Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dostalem dzis propozycje :

 

Comfort+

Extra+

Multi+

Multiroom standard

Cena: 44.90/12 m-cy , kolejne 12 m-cy 54,90zł .

Aktywacja 0zł

Mediabox+ - dzierżawa wliczona w powyższe ceny (5zł/1 rok, 10zł/ 2 rok) .

 

Dotychczas płaciłem 59zł za w/w pakiet bez MR. Warta ta oferta przedłużenia ? termin mam do dziś ;)

 

Pytanko: Ile ewentualnie kosztuje pakiet C+ filmowy oraz HBO jakbym chciał dobrać ?

 

Dzięki,

ZC

 

słaba oferta w porównaniu z moją

 

Tak wiem że słaba lecz spoznilem sie z wypowiedzeniem i zamiast 31.01 koniec umowy wypada mi na koniec kwietnia. musialbym placic 79,90zł.

 

Wolę wziąc to co mam + MR za 44,90 niz placic 79,90zł. Przy mojej sytuacji mysle ze oferta na 7/10.

 

Wzialem to co powyzej- czekam na oferte na maila z linkiem aktywacyjnym.

 

dzieki chlopaki.

 

pzdr

ZC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak.Jestem po przedłużeniu umowy.Mieli dzwonic z Krakowa gdzie byłem zdecydowany na kwote 73,95 chyba taka kwota była.Miedzy czasie dostałem telefon z Wawy.Kobitka mega,konkretne decyzje.konkretna cena.Kwota 69zł za to co miałem czyli to samo.Dorzuciła History HD i jest git.Pozdrawiam i do usłyszenia za 15 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 49+20=69zł.Tyle ile płacilem grosza wiecej.Czerstwy nie ma mozliwości wymiany dekoderów oprócz pace zeby były one nie zalezne wzgledem siebie.oferta jest wypasiona i chyba najlepsza na obecna chwile.teraz nie była zadna mowa o opcji 20zł za dekoder tylko od razu ze moze mi zaproponowac to samo i w tej samej cenie co mam do tej pory,po namyśle poprosiłem o dorzucenie History HD gdzie kobietka kręciła nosem ze i tak mam najlepszą z najlepszych ofert ale zapytac przełożona zawsze można no i sie udało wiec czekam na tego maila moze to trwac długo gdyz dzisiaj maja mnogo takich jak ja.W razie problemów z czytaniem oferty mailowej zawsze moge dzwonic.Zobaczymy.Rozmowe nagrywałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ofertę dostałeś za 49.90 +20 za dekoder.Jakby nie ten dekoder to oferta dobra.

1 pace mam dobrego,nowszego z podświetlaniem zielonym a drugiego z podswietlaniem granatowym,wymienialem go juz na drugiego gdzie nadal nie spełnia swojej funkcji czyli programowania nagrywania.nagrywa ale jak wcisne REC.Moge dowolnie wymieniac go w pkt.wiec bede atakował bo już tak zaczynam podejrzewac ze skubańce mogą coś zrobić eby nie mozna było programowac nagrywania,ale to sprawdze dokładnie teraz.kobietka kazała mie sie przemeczyc jeszcze te 15 m-cy i może coś bedzie adekwatnego do Pace ale tą chwile nie ma i kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchając waszych rad sam zadzwoniłem do DUK Kraków - oferta strasznie mistrzowska: Comfort+Multi+Extra+6xC+3xHBO+najem Mediaboxa (5zł) = 74.90zł :D Nic tylko brać :) Jednak poczekam na kontakt z ich strony ;)

Dla mnie zrobili wyjątek ??? Trzeba próbować wszystko zależy od konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może pytanie z innej beczki. Lepiej kliknąć aktywację i sprawę brakującej jednej z promocji wyjaśniać w formie reklamacji, czy też nie zgadzać się i dogadywać się znowu. Chodzi mi tu o kilka problemów:

umowa jest do dziś, czyli do 31 stycznia :read: a wypowiedzenie anulowane przez DUK

-jeśli nie zgadzam się to od 1 lutego abonament bez zniżek

-włączenie nowej umowy dogadanej w lutym prawdopodobnie 1 marca (luty bez zniżek)

-jeśli nie dadzą tej promocji to okres wypowiedzenia wynosi 3 m-ce, czyli następne 3 m-ce bez zniżek

 

Jest może ktoś zorientowany w takich przypadkach? Że też musiała wypaść sobota na 31 stycznia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 pace (...) nie spełnia swojej funkcji czyli programowania nagrywania.nagrywa ale jak wcisne REC.Moge dowolnie wymieniac go w pkt.wiec bede atakował bo już tak zaczynam podejrzewac ze skubańce mogą coś zrobić eby nie mozna było programowac nagrywania

 

Czy wymieniłeś ten dekoder?

Ja mam pejsa z niebieskim podświetleniem i żadnych problemów z programowaniem nagrań, a Ty już teorie spiskowe piszesz :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zszedłem ze 116,80zl na srednia 93,30 przez 15mies. za takie cos :

 

COMFORT+ 59zł

History HD_H2 2,99zł

FILMBOX 15zł

Multi+ 15zł

Adventure TV HD 1,99zł

Premium Sport &Film 69zł

HBO 25zł

Hustler HD 4,99zł

EXTRA+ 30zł

REDLIGHT HD 15zł

CINEMAX 15zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 0 zl 5 m/29,90 zl 10 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 0 zl 5 m/10 zl 10 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Filmbox 0 zl 5 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 0 zl 5 m/40 zl 10 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Czyli prawie full bez Sundance Ch i Mezzo, wcześniej za mniej placilem ponad 23zl więcej (miałem jeszcze 11mies starej umowy), a miałem takie cos:

 

pakiet

Comfort+

opcje dodatkowe:

Multi+

EXTRA+

Premium Sport &Film

Filmbox

Cinemax

HBO

NOC

SunDance HD

 

Jestem zadowolony, swoje wypowiedzenie byłem skłonny wycofać w zamian za dobra oferte, w ramach pójścia na ugode.

A szansa na odstąpienie za 5mies. przy wy[beep]u kanałow SD odpowiednikow w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się trochę. Proszę o doradzenie mi.

mediaBOX+/turboBOX+

Comfort+

Multi+

Extra+

Premium Sport & Film

 

Gdzieś za ile można to wziąć? Jak uważacie, który dekoder wybrać i jaka będzie cena jego najmu?

 

Przypomnę ofertę dla znajomego:

Obecnie płaci 79 zł, za mniej więcej podobną ofertę do tej przedstawionej. Zaoferowano mu:

 

- Comfort+ za 29.90,

- Extra+ za 10,

- Multi+ za 0,

- Premium Sport&Film za 40,

- najem Box+ za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...