Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozostał ostatni miesiąc umowy wypowiedzenie złożone w punkcie i cisza z ich strony od ponad 3 tygodni...

 

U mnie zadzwonili i przypomnieli 2 stycznia, że kończy się umowa, ale dali jakiegoś łamańca, więc odrzuciłem, od tego czasu ja wysłałem wypowiedzenie polecony, a umowa kończy mi się 28 lutego Na razie 0 telefonów, ale zadzwonią nie zapomną o nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari ich decyzja ja nie zadzwonię i o nic się nie będę prosił.Nie robiłem tego do tej pory i nie zrobię tego teraz.

 

Ja myślę że miałeś cel rezygnacji z nc+ bo gdybyś wysłał wypowiedzenie dla lepszej oferty tak jak robi to z 95% ludzi to byś się złamał i przynajmniej wziął to co obecnie masz w tej samej cenie. A i tak z pewnością proponowano Ci coś więcej niż masz. Dlatego wydaje mi się że to Twoja taka gra... "nie będę się prosił, nie to nie...". A może i tak coś przyjąłeś od nich tylko nie chcesz się pochwalić ofertą... :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj w południe przedłużyłem na kolejnych 15 miesięcy. Nie chciało mi się już z nimi negocjować dalej.

 

Do tej pory Universe+/najem Mediabox' za 64 pln.

 

Od wczoraj Comfort+/Multi+/Extra+/6xC+/HBO/HistoryHD/nc+ GO TV/c+vod/najem Mediabox'a/Multiroom Std za: 6m x54.90 pln, 9m x 64,90 pln + aktywacja multiroom'u 49 pln

 

P.S. Gdyby ktoś dysponował wiedzą jak skonfigurować multiroom i internet na routerach Asmax 904g i 1004g w taki sposób 78577a18.jpg

to proszę o info.

 

Do tego dochodzi WiFiBox połączony poprzez wi-fi z którego konfigurają wydaje mi się, że sobie poradziłem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na propozycję, co może zrobić znajomy.

Dodam jeszcze, że minął już okres w czasie którego mógł on wypowiedzieć umowę.

mediaBOX+/turboBOX+

Comfort+

Multi+

Extra+

Premium Sport & Film

 

Gdzieś za ile można to wziąć? Jak uważacie, który dekoder wybrać i jaka będzie cena jego najmu?

 

Przypomnę ofertę dla znajomego:

Obecnie płaci 79 zł, za mniej więcej podobną ofertę do tej przedstawionej. Zaoferowano mu:

 

- Comfort+ za 29.90,

- Extra+ za 10,

- Multi+ za 0,

- Premium Sport&Film za 40,

- najem Box+ za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam stałych bywalców i ekspertów

Prawie roczek mnie tu nie było, ale stara umowa dobiega końca i trzeba sie zorientować co w trawie piszczy :)

Jak znajdę w tym tygodniu czas, to zapoznam się z ostatnimi kilkunastoma stronami, ale jutro mam rozmowę z agentem obcego mocarstwa nc+, więc może coś poradzicie.

Mam 12-miesięczną umowę do końca lutego (wypowiedzenie już poszło przed tygodniem) Silver + 6C + 3 HBO. Do tego mam Pace 500 GB + MR za 69 PLN. Miałem 2 tygodnie temu jedna rozmowę z konsultantką i coś mówiła 0 79 zł. Do tego gratis dekoder do MR, ale nie chciałem na to przystać. Od tego czasu nie ma mnie w domu,ale wiem że było z kilkanaście telefonów od nich.

Ile można teraz wytargować za podobną umowę i czy można podpisać ją na 12 miesięcy ? Dzięki z góry za wskazówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś przedluzylem umowę:

Szanowni Państwo,dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi: COMFORT+ 59złMulti+ 15złHBO 25złPremium Sport &Film 69złEXTRA+ 30złMULTIROOM STANDARD 20zł Będą na nie przysługiwały poniższe promocje: Comfort+ 0 zl 4 m/29,90 zl 11 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.Extra+ 0 zl 4 m/10 zl 11 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.HBO 0 zl 4 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.Premium Sport&Film 0 zl 4 m/40 zl 11 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.Multiroom Standard 0 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r. 

79.90 i 4msce gratis. Szkoda ze HBO nie przez cala umowę, ale i tak średnia 59.90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takiej ofercie ? Dotychczas pakiet canal+platinium z ncplus go za 102zł.

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

HBO 25zł

Premium Sport &Film 69zł

EXTRA+ 30zł

CANAL+ VOD 0zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 24m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 0 zl 12 m/10 zl 12 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 9 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 20 zl 12 m/40 zl 12 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0zl 12m/10zl 12m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

 

BTW. Co konkretnie w tej ofercie oznacza Multi+ oraz Multiroom Standard ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie nie robi na nich wrazenia jak jest jescze czas do konca umowy to maja cie gdzies. Dzis sam dzwonilem chcialem sie dogadac nawet mowilem o dolozeniu programow za wieksza cene i kazal mi czekac i czekac, w koncu najgorsza oferta jaka slyszalem do tej pory widac ze im nie zalezy na poczatku miesiaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz widze ze to wojna nerwow kto pierwszy ulegnie przegrywa, glupio robia z nc+ bo moga sie wczesniej dogadac a nie chca bo we wszystkim widza tylko kase nawet pare zloty roznicy bardziej sie liczy niz zadowolony klient chcialem dobrac programy a on dzis nie chcial bo myslal ze sie zlamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta ze strony NC+ 5 miesięcy za 0 zł 10 po 79.90 zł czyli klasyczny łamaniec do tego luty za free.Czyli to co zakładałem sobie średnia poniżej 50 zł wliczając w to luty.Wymiana dekodera tylko Turbo niby na Wifi najwięcej skarg i reklamacji na infolinii.Starałem się wywalczyć średnią opłatę ale niestety 54.90 zł walczyłem również o Hustler 3D HD też nie dało rady.Zadzwoniłem sam by sprawdzić co dokładnie mam zdać(nie pamiętałem jakie kable się znajdują w zestawie)Oferta odrzucona mają się jeszcze kontaktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się pierwszy rachunek po aneksie, all za 54,90zł:

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

MULTI+

PREMIUM SPORT

PREMIUM FILM

HBO

EXTRA+

NAJEM TURBOBOX+

 

wszystko jest tak jak należy, dekoder po wymiane też jak widać jest. Ogólnie chyba mniej przekrętów jest i wymuszonych reklamacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...