Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taka małą prośbę dla tych którzy wklejają propozycje ofert które dostają aby usuwać dopisek "dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r"

wtedy jest to bardziej czytelne

Popieram :!:8)

Jak widać większość "niezrozumiała" tego co zaproponowałeś .....

@pawcio_oo :brawo: ...... od razu inaczej to wygląda

Raczej nie przeczytała tego a nie niezrozumiała.Większość czyta maksymalnie kilka ostatnich postów.Co widać często gdy pada pytanie na które jest odpowiedż na stronie wstecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na chwile obecną taka propozycja:

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Sport &Film 69zł

HBO 25zł

CANAL+ VOD 0zł

EXTRA+ 30zł

MULTIROOM STANDARD 20zł

NAJEM PVR 20zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 0 zl 4 m/29,90 zl 11 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 0 zl 4 m/10 zl 11 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 0 zl 4 m/40 zl 11 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

 

Średnio 58,60 zł.

Wystarczy zaakceptować. Telefon z nr. warszawskiego.

Zastanawiam się czy czekać na ofertę bliżej średniej 53 zł z gr.

Wcześniej nie miałem HBO i płaciłem 64,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostał ofertę na meila to wycofał wypowiedzenie i nowe wypowiedzenie teraz 3 miesiące i ceny bez rabatów.Jak zdarzy jeszcze wysłać nowe w okresie odpowiednim przed końcem umowy to ok.Ewentualnie jak umowa się zakończyła i dalej negocjuje.@ircios a skąd wiesz że ta osoba nie jest w podobnej sytuacji?Ewentualnie może jeszcze do końca umowy ma tyle czasu że się wyrobi z kolejnym wypowiedzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie zawsze wspomina mi też wspominał.Powiedziałem że ja już nie mam umowy więc nie mam co anulować.Do tego włączając opcje erotyczne musi pytać czy mamy 18 lat pomimo że umowę może podpisać osoba pełnoletnia.Też bardzo ciekawe że Opcja Canal+VOD jest zawsze z Premium Film i nie da się jej rozdzielić.Natomiast by z tego skorzystać trzeba posiadać dekoder z dyskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest się czym chwalić,ale dziś przedłużyłem umowę a właściwie dwie identyczne-miałem do tej pory comfort/extra/multi/cinemaxy/6x canal+/2 X cameleon ,a w drugiej umowie dodatkowo box+(sagemcom DSI 83),64 pln za każdą umowę.Teraz jest to samo,tylko zamiast cinemaxów jest 3xhbo,wszystko na 15 miesięcy za 49.90.Wiem ,ze niektórzy mają to za 44.90 ale już odpuściłem targowanie,tym bardziej ,że konsultant był bardzo rzeczowy i szybko doszliśmy do porozumienia :),ostatnia oferta była 3 dni temu za "łamańca" 53,27 pln. Stara umowa była do końca lutego,oczywiście wypowiedzenia były wysłane w listopadzie.Linki aktywacyjne były natychmiast,w czasie rozmowy, więc sobie jeszcze sprawdziłem dokładnie czy jest to co ustalałem-i jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@se_b_ek - dzwonili już do mnie w pierwszej połowie grudnia,nie pamiętam dokładnie ale proponowali coś ok.69-79pln,więc nawet nie podejmowałem tematu,ale obiecywali,że będą dzwonić bliżej końca umowy,w styczniu znów były chyba 2 telefony z ofertą 59 pln,grzecznie aczkolwiek stanowczo podziękowałem i powiedziałem,ze kończę współpracę z nc+,skoro tak traktują wieloletniego abonenta z 2 umowami,to odchodzę do kablówki lub innego operatora(wiadomo jakiego),trzy dni temu zadzwoniła konsultantka i też chciała mi wcisnąć za 59,odmówiłem,po konsultacji z przełożonym zaproponowała tego "łamańca"za 53,27,powiedziałem,ze się ewentualnie zastanowię(ale i tak odrzuciłbym),powiedziałem jej,że inni otrzymują to samo za 44,90 lub 49.90,ona na to,że nie ma takich ofert,ze się niby skończyły i dla mnie nie ma :(,więc umówiłem sie na rozmowę dziś(i dzwoniła z tego samego numeru,niby krakowskiego,w tym czasie kiedy prowadziłem rozmowę z tym konsultantem(w sumie ponad pół godziny),który przedstawił się jako "opiekun mojej umowy",ale był spoko,powiedziałem co chcę,skoro inni mają,po konsultacji z przełożonym zostało na 49.90 co mnie satysfakcjonuje.Ale dodam,ze byłem zdeterminowany czekać nawet do końca lutego.Tak jak pisałem,w czasie rozmowy po przedstawieniu oferty na pierwszą umowę i moim "tak" na poczcie był link aktywacyjny,sprawdziłem na bieżąco czy wszystko ok i później ta sama procedura z drugą umową. W najbliższych dniach oddam im tego sagemcoma DSI 83,to złom,(kupię jakiegoś opticuma/mam już dwa X7 plus duo2 i ten nieszczęsny sagemcom/ przynajmniej raz na miesiąc się wiesza,ale córka już wie,że wtyczka z gniazdka i wraca do życia :( W ubiegłym roku w lutym,w tym samym czasie jak przedłużałem umowy zszedłem z 99pln do 64pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam pytanie, czy to jest pewne, że nowa oferta mocno zależy od tego co się miało wcześniej ?

 

Ja obecnie mam Universe+, czyli odpowiednik Comfort+ Multi+ Extra+ i płacę za to 49 zł. Jaka jest szansa, że dostanę do tego 6xCanal+ i HBO w łamańcu ze średnią 53 zł z groszami ? Lub coś na 2 lata z podobną ceną ? Pomijam to, że umowa do końca marca i do tego czasu może się dużo zmienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bodex - nie wiem,czy nowa oferta mocno zależy od tego co się miało wcześniej-ja od początku,czyli od 7 lat zawsze miałem paczkę canal+,to był priorytet,a HBO miałem w poprzedniej umowie tylko na 6 miesięcy gratis,potem wyłączenie,choć i z tym był problem,bo odłączyłem opcję chyba w 5 miesiącu ale i tak mi przysłali rachunek wyższy o 25 pln. na każdą z umów,wnerwiłem się bardzo,poszły reklamacje,maile,że w lutym definitywnie ich żegnam,skoro tak traktują klientów.Reklamacja oczywiście została uznana,ale zeszło z miesiąc zanim płatność w ICA była taka jak należy,czyli 64 pln. Skoro masz umowę do końca marca,to jeszcze trochę czasu zostało. Ja też miałem niewesołą minę czytając jakie mają tu ludzie oferty a mnie proponowali to co wyżej napisałem,no ale udało się.Ale powiem Ci,ze codziennie od 2 miesięcy czytałem ten dział,Życzę Ci,żeby Ci się udało coś dobrego wynegocjować,choć pewnie dużo zależy na kogo trafisz po drugiej stronie słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...