końcem. Oni dają oferty znacznie wcześniej ale z mojego doświadczenia wynika że te lepsze dają trochę później, ale ja nie targuję się jakoś szczególnie zawzięcie ani nie wydzwaniam do DUK.

Edytowane przez forresty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, forresty napisał:

Co ciekawe ostatnio w punkcie obsługi Polsat usłyszałem ze teraz już tak nie ma że wyślesz wypowiedzenie  i dostaniesz promocyjne warunki.

Ja też kilka tygodni temu wysłuchałem podobne banialuki w APS jak zaniosłem wypowiedzenie, próbuję im coś wytłumaczyć,ale oni w łbach mają takie farmazony zakute że nic do nich nie dociera i to nie jest ich wina bo tak im wciskają na szkoleniach- chyba chodzi o to by w APSach oferowali jak najgorsze oferty bo z tego mają większe prowizje.

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam promocje za zerwanie umowy przed terminem musiałbym zapłacić 630zł a za rachunki do końca umowy 990 czekam na oferty świąteczne u konkurencji i zrywam umowę mam nadzieje że uda mi się raz na zawsze pożegnać się z PPV cyfrowego polsatu i aneksowaniem umowy jak tylko polsat uzyska nowe prawa sportowe które i tak sprzeda do canal+ co do konsultantów to trzeba tam iść ze znajomością oferty i praw i się uśmiechać do konsultanta, oni naprawdę mówią to co muszą i znaczna większość abonentów która do nich przychodzi jest w podeszłym wieku taki klient ma dwie wady i jedną zaletę nie zna się na obsłudze  czegokolwiek i nawet najprostsze rzeczy trzeba mu tłumaczyć 10 razy a z drugiej strony "łyknie" każdą ofertę...... to naprawdę ciężka praca a taki uśmiech i żart może wiele zdziałać w rozmowie z ludźmi z APSów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...