Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie przygotowałem sobie zestaw pakietowy - czy myślicie, że jestem w stanie wywalczyć to? Bazowałem na forum.

 

1) Comfort, Multi. Extra, Premium Sport &Film, HBO – 59,90zł

2) Comfort, Multi. Extra, Premium Sport &Film, Canal+ VOD, HBO, Cinemax, Filmbox – 69,90zł

3) Comfort, Multi. Extra, Premium Sport &Film, Canal+ VOD, HBO, Cinemax, Filmbox, HistoryHD, SandanceHD, AdventureTV HD – 74,90zł

4) Comfort, Multi. Extra, Premium Sport &Film, Canal+ VOD, HBO, Cinemax, Filmbox, HistoryHD, SandanceHD, AdventureTV HD , Wimp -79,90zł

5) Comfort, Multi. Extra, Premium Sport &Film, Canal+ VOD, HBO, Cinemax, Filmbox, HistoryHD, SandanceHD, AdventureTV HD, Redlight HD, Wimp – 89,90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Panowie przygotowałem sobie zestaw pakietowy - czy myślicie, że jestem w stanie wywalczyć to? Bazowałem na forum.

 

1) Comfort, Multi. Extra, Premium Sport &Film, HBO – 59,90zł

2) Comfort, Multi. Extra, Premium Sport &Film, Canal+ VOD, HBO, Cinemax, Filmbox – 69,90zł

3) Comfort, Multi. Extra, Premium Sport &Film, Canal+ VOD, HBO, Cinemax, Filmbox, HistoryHD, SandanceHD, AdventureTV HD – 74,90zł

4) Comfort, Multi. Extra, Premium Sport &Film, Canal+ VOD, HBO, Cinemax, Filmbox, HistoryHD, SandanceHD, AdventureTV HD , Wimp -79,90zł

5) Comfort, Multi. Extra, Premium Sport &Film, Canal+ VOD, HBO, Cinemax, Filmbox, HistoryHD, SandanceHD, AdventureTV HD, Redlight HD, Wimp – 89,90zł

5 wygląda ciekawie jest jedno ale.......... "Adventure" zamień na H2 8)

sorki za czcionkę trzeba było to jakoś wyeksponować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do jutra umowę i nie czuję się z nożem na gardle.Gdyby mieli dawać od Lutego Wifi Premiumboxy to by mi go raczej dali tym bardziej że odrzucam wszystkie oferty.W tej kwestii są nieugięci twierdzą że są tylko dla nowych abonentów.@kulka1906 a jak ktoś wynegocjuje np.10 lutego?Wtedy umowa wchodzi w życie 1 marca a za luty może być za te dni bez rabatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, zadzwoniła dziś do mnie niesympatyczna pani z NC+ (dzwoniła z takiego numeru 48222757300) Umowa kończy mi się w czerwcu. Pani bardzo natrętna , próbowała wcisnąć mi HBO oraz Cimenaxy.... kierowała się tym , że powinienem kupić te kanały teraz, ponieważ po zakończeniu umowy zapłacę za nie w sumie ponad 120 pln !!! :mrgreen: Nie docierało do niej to , że nie jestem zainteresowany jej ofertą. Gdy zasugerowałem jej , że dostane te kanały taniej, przedłużając umowę bardzo się oburzyła :lol2: i dalej swoje , że muuuuszę wykupić te kanały.... TERAZ !!!!! :D ogólnie komedia... :roll:

Pani nadawała jak kataryna , więc musiałem nacisnąć magiczny klawisz na telefonie :mrgreen:

 

 

Czytając twój wpis jestem pewien, że też z nią rozmawiałem... mi powtarzała "ale nad czym się pan będzie zastanawiał x6" komedia... :roll::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

jak co rok/półtora, a teraz będzie już co dwa lata chciałem podziękować za cenne wskazówki, jakie znalazłem na tym forum - wypowiedzenie złożyłem jeszcze w listopadzie (okres wypowiedzenia do końca lutego 2015), po kilku rozmowach telefonicznych (w większość inicjowanych przeze mnie) doszliśmy dzisiaj wreszcie z miłym i konkretnym Konsultantem z DUK do do porozumienia co do przedłużenia oferty na następujących warunkach: Comfort + Multi + Extra, 6 x Canal+, 3x HBO - 49,99 zł na 24 miesiące począwszy od jutra (luty).

 

Dodam jeszcze, że pierwsza propozycja Pana Konsultanta to było "standardowe" 59 zł, przy mojej propozycji wydłużenia okresu zobowiązania na 2 lata i po dłuższej chwili konsultacji z przełożonym padła propozycja 54,90 zł, na co wobec braku mojej akceptacji padło zapytanie: -czy Panu chodzi o tę ofertę za 49 zł?; -TAK, po czym jeszcze dłuższej chwili konsultacji z przełożonym padła oczekiwana przeze mnie propozycja 49,99 zł.

 

Jeszcze raz dziękuje i powodzenia w negocjacjach!

Pozdrawiam

Anisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do jutra umowę i nie czuję się z nożem na gardle.Gdyby mieli dawać od Lutego Wifi Premiumboxy to by mi go raczej dali tym bardziej że odrzucam wszystkie oferty.W tej kwestii są nieugięci twierdzą że są tylko dla nowych abonentów.@kulka1906 a jak ktoś wynegocjuje np.10 lutego?Wtedy umowa wchodzi w życie 1 marca a za luty może być za te dni bez rabatów.

Można sie tylko domyslać bo nikt chyba jeszcze tej sytuacji nie przerabiał lub przynajmniej nie opisywał .Tak na chłopski rozum to:

Opcja 1) Jesli 10 lutego wynegocjujesz a stara umowa wygaśnie w styczniu to luty będzie bez opłat i sygnału ,który to pojawi sie w marcu.

Opcja 2) Sygnał pojawi sie 11 lutego i ten miesiąc będzie za free (tak jak przy nowych w punkcie) a zapłacisz od marca

Opcja 3) Od 11 bedziesz się cieszyć telewizja ale będziesz musiał do 18 zapłacic wedle nowej wynegocjowanej stwaki .

Opcja 4)Zapłacisz za luty wg. starej umowy a od marca nowej

Opcja5)Nie zapłacisz nic ponieważ pani poinformuje Cię że za luty zapłacisz np 179pln a skoronie nie zdecydowałes sie na łamańce za 53pln to tym bardziej odrzucisz tą opłatę wraz z nowymi propozycjami .

Opcja6) Nc+ wymyśli cos innego

Stawiałbym na 2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

jak co rok/półtora, a teraz będzie już co dwa lata chciałem podziękować za cenne wskazówki, jakie znalazłem na tym forum - wypowiedzenie złożyłem jeszcze w listopadzie (okres wypowiedzenia do końca lutego 2015), po kilku rozmowach telefonicznych (w większość inicjowanych przeze mnie) doszliśmy dzisiaj wreszcie z miłym i konkretnym Konsultantem z DUK do do porozumienia co do przedłużenia oferty na następujących warunkach: Comfort + Multi + Extra, 6 x Canal+, 3x HBO - 49,99 zł na 24 miesiące począwszy od jutra (luty).

 

Dodam jeszcze, że pierwsza propozycja Pana Konsultanta to było "standardowe" 59 zł, przy mojej propozycji wydłużenia okresu zobowiązania na 2 lata i po dłuższej chwili konsultacji z przełożonym padła propozycja 54,90 zł, na co wobec braku mojej akceptacji padło zapytanie: -czy Panu chodzi o tę ofertę za 49 zł?; -TAK, po czym jeszcze dłuższej chwili konsultacji z przełożonym padła oczekiwana przeze mnie propozycja 49,99 zł.

 

Jeszcze raz dziękuje i powodzenia w negocjacjach!

Pozdrawiam

Anisz

 

Jaki masz dekoder? Ja mam to samo za 49,90 + najem 5 zł za Mediaboxa = 54,90. Sam dzwoniłem na Kraków a skoro mi to dali to zgodziłem się dla swojego spokoju bo walka o "piątaka" czy "dychę" mniej, ciągłe telefony, nawijanie o tym samym jest dla mnie kompletnie bezsensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki aktywacyjne dotarły, oferta wygląda następująco:

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

HBO GO 10zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

Premium Sport 49zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO GO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Problem z głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta to raczej za 49.90 a nie 49.99 zł bo ta ostatnia dziewiątka jakoś nie pasuje do tej opcji.A tak poza tym jutro jest jeszcze styczeń.

 

Racja, racja - 49,90 zł - czyli 5 dyszek, jak by nie patrzeć. A informacją o tym, że jutro jest jeszcze styczeń "you've made my day" :-) Mam jeszcze jeden dzień ekstra na skończenie magisterki! :-)

 

Tak więc wracam do pracy i pozdrawiam

Anisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki aktywacyjne dotarły, oferta wygląda następująco:

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

HBO GO 10zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

Premium Sport 49zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO GO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Problem z głowy :)

Ile czekałeś na link z ofertą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

jak co rok/półtora, a teraz będzie już co dwa lata chciałem podziękować za cenne wskazówki, jakie znalazłem na tym forum - wypowiedzenie złożyłem jeszcze w listopadzie (okres wypowiedzenia do końca lutego 2015), po kilku rozmowach telefonicznych (w większość inicjowanych przeze mnie) doszliśmy dzisiaj wreszcie z miłym i konkretnym Konsultantem z DUK do do porozumienia co do przedłużenia oferty na następujących warunkach: Comfort + Multi + Extra, 6 x Canal+, 3x HBO - 49,99 zł na 24 miesiące począwszy od jutra (luty).

 

Dodam jeszcze, że pierwsza propozycja Pana Konsultanta to było "standardowe" 59 zł, przy mojej propozycji wydłużenia okresu zobowiązania na 2 lata i po dłuższej chwili konsultacji z przełożonym padła propozycja 54,90 zł, na co wobec braku mojej akceptacji padło zapytanie: -czy Panu chodzi o tę ofertę za 49 zł?; -TAK, po czym jeszcze dłuższej chwili konsultacji z przełożonym padła oczekiwana przeze mnie propozycja 49,99 zł.

 

Jeszcze raz dziękuje i powodzenia w negocjacjach!

Pozdrawiam

Anisz

 

Jaki masz dekoder? Ja mam to samo za 49,90 + najem 5 zł za Mediaboxa = 54,90. Sam dzwoniłem na Kraków a skoro mi to dali to zgodziłem się dla swojego spokoju bo walka o "piątaka" czy "dychę" mniej, ciągłe telefony, nawijanie o tym samym jest dla mnie kompletnie bezsensu.

 

Turboboxa (ADB?), ale z tego co pamiętam, to przy zawieraniu umowy "płaciłem" za niego bodajże 99 zł, więc może stąd wynika cena niższa o najem sprzętu?

 

Pozdrawiam

Anisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

jak co rok/półtora, a teraz będzie już co dwa lata chciałem podziękować za cenne wskazówki, jakie znalazłem na tym forum - wypowiedzenie złożyłem jeszcze w listopadzie (okres wypowiedzenia do końca lutego 2015), po kilku rozmowach telefonicznych (w większość inicjowanych przeze mnie) doszliśmy dzisiaj wreszcie z miłym i konkretnym Konsultantem z DUK do do porozumienia co do przedłużenia oferty na następujących warunkach: Comfort + Multi + Extra, 6 x Canal+, 3x HBO - 49,99 zł na 24 miesiące począwszy od jutra (luty).

 

Dodam jeszcze, że pierwsza propozycja Pana Konsultanta to było "standardowe" 59 zł, przy mojej propozycji wydłużenia okresu zobowiązania na 2 lata i po dłuższej chwili konsultacji z przełożonym padła propozycja 54,90 zł, na co wobec braku mojej akceptacji padło zapytanie: -czy Panu chodzi o tę ofertę za 49 zł?; -TAK, po czym jeszcze dłuższej chwili konsultacji z przełożonym padła oczekiwana przeze mnie propozycja 49,99 zł.

 

Jeszcze raz dziękuje i powodzenia w negocjacjach!

Pozdrawiam

Anisz

 

Jaki masz dekoder? Ja mam to samo za 49,90 + najem 5 zł za Mediaboxa = 54,90. Sam dzwoniłem na Kraków a skoro mi to dali to zgodziłem się dla swojego spokoju bo walka o "piątaka" czy "dychę" mniej, ciągłe telefony, nawijanie o tym samym jest dla mnie kompletnie bezsensu.

 

Turboboxa (ADB?), ale z tego co pamiętam, to przy zawieraniu umowy "płaciłem" za niego bodajże 99 zł, więc może stąd wynika cena niższa o najem sprzętu?

 

Pozdrawiam

Anisz

 

Czyli mamy te same oferty z tym że ja płacę dodatkowo 5 zł za Mediaboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...