Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zatem zapytam, mam świeżą ofertę na Premium MAX za 100 zł, 6 miesięcy za darmo,rozpiskę widziałem, ale moje pytanie, bo przez 6 miesięcy mam też pakiet VOD, a on jest dopełnieniem do oferty z APS Premium MAX Plus? to czy jeśli zostawię sobie te pakiety VOD, to czy również będę miał dostęp do Sport Premium? jeśli coś mylę to proszę o poprawienie.

 

Premium Max Plus zawiera dodatkowo pakiet Rozrywka HD. W Twojej sytuacji konieczne będzie przedłużenie umowy. Wówczas cena za Polsat Sport Premium będzie zależna od wybranej oferty. Jeśli jesteś zainteresowany - napisz wiadomość e-mail na adres: specjalista@cyfrowypolsat.pl Pamiętaj, aby podać tam dane, takie jak: imię i nazwisko, numer karty, numer telefonu oraz preferowane godziny kontaktu. Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie o określonej porze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po info telefonie z CP u mnie :

 

Premium MAX PLUS  umowa od 18 lipca wchodzi - 29mcy bez rabatów lub 36mcy z rabatem 

 

od teraz mam 6mcy po 100zl rabat 6x40 zl ( mam 3x multiroom po 5 zl ) 

od 7 miesiąca FULL 135 zł 

piłka przyjdzie poczta :D 

 

I tak nie zamierzam zmieniać dostawcy tv w domu wiec wybrałem 36 miesięcy , 

Bardzo rozmowny i konkretny konsultant się trafił albo zagląda tu na forum :D 

TESTY 4K , kanal 4K na lige mistrzów w bardzo bliskich planach , dekoder 4K na jesień lub pozna jesień , evoboxy lWIFI na jesień lub pozna jesień do MR 

 

zapytałem tylko o to czy jak w przyszłości będzie dekoder 4K to czy będę mógł wymienic , wspomniał ze tak samo jak wszedł EVOBOX taki jest plan 

 

nie wiem serio czy taki wygadany ten konsultant czy jak ... ocenić możecie sami :D okaże się wkrótce co i jak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TESTY 4K , kanal 4K na lige mistrzów w bardzo bliskich planach , dekoder 4K na jesień lub pozna jesień

zapytałem tylko o to czy jak w przyszłości będzie dekoder 4K to czy będę mógł wymienic , wspomniał ze tak samo jak wszedł EVOBOX taki jest plan 

 

Tak jak 2 tygodnie temu mi też elokwentny konsul wciskał że abonament od 60+ i Premium Sport z automatu dodane- jaki efekt wszyscy widzą :/

Pocieszasz mnie jednak z tym dekoderem 4K na jesień- być może Nowy Rok zacznę z nowym sprzętem- pożyjemy zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś bardziej się targować. Mi też na początku proponowali na 29 miesięcy, ale po konsultacji z kierownikiem zeszli na 24/6, tyle że ja chciałem dwa multiroomy. W sumie za 120 zł. Odmówiłem. Poczekam jeszcze do końca umowy. Mam jeszcze 7 miesięcy.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek przedłużyłem umowę. Dostałem ofertę na 29 miesięcy na Pakiet Premium Max + Pakiet Polsat Sport Premium + 1 dekoder multiroom za 115 zł i przez 6 miesięcy mam za darmo. Jestem zadowolony.

 

 

Mogłeś bardziej się targować. Mi też na początku proponowali na 29 miesięcy, ale po konsultacji z kierownikiem zeszli na 24/6, tyle że ja chciałem dwa multiroomy. W sumie za 120 zł. Odmówiłem. Poczekam jeszcze do końca umowy. Mam jeszcze 7 miesięcy.

 

Wy te umowy przedłużaliście z DUK po wcześniejszym złożeniu wypowiedzeń, czy normalnie na infolinii CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gregmar Witam, proszę o kontakt na adres specjalista@cyfrowypolsat.pl w celu weryfikacji, czy jest możliwość przedłużenia umowy na takich warunkach. W treści należy podać wybrany pakiet z usługami oraz dane identyfikacyjne: imię, nazwisko właściciela usługi oraz numer karty dekodera i telefon kontaktowy. Konsultant przeanalizuje warianty ofert dostępnych dla Twojego konta, a następnie skontaktuje się z Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tombik87

Jeśli chodzi o moja ofertę to podałem swój numer telefonu na stronie https://sklep.cyfrowypolsat.pl/przedluz-umowe i w tym samym dniu po kilku godzinach jak podałem swój numer telefonu na tej stronie zadzwonił do mnie pan konsultant z DUK. Naprawdę kto chce mieć dobrą ofertę niech poda swój numer na w/w stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzice mają umowę do listopada na Premium Max. Jeżeli chcielibyśmy przejść na Max z PSP to rozumiem, że będzie podwyżka abonamentu że 100 do 110/msc, bo samym prolongowaniem umowy nie otrzyma się dostępu do PSP, prawda? :) A na jakieś "tańsze" miesiące można liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evobox dostaniesz. Aktywacja 49zł i czynsz 5zł miesięcznie. VOD jest nieobowiązkowy i przed upływem okresu promocyjnego możesz go sobie wyłączyć.

Wiem byłem teraz w aps ale o aktywacji nic nie mówił. Mówił za to że nie muszę przedłużać umowy dla Samej LM Bo będzie ona dostępna w icok jako dodatkowy pakiet tak jak HBO czy Rozrywka. Moża aktywować i dezaktywoawać kiedy się chce za 20 zł. narazie jeszcze tego nie ma ma mają chaos i nawet nie mają gotowych ulotek dla nowych klientów tylko wszystko z kompa im czytają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...