Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj miałam znowu tel z nc+. Za ofertę comfort+multi+extra+ 6xCanal+ (i 3xHBO na 7 miesięcy, potem HBO dodatkowo płatne) chcieli 79,90zł... powiedziałam, że taka oferta mnie nie interesuje, że sąsiedzi płacą za takie programy 50zł, więc będę musiała wypowiedzieć umowę. Pan konsultant poinformował mnie, że od stycznia coś im się zmieniło i już takiej oferty nie dostanę, mogę sobie wypowiadać, to nic nie da...

 

zobaczymy co będą mówili w kwietniu, przed końcem umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wyczuwaja juz jak ktos dzwoni i chce sie dogadac to cene podnosza, lepiej tak jak czerstwy napisal zadzwonic mozna i zapytac gdzie dekoder oddac i jakie kable tak zrobie dzien przed koncem umowy powinno byc dobrze:-)

 

Nie jest to reguła. Wysłałem wypowiedzenie w listopadzie i miałem do końca stycznia umowę. ZERO telefonów do 22 stycznia. Zadzwoniłem sam pod nr DUK i powiedziałem wprost, że płacę za dużo i chcę zmienić dekoder, to po pierwszej propozycji odrzuconej koleś zapytał wprost: czego oczekuję :)

więc powiedziałem, że comfort+ canal+hbo za 54,90 i przystał na to (i zamiana pace na turbodekoder)

Zależy na kogo trafisz po drugiej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Na jaki adres wysłać wypowiedzenie?

 

Może tak poczytasz, albo :szukaj::google:

 

Jeśli nie chce ci się szukać (jesteś " lazy " leniwy :lol2::wink: ..... możesz zostawić je w "aps" ,wystarczy dowód osobisty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a jeżeli dokupię sobie sam, np http://allegro.pl/karta-cyfra-nc-fta-ho ... 33903.html to też się nie da powiększyć MR z taka kartą??

Ta karta służy tylko do odblokowania dekodera po Cyfrze, jak k ktoś ma w spadku taki sprzęt. Wyraźnie jest napisane. Możesz zrezygnować z obecnej umowy i tutaj kupić karty

www.cardsplitter.pl/karty-kodowe-c-37_180.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...