Jump to content

dawaij

Users
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About dawaij

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

81 profile views
 1. Za miesiąc się kończy umowa z CP. Obecny pakiet to Familijny Max z Cineamxem i Eleven. Dodatkowo cieniutki dekoder 5500s. Obecnie skubią na 50 zł. Chciałbym się dowiedzieć co za 50-60 zł można otrzymać. Minimum to to samo ale coś z HBO/LM/C+Sport i może lepszym dekoderem jest szansa?
 2. Nie złożyłem jeszcze wypowiedzenia, a dzwonili do mnie już dwa razy z beznadziejną ofertą. Czy jest szansa, że po złożeniu wypowiedzenia dostanę coś ciekawszego?
 3. Panowie czy jest bardziej korzystna oferta lub możliwość zejścia z ceny bardziej jeżeli interesują mnie Canal+ oraz Eleven Sports? Mowa o tej ofercie: https://sklep.ncplus.pl/oferta/extraplus-premium-eleven-ns2?dllist=sg
 4. Punkty naziemne oferują Canal+ za 25 zł?
 5. Cześć, chciałbym się dowiedzieć na co mogę liczyć jeśli chodzi o internet i TV w Multimedii za około 100 zł. Głównie oczekuje stabilnego działania usług. Wszystko u mnie byłoby po światłowodzie. Jeśli chodzi o TV to chciałbym jak najlepszy możliwy pakiet i zależy mi głównie na sporcie (nie wiem czy C+ Sport w tej cenie bym dostał choć niektórzy widzę za trochę więcej mają). Internet to minimum 50 Mb/s. TV na 60 calowym telewizorze (piszę o tym bo nie wiem jak z jakością bo obecnie na CP i słabym dekoderze, nie powala). Bez multiroomu chyba, że oferta byłaby korzystna.
 6. Chciałbym się dowiedzieć na co mógłbym liczyć jako nowy klient. Miesięcznie chciałbym z TV + Internet wydać ok. 100zł. Głównie zależy mi na sporcie. Fajnie by było gdyby znalazł się tam Canal+. Chciałbym też się dowiedzieć czy kanały które nie są gwarantowane w umowie są po jakimś czasie wyłączane czy można liczyć na to, że przez cały okres umowy będzie można z nich korzystać. Na sam koniec, jak wygląda sprawa ze stabilnością i jakością takiego połączenia? Zarówno internet jak i TV u mnie jest tylko po światłowodzie.
×
×
 • Create New...