Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
u mnie byla umowa do 31 stycznia tak wiec placilem jeszcze 69 teraz w ica na dzien dzisiejszy juz jest 49,90. Wie ktos dlaczego vod canal+ nie dziala?? Niby mam w ofercie ale jak wlaczam to ze nie jest chwilowo dostepne.

Sprawdź czy masz usługę widoczną w "ica" może nie masz jej aktywnej :wink:

Zapewne jeszcze żaden film ci się nie ściągnął na dysk....

Polecam zresetować dekoder :D

 

Filmy muszą się ściągnąć na dysk, trwa to kilka dni

To jakiś słaby ten dekoder że kilka dni się ściągają.... chyba na sprzęcie dawnej cyfry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualnie posiadam pakiet C+ Silver na który składa się 6xC+ oraz Universe. Dodatkowo posiadam 3xHBO, C+ VOD, NetVOD+ konto podstawowe, NetVOD Multi+, Mooltiroom Standard, Mediabox+ oraz Box+. Za ten cały pakiecik płacę 79 zł. W tym miesiącu dołączyłem sobie VOD+ Seriale+, HBO GO oraz NC+ GO. Finalnie będę płacił 96,90 zł. Wypowiedzenie złożone, umowa do końca czerwca. Czy podczas kolejnych negocjacji bliżej końca umowy jest szansa uzyskać to wszystko za 79 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lutego wypowiedzenie złożone w aps w styczniu, dziś pierwszy telefon:

 

Szanowni Państwo,

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

FILMBOX 15zł

Premium Sport &Film 69zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

MULTIROOM STANDARD 20zł

REDLIGHT HD 15zł

SunDance HD 2,99zł

CINEMAX 15zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 39,90 zl 15 m

Multi+ 0 zl 15 m

Premium Sport&Film 50 zl 15 m

Extra+ 10 zl 15 m

HBO 0 zl 15 m

Cinemax 0 zl 15 m

Filmbox 0 zl 15 m

Redlight HD 0 zl 15 m

Sundance HD 0 zl 15 m

Multiroom Standard 0 zl 15 m

Najem Box+ 0 zl przez 15 m

 

Wcześniej CANAL+ PLATINUM z multiroom standard 109zł/ m-c, jeden Box+ wynajem drugi na własność, 2xCameleon

Teraz doszły HBO, Cinemax, Filmbox, Redlight i Sundunce który zamieniłem bo nie chciałem nc+Go. razem za 99zł 15 m

 

słaba oferta co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Opłaca mi się dokupić opcje HBO do pakietu za 79 zł z Canalem+ obecnie odstrasza mnie fatalna oferta kanałów HBO. A wy co sądzicie? ;-)

Niedługo startuje kolejny sezon "Gry o Tron" warto mieć HBO dla chociażby ich własnych produkcji 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 39,90 zl 15 m

Multi+ 0 zl 15 m

Premium Sport&Film 50 zl 15 m

Extra+ 10 zl 15 m

HBO 0 zl 15 m

Cinemax 0 zl 15 m

Filmbox 0 zl 15 m

Redlight HD 0 zl 15 m

Sundance HD 0 zl 15 m

Multiroom Standard 0 zl 15 m

Najem Box+ 0 zl przez 15 m

 

Wcześniej CANAL+ PLATINUM z multiroom standard 109zł/ m-c, jeden Box+ wynajem drugi na własność, 2xCameleon

Teraz doszły HBO, Cinemax, Filmbox, Redlight i Sundunce który zamieniłem bo nie chciałem nc+Go. razem za 99zł 15 m

 

słaba oferta co nie?

 

Pozycje Comfort+ i Premium Sport&Film coś za dużo (szczególnie ta druga).

Może odbili sobie na tych zerowych kanałach: Cinemax,Redlight Sundance i paczce Filmbox.

Ja zgodziłem się na ofertę bez tych 4 kanałów (oczywiście badziewiasty 1 Filmbox w standardzie)

Comfort+ 29,90 zl 15 m

Multi+ 0 zl 15 m

Premium Sport&Film 5+5

Extra+ 10 zl 15 m

HBO 0 zl 15 m

Multiroom Standard 0 zl 15 m

Drugi dek do MR -Najem Box+ 0 zl przez 15 m

Razem 49,90. Wolałem Cinemax od HBO, ale byłoby wtedy 54,90, a ja już nie mam zamiaru więcej płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...