Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.05.2019 o 18:15, Max2 napisał:

Trzeba było przy braniu Evoboxa PVR,brać pakiet premium,a potem zejść na rodzinny hd,i czynszu by nie było.

Czy ta sama zasada dotyczy usługi multiroom? Jeśli w tej chwili płacę 5 zł a z końcem umowy zejdę na niższe pakiety cena za multiroom zostanie bez zmian? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd Ty taką cenę wziąłeś za ten pakiet ? Sam Familijny Max można uzyskać za 30 zł w umowie na 24 miesiące. Ze sportem ,filmem i Cinemaxem ,cena pozostaje 60 zł. Tu można operować jedynie długością umowy i darmowymi miesiącami.Jeden z użytkowników miał propozycję tego pakietu za 50 zł ale mniej darmowych miesięcy jeżeli dobrze pamiętam. Było to chyba w tym temacie opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jahve napisał:

Witam,

Obecnie mam pakiet:

Familijny MAX, Sport, Film, Cinemax za 60 zł/ms.

1) Za ile mogę otrzymać ten sam pakiet?

2) Za ile mogę otrzymać ten sam pakiet z HBO?

 

Wypowiedzenie złożone.

Umowa kończy się we wrześniu.

Ja ten pierwszy wariant otrzymałem w cenie 50 zł przy umowie na 24/3 wypowiedzenie oczywiście miałem wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc się kończy umowa z CP. Obecny pakiet to Familijny Max z Cineamxem i Eleven. Dodatkowo cieniutki dekoder 5500s. Obecnie skubią na 50 zł. Chciałbym się dowiedzieć co za 50-60 zł można otrzymać. Minimum to to samo ale coś z HBO/LM/C+Sport i może lepszym dekoderem jest szansa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Burito napisał:

 

A po co masz wypowiadać umowę ? Ona przejdzie na czas nieokreślony w tej samej cenie.

jesteś pewny? to tak działa w umowach z sieciami telekomunikacyjnymi. W przypadku TV ceny na umowie są promocyjne, natomiast po końcu umowy wskakują ceny standardowe, często nawet x2 lub więcej razy wyższe, niż te które widać na stronie czy w ulotkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad roku obowiązuje nowy regulamin ,który podnosi ceny pakietów po zakończeniu podstawowej  umowy. Także jeżeli ktoś podpisał umowę przed tym terminem  to się łapie jeszcze na stare zasady i po przejściu na umowę bezterminową płaci tyle samo co wcześniej. Sprawdzone osobiście.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 umowy na Rodzinny HD jedna w cenie 4,99  po okresie promocyjnym i jej nie ruszam. 2 w cenie 5 złotych i aby uniknąć podwyżki po przejściu na czas nieokreślony zrobię aneks i w bonusie zyskam 3 miesiące gratis. Wybierając umowę 24/3 za Piątaka, teraz ICOK pokazuje 8 miesięcy. Jak będzie 5 czyli w praktyce 4 kontakt z DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam w szafie stary dekoder Samsung s305 pozostały po umowie, ktora zakończyła się z 10 lat temu. Dalej mogę zalogować się do ICOK Cyfrowego Polsatu gdzie dekoder widoczny jest w systemie jako umowa na czas nieokreślony na jakieś niekodowane kanaly. Pytanie: czy jeżeli chcę wrócić do opcji abonamentowej w Polsacie, muszę podpisać nową umowę czy mogę próbować negocjować oferty podobne jak w tym wątku np. Rodzinny HD za 5 zl? Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam 

Edytowane przez TheMicek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dekoder nie obsługuje standardu DVB-S2, nic na nim nie odbierzesz. Poza tym nie ma w tej chwili możliwości podpisania umowy na sprzęt własnościowy. Możesz go zutylizować - odnieś do APS-u i niech Ci go zdejmą z ewidencji.

 

Przegapiłeś możliwość bezpłatnej wymiany na nowszy sprzęt ładnych parę lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam: Film HD + Sport HD+Cinemax HD +ON THE GO+ Eleven Sports HD +Multiroom HD, wypowiedzenie wysłane, umowa 12/3 do września

zaproponowali mi to samo w 15/3 za 80zł lub 24/6 z PSP za 85zł.

Konsultant nie chciał dac żadnej innej oferty.

Da się coś więcej do 15/3 dolożyć w tej samej cenie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andino właśnie tak to nie działa. :) Najdłuższy okres promocji to 6 miesięcy. Dlatego składa się wypowiedzenie i bierze 24/6 lub 12/3 no wychodzi najkorzystniej. A odpowiadając na pytanie to przy umowie na 36 mscy nie ma żadnych miesiecy darmowych tylko 6 lub 12 miesięcy w obniżonej o 10 zł od ceny odbieranego przez ten czas pakietu. :)

Edytowane przez Nowy 123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...