Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ignorując ich, tracisz każdego miesiąca 105zl. Co najmniej jedno 105zl już straciłeś.

Złóż wypowiedzenie jeszcze dzisiaj i przedłuż w ofercie świątecznej 24/6 ten sam zestaw co masz obecnie, w tej samej cenie, anulując pozostałe pozostałe miesiące obecnej umowy. Po opłaceniu 12 rachunków znowu przedłużysz....

Drugą ofertą wartą rozważenia jest umowa 12/3, na tych samych zasadach jk wyżej. Z tą różnicą, że po trzech opłaconych rachunkach znowu przedłużysz umowę.

Aktualnie to co w podpisie pierwsza umowa  Rodzinny HD z modułem CI i opcją ON THE GO zawarta 09.06.2016r na 24 m-ce. Mam pytanie czy mogę przedłużyć już teraz umowę na ten sam pakiet ewentualnie czy jest możliwość dobrania pakietu Sport HD ? Co zrobić najpierw i na jakich warunkach można takie pakiety otrzymać ?    

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o radę jak rozwiązać sprawę ze znacznym zmniejszeniem pakietu w CP. Obecnie posiadam:

 

Pakiet Familijny Max HD,Film HD, Sport HD, HBO HD, HBO GO, Cinemax HD, pakiet VOD, Ipla MIX do tego Evobox, wszystko za 89zł.

Trochę przegapiłem termin końca umowy: 08.02.2018 więc nie wiem czy jest sens teraz składać wypowiedzenie.

 

Docelowo chcę maksymalnie ograniczyć pakiet gdyż nie mam czasu na telewizję. Z tego co widzę, z obecnej oferty CP wystarczył by mi Pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD. Chociaż Cinemax HD chętnie zamieniłbym na Sport HD.

 

Jak podejść do tematu aby uzyskać najlepszą cenowo ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@samboman

 

Po złożeniu wypowiedzenia:

 

Rodzinny HD za 4,99zł, możesz dostać na 4 miesiące do końca obecnej umowy, w umowie 24/3. Pakiet Eleven Sports za 15zł/m-c, w opcji na czas nieokreślony, z jednym pełnym cyklem rozliczeniowym gratis przy pierwszej aktywacji. Kolejne aktywacje, w trakcie trwania umowy, nie dają już pierwszego miesiąca gratis.

 

Familijny HD + Cinemax HD za 39,99zł, z możliwością zmiany na Rodzinny HD + Cinemax HD za 19,99zł, możesz dostać na 6 miesięcy do końca obecnej umowy, w umowie 24/6, 15/3, 12/3. Pakiet Eleven Sports za 15zł/m-c, w opcji na czas nieokreślony, z jednym pełnym cyklem rozliczeniowym gratis przy pierwszej aktywacji. Kolejne aktywacje, w trakcie trwania umowy, nie dają już pierwszego miesiąca gratis.

 

 

Familijny HD + Cinemax HD + Eleven Sports z możliwością zmiany na Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports  za 29,99zł, możesz dostać na 6 miesięcy do końca obecnej umowy, w umowie 24/6, 15/3, 12/3.

 

Rodzinny HD + Sport HD + Film HD + Max HD za 69,99zł z możliwością zmiany na Rodzinny HD + 1 z 3 pakietów (np. Sport HD) za 39,99zł, możesz dostać na 6 miesięcy do końca obecnej umowy, w umowie 24/6. Pakiet Eleven Sports za 15zł/m-c, w opcji na czas nieokreślony, z jednym pełnym cyklem rozliczeniowym gratis przy pierwszej aktywacji. Kolejne aktywacje, w trakcie trwania umowy, nie dają już pierwszego miesiąca gratis.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@swojadroga

 

W tej opcji:

Familijny HD + Cinemax HD + Eleven Sports z możliwością zmiany na Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports  za 29,99zł, możesz dostać na 6 miesięcy do końca obecnej umowy, w umowie 24/6, 15/3, 12/3.

 

co znaczy: na 6 miesięcy do końca obecnej umowy, w umowie 24/6, 15/3, 12/3?

 

Moja obecna umowa kończy się 02.02.18, rozumiem, że i tak opłaci mi się teraz złożyć wypowiedzenie i zaczekać na ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, teraz rozumiem.

 

W takim razie pozostało mi więc skorzystanie ze wspomnianej opcji:

Familijny HD + Cinemax HD + Eleven Sports z możliwością zmiany na Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports  za 29,99zł - ten pakiet jest dla mnie wystarczający.

Rozumiem, że wcześniej jednak składam wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa (mam jeszcze 7 miesięcy) po wysłaniu wypowiedzenia będą mnie obowiązywały stare pakiety czy już nowe .

Nową umowę można zawrzeć na 6 miesięcy przed końcem obecnej. Nie piszesz jakie masz pakiety, więc nie wiem co możesz mieć korzystniej. Gdybyś chciał zejść na niższy pakiet to musisz mieć 4 miesiące do końca umowy. To samo co masz lub wyższy pakiet nie ma problemu i tak jak pisałam wcześniej - 6 miesięcy do końca umowy. Umowa 12/3 lub 15/3 bez wymiany dekodera. Z wymianą dekodera to samo tylko gratis jest 1 miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam


 


Do końca umowy zostało mi 5 miesięcy, złożyłem wypowiedzenie i chciałem przedłużyć umowę teraz mam Familijny Max HD - Evobox + multiroom za 69,99 zł miesięcznie , z tym że chciałem oddać multiroom i wziąć nową umowę za 59,99 zł bez multiroom i tylko z Evoboxem a Pan z DUK poinformował mnie iż to nie możliwe i muszę czekać do końca umowy żeby oddać dekoder multiroom i wziąć nową umowę bez niego, jak to w końcu jest ??? 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, obecnie mam umowe 15/3. Za 6 miesiecy koniec umowy, wiec wczoraj bylem w punkcie i zlozylem stosowne dokumenty. W tej chwili mam: Familijny Max HD, Cinemax HD, Sport HD, Film HD, katalog tresci online, On the GO (dezaktywowane) i Evobox za 69.99. 

 

Chcialbym przejsc na 12/3. Z pewnoscia nie potrzebuje tresci online i on the go, za to chetnie dobralbym Pakiet Eleven i ewentualnie multiroom, gdyby byl za 5zl. Co mozna z tym zrobic? Pewnie beda dzwonic kolo poniedzialku, wiec chcialbym byc byc przygotowany co moge od nich dostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam:

Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + CP Go + Eleven + MR + Sagecom ESI 88 (5zł/msc).

Obecnie płacę za to 95,00 PLN. Ostatnio miałem umowę na 12 lub 15 msc + 3 msc darmowe.

 

Na pewno rezygnuję z CP GO. Czy mogę liczyć na coś lepszego niż to co mam?

Jakieś rozwiązanie, żeby zmniejszyć opłaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie umowa do Rodzinny HD z modułem CI oraz  opcja ON THE GO zawarta 9.06.2016r na 24 m-ce za która aktualnie płace 24,99zł . Wypowiedzenie złożone w piątek z dn 9.06.218r. Zastanawiałem się nad przedłużeniem na Rodzinny HD z opcją ON THE GO + Cinemaxy. Za ile mogę to dostać ? Od kiedy może wejść w życie umowa ?    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->Flaga

 

Jeżeli złożysz wypowiedzenie to nowe warunki mogą wejść już od 6 lutego. Ale jeżeli zależy Ci na większej ilości kanałów to bardzie bym Ci doradzał oferta na pakiet Familijny, umowa 24/3 w cenie 19,99zl+5zl OTG.

Oferta Rodziny+Cinemax+OTG możesz dostać w ofercie 24/6 w cenie 24,99zl, ale zyskujesz wtedy tylko dwa kanały Cinemax a jeżeli zdecydujesz się na pakiet Familijny wtedy zyskasz około 40 kanałów.

Edytowane przez CyfrowyOnline.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...