Jump to content

Marantz

Users
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Marantz

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Dzięki za podpowiedź . Jeśli bedzie kilka miesięcy darmowych to automatycznie całość ulegnie obniżce . Na obecnej umowie pisze że była przyznana ulga 1.5k Obniżenie opłat miesięcznych . Obecnie place ok 105zl przy abonamencie na 29 . Przez pierwsze 6 płaciłem coś poniżej 70zl . A czy można skontaktować się z DUK droga mailową ?
 2. Pakiet Familijny Max HD Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet VOD, Pakiet Film HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Usługa Multiroom HD, Katalog treści online 3 miesiące do końca umowy .
 3. Obniżenie opłat miesięcznych . Obecnie place ok 105zl przy abonamencie na 29 . Przez pierwsze 6 płaciłem coś poniżej 70zl .
 4. Dzwoniłem dziś sprawdzić, jaka jest oferta w związku z kończącą się umową . Kobieta na drugim końcu słuchawki chyba została wylana z ZUS-u lub banku, bo taki miała entuzjastyczny ton... Oferta przedstawiona jest gorsza, niż ostatnim razem. Zaznaczę , że nie mieszkam w Polsce i wolałbym uniknąć podróży w tym pandemicznym czasie. Czy jestem zmuszony anulować umowy, czy jest możliwość kontaktu poprzez forum ze specjalistą Polsatu i wynegocjować lepsze warunki? Zaznaczę, że jestem abonentem od co najmniej 6-7 lat i w obecnej chwili mam jeden z najwyższych pakietów, a ta
×
×
 • Create New...