Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta oferta jest już dostępna dla obecnych abonentów CP ?????? Czy jak dzisiaj przedłużę umowę to dostanę POLSAT SPORT PREMIUM w cenie - mam Pakiet Premium Max??????

 

https://forum.satkurier.pl/topic/21890-liga-mistrzów-i-liga-europy-uefa-od-sezonu-201819-w-cyfrowym-polsacie/?p=1386966

 

No właśnie, co z Premium Max? Czy tam również będą PSP bez dodatkowych opłat? :)

 

Jeśli przedłużałeś kontrakt na ofertę Premium MAX Plus między 14.02.2018 r. a 01.07.2018 roku na 24 miesiące, to otrzymasz Pakiet Polsat Sport Premium za 0 zł na czas nieokreślony. Przy przedłużeniu umowy na Premium Max jest dopłata 10 zł, w przypadku Premium Max Plus jest to 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przedłużałeś kontrakt na ofertę Premium MAX Plus między 14.02.2018 r. a 01.07.2018 roku na 24 miesiące, to otrzymasz Pakiet Polsat Sport Premium za 0 zł na czas nieokreślony. Przy przedłużeniu umowy na Premium Max jest dopłata 10 zł, w przypadku Premium Max Plus jest to 0 zł.

 

Dopłata 10 zł do Premium Max jest z zobowiązaniem do utrzymania przez ileś miesięcy czy można ten pakiet włączać i wyłączać w wybranych miesiącach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Obecnie posiadam pakiet Familijny Max HD+ Cinemax HD+ Film HD+ Sport HD i do końca umowy pozostało mi 5 miesięcy. Na jaką ofertę z LM mogę liczyć przedłużając umowę po wcześniejszym wysłaniu wypowiedzenia umowy? Interesuje mnie ten pakiet co posiadam obecnie + Polsat Sport Premium z Eleven, Jak będzie cena tego pakietu w SmartDom?

Edytowane przez grzechu1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przedłużałeś kontrakt na ofertę Premium MAX Plus między 14.02.2018 r. a 01.07.2018 roku na 24 miesiące, to otrzymasz Pakiet Polsat Sport Premium za 0 zł na czas nieokreślony. Przy przedłużeniu umowy na Premium Max jest dopłata 10 zł, w przypadku Premium Max Plus jest to 0 zł.

A czy jak przedłużałem umowę 25.06.2018r. Na pakiet familijny max hd+sport hd+film hd+cinemax+eleven w opcji 15/3 to będę mógł jakoś dodatkowo włączyć kanały PSP? Jak tak to w jaki sposób i w jakiej cenie?

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przedłużałeś kontrakt na ofertę Premium MAX Plus między 14.02.2018 r. a 01.07.2018 roku na 24 miesiące, to otrzymasz Pakiet Polsat Sport Premium za 0 zł na czas nieokreślony. Przy przedłużeniu umowy na Premium Max jest dopłata 10 zł, w przypadku Premium Max Plus jest to 0 zł.

 

Mam Premium MAX od 15.06.2016 r. i kończy mi się ona za 5 m-cy. Dobrze zrozumiałem, że jeśli przedłużę umowę podwyższając pakiet na Premium Max Plus to Pakiet Polsat Sport Premium będę miał za darmo???

Edytowane przez kolos22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.


Dzis mija 7 dni odkad przedluzylismy oferte w CP (po zlozeniu wypowiedzenia).


Czy jest mozliwosc na rozwiazanie umowy w ciagu 14 dni i zostac na wypowiedzeniu ? 


Wczoraj weszly oferty na LM i bardziej na msie oplaca wziac pakiet jako nowy niz zostac z tym co ugrakismy


Edytowane przez koraspl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 zł miesięcznie w wariancie 12/3,15/3,24/6 w zależności od tego, jaką obecnie miałeś długość umowy.

Nie wprowadzaj innych użytkowników w błąd, ponieważ oferty z LM w pakiecie są tylko w długich umowach czyli 24/6 ew 29/6 a przy krótkich umowach nie ma konfiguracji z LM. A po drugie cena pakietu Familijny max +sport+film+cinemax+ polsat sport premium to 70 zł a nie 80 zł. 80 zł wychodzi konfiguracja jeśli mają dojść do tego konaly Eleven Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa (12/3) jeszcze na 4 miesiące na FAM MAX HD + SPORT HD +FILM HD za 60 zł + 5 zł za EVOBOXA. Wypowiedzenie złożone. Czy myślicie , że jest możliwe zejście do pakietu RODZINNY + POLSAT SPORT Premium za 50 zł+ dopłata do EVOBOXA 5 zł przy umowie 24/6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa, a ja myślałem, że Ci chodzi o rozpiskę jak dla nowych klientów;

 

  • Familijny HD +Cinemax HD +Polsat Sport Premium za 70 zł -> Rodzinny HD +Cinemax HD +Polsat Sport Premium za 50 zł
  • Familijny HD +Cinemax HD +Eleven Sports HD +Polsat Sport Premium za 80 zł -> Rodzinny HD +Cinemax HD +Eleven Sports HD +Polsat Sport Premium za 60 zł
  • Familijny MAX HD +Polsat Sport Premium za 70 zł -> Familijny HD +Polsat Sport Premium za 60 zł
  • Familijny MAX HD +Film HD +Sport HD +Polsat Sport Premium za 90 zł -> Familijny MAX HD +Polsat Sport Premium za 70 zł
  • Familijny MAX HD +Film HD +Sport HD +Cinemax HD +Polsat Sport Premium +Pakiet VOD za 80 zł -> Familijny MAX HD +Film HD +Sport HD +Cinemax HD +Polsat Sport Premium za 70 zł
  • Familijny MAX HD +Film HD +Sport HD +Cinemax HD +Eleven Sports HD +Polsat Sport Premium +Pakiet VOD za 90 zł -> Familijny MAX HD +Film HD +Sport HD +Cinemax HD +Eleven Sports HD +Polsat Sport Premium za 80 zł
  • Premium + HBO GO +Polsat Sport Premium +Pakiet VOD za 110 zł -> Premium + HBO GO +Polsat Sport Premium za 100 zł
  • Premium MAX +Polsat Sport Premium +Pakiet VOD za 120 zł -> Premium MAX +Polsat Sport Premium za 110 zł
  • Premium MAX Plus +Polsat Sport Premium +Pakiet VOD za 130 zł -> Premium MAX Plus +Polsat Sport Premium 120 zł

 

Jeśli macie więcej niż 6 pełnych cykli do końca, to musicie się pogodzić z propozycją umowy na 36 miesięcy z 6 lub 12 miesiącami niższej kwoty abonamentu za większy pakiet. Niższa kwota - zazwyczaj jest to kwota abonamentu za minimalny pakiet obecnie obowiązującej umowy.

Przy 6 i mniej cyklach rozliczeniowych do końca okresu podstawowego, umowy na 29 lub 24 miesiące i 6 miesięcy bez opłat.

Krótkie umowy są bez pakietu Polsat Sport Premium.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...