Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + MR + 5 PLN czynsz za ESI-88. Umowa 12/5

 

Interesuje mnie dokupienie pakietu HBO + HBO GO. Problem taki, że oczywiście ESI-88 nie ma podłączenia do neta, więc HBO GO nie będzie działać. Czy jest możliwa wymiana dekodera przy dokupieniu HBO GO w ramach tej umowy, którą mam obecnie? Do końca umowy pozostało 11 msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to HBO nie dokupisz ale mogę się mylić.Pozostaje tylko podpisanie umowy np. na Premium bo ten pakiet posiada właśnie opcje HBO.W CP możesz tylko posiadać to co w umowie czyli minimum i maximum z pakietu a z opcji to można dokupić tylko fikołki.Jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar przedłużyć umowę z CP i w tym celu chcę aby zadzwonili do mnie z przygotowaną ofertą. Przed wysłaniem formularza muszę wyrazić zgodę na punkt 1 lub 2 a nie wiem jak to rozumieć:

1. Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

 

2. Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, w tym w celu jednokrotnego złożenia propozycji zawarcia umowy.

Który punkt jest korzystniejszy dla mnie? Nie chcę później otrzymywać od nich telefonów z kolejnymi ofertami a nie chcę przez pomyłkę, nieświadomie na coś wyrazić zgodę.

 

Czy pkt. 2 mam rozumieć, że wyrażam zgodę tylko na jeden telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar przedłużyć umowę z CP i w tym celu chcę aby zadzwonili do mnie z przygotowaną ofertą. Przed wysłaniem formularza muszę wyrazić zgodę na punkt 1 lub 2 a nie wiem jak to rozumieć:

 

Który punkt jest korzystniejszy dla mnie? Nie chcę później otrzymywać od nich telefonów z kolejnymi ofertami a nie chcę przez pomyłkę, nieświadomie na coś wyrazić zgodę.

 

Czy pkt. 2 mam rozumieć, że wyrażam zgodę tylko na jeden telefon?

 

Od niedawna trzeba takie zgody mieć i to jest kpiną. Myślę, że niedługo Ustawodawca się z tego wycofa. 

Musisz to zaakceptować, żeby mogli Ci złożyć ofertę. 

 

btw. Sam pracuję w usługach i czasami klienci chcą, żeby ofertę wysłać na maila. Co najlepsze, to najpierw należy wysłać do klienta prośbę o zgodę marketingową, a dopiero później można wysłać ofertę lub propozycję spotkania. No comment. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie dokupienie pakietu HBO + HBO GO. Problem taki, że oczywiście ESI-88 nie ma podłączenia do neta, więc HBO GO nie będzie działać. Czy jest możliwa wymiana dekodera przy dokupieniu HBO GO w ramach tej umowy, którą mam obecnie? Do końca umowy pozostało 11 msc.

 

Skoro jesteś w gratisie, to o zmianach zapomnij. Do tego na atrakcyjnych warunkach.

Umowę z pakietem HBO HD z HBO GO możesz mieć posiadając dekoder ESI-88. Po prostu korzystać z HBO GO będziesz mógł na komputerze, tablecie, itd. Jeśli chcesz mieć na dekoderze, to wymień w ramach bezpłatnej usługi serwisowej swojego ESI-88 na PVR7000 w APS-ie. Możesz to zrobić w każdej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna trzeba takie zgody mieć i to jest kpiną. Myślę, że niedługo Ustawodawca się z tego wycofa. 

Musisz to zaakceptować, żeby mogli Ci złożyć ofertę. 

 

btw. Sam pracuję w usługach i czasami klienci chcą, żeby ofertę wysłać na maila. Co najlepsze, to najpierw należy wysłać do klienta prośbę o zgodę marketingową, a dopiero później można wysłać ofertę lub propozycję spotkania. No comment. 

 

Czyli pkt. 2 ? zadzwonią jeden raz z ofertą (ponegocjujemy i albo się zgodzę albo podziękuję) i później nie będą wydzwaniać, bo abonament jest na rodziców a nie chcę aby ich później "nękali" telefonami bo mają także abonament w Plusie, wiec będzie znikża 50% a te telefony są irytujące czasami z ofertami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

 

Wypowiedzienie dziś wysyłam.

Napisaliście, że można uzyskać 15/5 i cenę 64.99zł (miałem 12/5 i multiroom 2x hd3000, Familijny MAX HD + SPORT + FILM + CINEMAX + MULTIROOM = 69zł).

Czy w grę może też wchodzi bezpłatna wymiana chociaż jednego dekodera na lepszy? Mam dwa HD3000 (takie małe bez zwykłego wyjścia audio niestety).

I jeszcze jedno - jaki jest okres wypowiedzenia przy nowej umowie? Teraz miałem 1 miesiąc.
Pozdrawiam,
Benobi

Edytowane przez Benobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie mam pakiet MaxHD, FilmHD, VOD, Cinemax i HBO i płace 94.40 zł w tym 5 zł za czynsz. Umowa kończy sie za 3 miesiące ale mam zamiar wysłać jutro wypowiedzenie wraz z końcem umowy. Chcę zostać przy pakietach jakie mam. Jakie można wynegocjować najkorzystniejsze warunki? MR jest mi nie potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOD Ci potrzebne?

Jeśli nie to miałbyś Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD + HBO HD HBO GO za 79,99 zł plus czynsz (choć pewnie dałoby się go znieść). ;)

Z VOD i IPLĄ MIX + 10 zł miesięcznie.

To w łamańcu 15/5 lub 12/5. :)

Edytowane przez misiek2000wp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie VOD nie potrzebne ale często lecą tam bajki Lego które uwielbia moje dziecko.  Ipli ne używam gdyż nie lubie oglądać czegoś na komputerze a ESI88 nie ma dostępu do internetu. SportHD jest nie potrzebny gdyż zupełnie tego nie oglądam.

Edytowane przez Jerzykowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na pakiet tv za 39zł (bodaj to jest familijny). Umowę podpisywalem w zeszłym roku. Kończy mi się w grudniu. Poprzednią negocjowałem i dostałem z tego co pamietam 15/5 albo 15/3 po złozeniu wypowiedzenia . Zastanawiam się czy w tym roku ten sam numer przejdzie i czy też dostanę kilka mc w prezencie bezplatnych. Można tak dalej robić czy to tylko jeden raz tak dają? Nie chcę wymieniać dekodera ani  dodatkowych pakietów. TO co mam tylko z nową umową i darmowymi miesiącami.

Jak sie tak nie da to moze wypowiedzieć całkiem  umowę i potem ktoś inny z rodziny wziąłby nową umowę z gratisowymi miesiącami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn z jakimi gratisami? Te darmowe miesiące to wydawało mi się są już gratisy. Można coś jeszcze dostać? I oni sami dalej oddzwaniają czy też trzeba samemu się prosic  o kontakt i warunki. Ja dawniej normalnie wysyłalem wypowiedzenie i oni oddzwaniali z ofertą.

Generalnie to jakby mi może Eurosport2 dali albo drugi dekoder (multibox czy jak to się tam nazywa)  to byłoby ok. Zwłaszcza ten drugi dekoder do drugiego pokoju

 

aha... teraz sprawdziłem i do końca umowy mam jeszcze 5mc czyli trochę długo.  Ciekawe czy jakbym teraz wyslał wypowiedzenie  to skłonni by byli już teraz dać nowe warunki czy też kazaliby odczekać te 5mc i dopiero wtedy włączyliby nową umowę.

Edytowane przez forresty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę na pakiet tv za 39zł (bodaj to jest familijny). Umowę podpisywalem w zeszłym roku. Kończy mi się w grudniu. Poprzednią negocjowałem i dostałem z tego co pamietam 15/5 albo 15/3 po złozeniu wypowiedzenia . Zastanawiam się czy w tym roku ten sam numer przejdzie i czy też dostanę kilka mc w prezencie bezplatnych. Można tak dalej robić czy to tylko jeden raz tak dają? Nie chcę wymieniać dekodera ani  dodatkowych pakietów. TO co mam tylko z nową umową i darmowymi miesiącami.

Jak sie tak nie da to moze wypowiedzieć całkiem  umowę i potem ktoś inny z rodziny wziąłby nową umowę z gratisowymi miesiącami?

Spokojnie możesz wysłać teraz lub  za miesiąc,powinieneś tym razem dostać 12/5 multiroom tez załatwisz włącznie z anulowaniem pozostałych miesięcy z obecnej umowy.

Nie bądź zbyt"chętny" na ofertę konsultanta- niech trochę pogłówkuje nad tobą to wyjdziesz na tym lepiej,poczytaj ten wątek to zorientujesz się na co możesz liczyć.

Ps.

 

Napisano dziś, 11:18

tzn z jakimi gratisami?

na 5 miesięcy dostaniesz IPLĘ i pakietVOD

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha... najbardziej zależałoby mi na darmowych miesiacach i multiroomie bo z vod i ipli nigdy nie korzystam/łem i nie chcę. A czy  to jest róznica  że umowa jest na ojca a ja bym negocjowal? W sumie to on ostatnio sam to załatwiał, al teraz chyba ja bym musial. Fajnie by było gdybym dostal wlaśnie  darmowe miesiące i multiroom darmowy na całą umowę. Z tym multiroomem to będzie duży kłopot? Bo normalnie to on chyba 15zl kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już abonamentem CP od jakiś 8 lat (obecnie mam Pakiet Familijny MAX HD) i dostałem parę dni temu list o treści:

 

'Z myślą o naszych lojalnych abonamentach, przygotowaliśmy specjalną ofertę, dzięki której chcemy dostarczyć Tobie i ..." 

 

Zaczyna się świetnie, myślałem, że będzie to jakaś super oferta a tutaj: Pakiet Familijny MAX HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD w cenie 59,90, gdzie przez pierwsze 9 miesięcy płacę za ten pakiet 49,90 zł.

 

Tutaj moje pytanie, gdzie jest ta specjalna oferta dla lojalnego abonamenta ? Coś źle przeczytałem ? Bo na stronie CP jest ten sam pakiet za 59,90 + 6 miesięcy za darmo dla nowych klientów więc nawet lepiej nowi klienci wychodzą na tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aktualna umowa kończy się 2.01.2016 r.-umowa 12/5 pakiet Familijny Max hd +HBO hd+Cinemax hd.

Okres wypowiedzenia 1 miesiąc.

Czy z wysłaniem wypowiedzenia czekać do listopada ,czy mogę je wysłać teraz aby dostać takie same warunki 12/5 ?

Nową umowę chciałbym podpisać na pakiet Familijny Max hd+Sport hd + Film hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już abonamentem CP od jakiś 8 lat (obecnie mam Pakiet Familijny MAX HD) i dostałem parę dni temu list o treści:

 

'Z myślą o naszych lojalnych abonamentach, przygotowaliśmy specjalną ofertę, dzięki której chcemy dostarczyć Tobie i ..." 

 

Zaczyna się świetnie, myślałem, że będzie to jakaś super oferta a tutaj: Pakiet Familijny MAX HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD w cenie 59,90, gdzie przez pierwsze 9 miesięcy płacę za ten pakiet 49,90 zł.

 

Tutaj moje pytanie, gdzie jest ta specjalna oferta dla lojalnego abonamenta ? Coś źle przeczytałem ? Bo na stronie CP jest ten sam pakiet za 59,90 + 6 miesięcy za darmo dla nowych klientów więc nawet lepiej nowi klienci wychodzą na tym.

 

Rzeczywiście ofertę dali Ci powalającą  :crazy:

 

Witam

Aktualna umowa kończy się 2.01.2016 r.-umowa 12/5 pakiet Familijny Max hd +HBO hd+Cinemax hd.

Okres wypowiedzenia 1 miesiąc.

Czy z wysłaniem wypowiedzenia czekać do listopada ,czy mogę je wysłać teraz aby dostać takie same warunki 12/5 ?

Nową umowę chciałbym podpisać na pakiet Familijny Max hd+Sport hd + Film hd.

Wysłać możesz,ale na pewno kolejna nie będzie 12/5 a raczej na pewno 15/5, choć będą Ci próbowali wcisnąć dłuższą.

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...