Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o poradę. Umowa kończy się za 7 miesięcy. Posiadam Pakiet Premium, Evobox, MR za 5 zł/mc - płacę obecnie razem 94,99 zł. za wszystko I tutaj moje pytanie na co mogę liczyć i kiedy złożyć wypowiedzenie? Przeglądałam forum ale nie znalazłam aktualnych podpowiedzi na temat mojej sytuacji :)

Edytowane przez koko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Posiadam pakiet Familijny Max HD,Pakiet Film HD,Pakiet Sport HD,Pakiet Cinemax HD,Multirumx1 i dwa dekodery hd5500 s .Potrzebuję ten sam pakiet ewentualnie + pakiet eleven z wymianą dekodera na Evaboxa .Jakie są możliwośći czy wymiana będzie dodatkowo płatna umowa może być 24 miesiące.

 

Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD

 

Dokładasz 10zł do rachunku i masz pakiety Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Eleven Sports + opłata za MR jak do tej pory. Za Evobox jednorazowo aktywacja 49zł i 5zł czynszu miesięcznie. Umowy w wariancie 15/1 lub 24/4 po złożeniu wypowiedzenia będą dostępne jeśli do końca obecnego zobowiązania zostało 6 lub mniej cykli rozliczeniowych.

Możesz też wybrać Premium Max za 99,99zł + 5zł MR w umowie 24/6, z Evobox za 1zł i bez czynszu. Ten wariant wychodzi trochę ponad 240zł drożej od w/w w skali dwóch lat. Chyba warto wziąć pod rozwagę w Twoim wypadku.

Witam, proszę o poradę. Umowa kończy się za 7 miesięcy. Posiadam Pakiet Premium, Evobox, MR za 5 zł/mc - płacę obecnie razem 94,99 zł. za wszystko I tutaj moje pytanie na co mogę liczyć i kiedy złożyć wypowiedzenie? Przeglądałam forum ale nie znalazłam aktualnych podpowiedzi na temat mojej sytuacji :)

 

https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-stałych-abonentów-cp/?p=1329334

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładasz 10zł do rachunku i masz pakiety Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Eleven Sports + opłata za MR jak do tej pory. Za Evobox jednorazowo aktywacja 49zł i 5zł czynszu miesięcznie. Umowy w wariancie 15/1 lub 24/4 po złożeniu wypowiedzenia będą dostępne jeśli do końca obecnego zobowiązania zostało 6 lub mniej cykli rozliczeniowych.

Możesz też wybrać Premium Max za 99,99zł + 5zł MR w umowie 24/6, z Evobox za 1zł i bez czynszu. Ten wariant wychodzi trochę ponad 240zł drożej od w/w w skali dwóch lat. Chyba warto wziąć pod rozwagę w Twoim wypadku.

 

https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-stałych-abonentów-cp/?p=1329334

 

Tam są oferty z grudnia, a dzisiaj już 9 luty, więc mogło się coś zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę. ;) Nie interesują mnie inne pakiety. Familijny Max HD w zupełności wystarcza.

 

Idzie ugrać pakiet Familijny Max HD za 29,99 zł miesięcznie, z czego 3 miesiące za 0 zł. Umowa na 24 miesiące. Warunek jest taki, że najpierw składasz wypowiedzenie a po tym fakcie negocjujesz warunki umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, przykro nam, że spotkała Cię taka sytuacja. Nasz konsultant na pewno nie miał złych intencji. Jeśli napiszesz w tej sprawie maila na adres: kontakt@cyfrowypolsat.pl i podasz w nim swoje: imię, nazwisko, numer telefonu do kontaktu oraz oczekiwania w stosunku do oferty, to będziemy mogli zlecić, aby nasz konsultant zadzwonił do Ciebie o określonej porze. Postara się on jak najlepiej dopasować ofertę do Twoich potrzeb i odpowie na wszystkie zadane pytania.

Dziękuję za zainteresowanie. Napiszę maila na wolnym czasie.

Pozdrawiam.

 

 

@Marantz,

Po 5 latach z CP i obecności na tym forum powinieneś wiedzieć, że gdy kończy się umowa składa się wypowiedzenie i nagle pojawiają się korzystne oferty...

Niestety, ale masz pewnie racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Obecnie posiadam to co w załączniku czyi taki obecny premium z przed 2 lat (bez Eleven bo wtedy jeszcze nie było).

Koszt 105zł z 3 MR. Co obecnie mogę ugrać? Wypowiedzenie złożone wczoraj zależy mi na pewno na 2 MR (konwerter unicable i tak obsługuje jedynie 2, więc 3 MR leży w szafie). 

 

Najlepsza oferta to z tego co czytam 99zł 24/6 + 5zł MR? Czy można dostać jednak lepszą ofertę?  

hOKSla.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to że nowe ceny będą obowiązywać po kolejnym przedłużeniu umowy to wiem. :)

Zapytałem o to tylko tak ogólnie po tym, jak przeczytałem tutaj taką informację. :>

Jak dla mnie to nawet dobrze! Lepiej jest, jak ceny są równe co do złotówki, a nie te zabawy z końcówkami 90, czy 99 groszy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...