Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do znawców tematu.

Mam dek Pace jak wygląda kwestia wymiany na Turbo. Czy wtedy karta jest sparowana z dek? Czy dalej pozostaje z camelami i używam dowolnych dekoderów? Napiszcie czy wymiana Pace na Turbo ma sens. Żeby później nie powiedzieć, że "zamienił stryjek siekierke na kijek"? Czy jest opłata aktywacyjny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny sens to wymienić na mediabox + 2x WiFi box działa rewelacyjnie tylko turbacz kosztuje 149 media 199 a WiFi box 49 za sztukę + 10 zł za kkażdy wifibox miesięcznie lub łamaniec np 6x 0zl 9 mc 10 zł za drugi wifibox więc musisz zapłacić te śmieszną aktywację 300 za 3 dekodery w sumie ale masz sprzęt z nowym systemem średnio opłacalne ale co kto woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonili do mojej mamy, jako że prosiłem by dali mnie do słuchawki by im coś nie wcisneli(wystarczy że pani ładnie mówi i zgodzi się nawet na dosyć dobrą przebitke, cóż tata jest łatwowierny, jak mowi ze jest korzystana oferta to sie zgadza) :) Okazało się że mnie nie było i mama ich spławiła do jutrzejszego południa.Mam pakiet Universace czy jakoś tak :) Chciałbym to co mam + paczka C+. Ile za takie coś mogę dostać? Ewentualnie ile mógłbym dostać z multiroomem? Miałem tutaj inne konto, jednak za chiny ludowe nie pamiętam dlatego załozyłem nowe i za to przepraszam:)

Wiem że trzeba wysłać wypowiedzenie dlatego to zrobie jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem że do 50 dam rade, do tej pory płaciłem 60 za goły sam pakiet. Mam od razu powiedzieć czego oczekuje czy gadać że wyjeżdzam a rodzice i tak ogladaja podstawowe kanały?A jak powie że nie, to powiedzieć że takie coś chce i mają dzwonić jeśli zgodza sie na moja propozycje?Czy jednak będzie za ostro? Nie lubie czasu tracić na gadanie co mogę mieć chociaż tego nie potrzebuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostało mi kilka miesięcy do końca.

Mam:

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

NAJEM MEDIABOX+ 5ZŁ 15M

NAJEM MEDIABOX+

MULTI+

EXTRA+

i przez 9 miesięcy HBO za 0, które samo sie wyłączyło

wszystko za 49PLN

 

Pytanie, czy warto teraz coś dobrać po normalnej cenie, by później łatwiej negocjować, czy zostawić jak jest?

Chodzi mi o paczki Canal+ i HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie co to jest to Multi+ ? Na stronie NC+ znalazłem jakie kanały są w pakietach Comfort+ i Extra+, ale o Multi+ nic nie ma :(

 

Pytam dlatego, że przed chwilą dostałem SMS-a, z propozycją 130 kanałów w tym 40 HD za 39,90. Nieco mniej niż pakiet Comfort+ Extra+, może właśnie tego Mutli nie ma ?

Póki co i tak dzwonić nie zamierzam, ale warto wiedzieć co naprawdę proponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ogrody

 

Osobiście uważam, że lepiej w momencie aneksu płacić mniej i ew. za niewielkim wzrostem ARPU negocjować bogatszy pakiet. Prawda jest taka, że nie ma reguły i dopiero wypowiedzenie daje pole manewru. Poza tym zależy na kogo trafimy po drugiej stronie słuchawki.

 

@GM1987

 

Też chciałbym trafić na tak zdesperowanego konsula :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kanalow extra tam sa bajki i np eurosport2 z tego co pamietam, ja bym nie chcial takiej oferty wolalbym za 49 z kanalami extra

 

A niby w comfort + nie ma bajek?? w extra co najwyżej to masz dodatkowo cbeebies. Uważam że bajki w comforcie zupełnie wystarczą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ogrody

 

@GM1987

 

Też chciałbym trafić na tak zdesperowanego konsula :mrgreen:

 

Hehe... czerstwy chyba trafił na bardziej zdesperowanego... ;) Ja jestem zadowolony ;)

Wcześniej płaciłem za to samo oprócz Premium Film 34.90, więc to dopiero był desperat...

Twoja oferta jest bardzo dobra.W mojej najbardziej mnie zaskoczyło że meil był praktycznie od razu jak i uprawnienia na dekoder.Brakuje jednej opcji dodatkowej ale już dzwoniłem i ma być do 24 godzin bo niby jest tak z opcjami dodatkowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...