Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Właśnie jestem po rozmowie telefonicznej (sami do mnie zadzownili), umowa się kończy w marcu do tej pory miałem takie opcje:

Comfort + 34 zł

Multi+ 0zł

Po rozmowie, konsultant zaproponował taka umowę na 24miesiące :

Comfort + 34,90zł

Multi+ 0zł

Multiroom standard 0zł przez 12m, kolejne 12m za 10zł/m

Opłata aktywacyjna z najmem dekodera 149zł

Box+/HD SAGEMCOM DSI83 mam oddać do salonu a odebrać turboBOXa i BOX+( czyli wychodzi na to że sagemcomy nie nadają się nawet do MR)

Karte Cameleon nie musze oddawać ale zostanie ona dezaktywowana.

 

Link z aktywacją jeszcze nie dotarł a minęła już 1 godzina i nie wiem czy czekać dalej, czy zadzwonić do BOK i się przypomnieć.

Co sądzicie o tej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

jak co rok/półtora, a teraz będzie już co dwa lata chciałem podziękować za cenne wskazówki, jakie znalazłem na tym forum - wypowiedzenie złożyłem jeszcze w listopadzie (okres wypowiedzenia do końca lutego 2015), po kilku rozmowach telefonicznych (w większość inicjowanych przeze mnie) doszliśmy dzisiaj wreszcie z miłym i konkretnym Konsultantem z DUK do do porozumienia co do przedłużenia oferty na następujących warunkach: Comfort + Multi + Extra, 6 x Canal+, 3x HBO - 49,99 zł na 24 miesiące począwszy od jutra (luty).

 

Dodam jeszcze, że pierwsza propozycja Pana Konsultanta to było "standardowe" 59 zł, przy mojej propozycji wydłużenia okresu zobowiązania na 2 lata i po dłuższej chwili konsultacji z przełożonym padła propozycja 54,90 zł, na co wobec braku mojej akceptacji padło zapytanie: -czy Panu chodzi o tę ofertę za 49 zł?; -TAK, po czym jeszcze dłuższej chwili konsultacji z przełożonym padła oczekiwana przeze mnie propozycja 49,99 zł.

 

Jeszcze raz dziękuje i powodzenia w negocjacjach!

Pozdrawiam

Anisz

 

Również jestem zainteresowana taką ofertą i będę starała się ją wynegocjować... pytanko tylko: jak piszecie 6xCanal+ i 3xHBO chodzi o Canal+ na 6 miesięcy czy 6 kanałów Canal+? Przepraszam, wiem, że pewnie śmieszne pytanie znowu zadaję, ale wybaczcie nieblondynce - chciałabym doprezycować ;)

 

Aha, dzwonią do mnie z Warszawy. Macie numer do DUK do Krakowa? Z tego co piszecie jacyś milsi konsultanci tam są chyba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie udało się przedłużyć umowę. Niestety musiałem sam zadzwonić, gdyż oni sami moich pieniędzy widocznie nie chcieli. Wypowiedzenie złożyłem na początku listopada, umowa była do jutra i ani nawet jednego telefonu z ich strony, ja też do dziś nigdzie nie dzwoniłem. W listopadzie dostałem tylko e-maila, że mają dla mnie ofertę przedłużeniową z internetem, w grudniu smsa, że za przedłużenie dostane super, extra wypasioną branzoletkę i na początku stycznia, smsa żebym się z nimi pilnie skontaktował. Dziś zadzwoniłem i swój cel osiągnąłem, więc w sumie nie warto czekać do końca i się denerwować czy i kiedy zadzwonią. Było:

Universe, 6 x canal+, 3 x HBO, multiroom 2 x cameleon, 1 x pace za 59 zł

Jest: Comfort+, Extra, Multi, Premium Film, Premium Sport, Canal+ VOD, HBO, Multiroom Standard 2 x cameleon, 1 x Pace, wszystko na 24 miesiące (bo na tyle mi zależało) za 59,90 zł.

Mój cel osiągnięty, dwa lata spokoju. Wszyscy tak piszą, że do nich tak wydzwaniali, ciekawe czemu do mnie nikt nie zadzwonił, czy ktoś miał podobny przypadek?

Edit: A i jeszcze zapomniałem, wziąłem też Filmboxa na pół roku za 4,90 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie jestem po rozmowie telefonicznej (sami do mnie zadzownili), umowa się kończy w marcu do tej pory miałem takie opcje:

Comfort + 34 zł

Multi+ 0zł

Po rozmowie, konsultant zaproponował taka umowę na 24miesiące :

Comfort + 34,90zł

Multi+ 0zł

Multiroom standard 0zł przez 12m, kolejne 12m za 10zł/m

Opłata aktywacyjna z najmem dekodera 149zł

Box+/HD SAGEMCOM DSI83 mam oddać do salonu a odebrać turboBOXa i BOX+( czyli wychodzi na to że sagemcomy nie nadają się nawet do MR)

Karte Cameleon nie musze oddawać ale zostanie ona dezaktywowana.

 

Link z aktywacją jeszcze nie dotarł a minęła już 1 godzina i nie wiem czy czekać dalej, czy zadzwonić do BOK i się przypomnieć.

Co sądzicie o tej ofercie?

Sam Comfort z Multi za ok.15 zł w łamańcu dostawali inni więc szału nie ma .@giaurka jak ktoś pisze 6C+ czy 3HBO to na całą umowę jak ma tylko na kilka miesięcy to pisze przy tej opcji np.na 6 miesięcy.Duk Kraków 12 294 78 50 12 294 78 79.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie jestem po rozmowie telefonicznej (sami do mnie zadzownili), umowa się kończy w marcu do tej pory miałem takie opcje:

Comfort + 34 zł

Multi+ 0zł

Po rozmowie, konsultant zaproponował taka umowę na 24miesiące :

Comfort + 34,90zł

Multi+ 0zł

Multiroom standard 0zł przez 12m, kolejne 12m za 10zł/m

Opłata aktywacyjna z najmem dekodera 149zł

Box+/HD SAGEMCOM DSI83 mam oddać do salonu a odebrać turboBOXa i BOX+( czyli wychodzi na to że sagemcomy nie nadają się nawet do MR)

Karte Cameleon nie musze oddawać ale zostanie ona dezaktywowana.

 

Link z aktywacją jeszcze nie dotarł a minęła już 1 godzina i nie wiem czy czekać dalej, czy zadzwonić do BOK i się przypomnieć.

Co sądzicie o tej ofercie?

Nakrecili jak chcieli widać z tą aktywacją. Co do Sagema. .. to on nadaje się do MR. Jest wykorzystywany jako dekoder dodatkowy i taki właśnie dostaniesz :D . Chyba o tym wiedziałeś? Na link poczekać możesz jeszcze trochę. Jak zadzwonisz to usłyszysz pewnie, że mają problem. Może jakiś techniczny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie jestem po rozmowie telefonicznej (sami do mnie zadzownili), umowa się kończy w marcu do tej pory miałem takie opcje:

Comfort + 34 zł

Multi+ 0zł

Po rozmowie, konsultant zaproponował taka umowę na 24miesiące :

Comfort + 34,90zł

Multi+ 0zł

Multiroom standard 0zł przez 12m, kolejne 12m za 10zł/m

Opłata aktywacyjna z najmem dekodera 149zł

Box+/HD SAGEMCOM DSI83 mam oddać do salonu a odebrać turboBOXa i BOX+( czyli wychodzi na to że sagemcomy nie nadają się nawet do MR)

Karte Cameleon nie musze oddawać ale zostanie ona dezaktywowana.

 

Link z aktywacją jeszcze nie dotarł a minęła już 1 godzina i nie wiem czy czekać dalej, czy zadzwonić do BOK i się przypomnieć.

Co sądzicie o tej ofercie?

Nakrecili jak chcieli widać z tą aktywacją. Co do Sagema. .. to on nadaje się do MR. Jest wykorzystywany jako dekoder dodatkowy i taki właśnie dostaniesz :D . Chyba o tym wiedziałeś? Na link poczekać możesz jeszcze trochę. Jak zadzwonisz to usłyszysz pewnie, że mają problem. Może jakiś techniczny. ;)

 

Z tą aktywacją była do wyboru tez opcja samego najmu(dopłata 5zł/m) ale po skończeniu umowy (tak to zrozumiałem) musiałbym kolejną aktywację płacić a przy opcji 149zł już mam z głowy(aktywację MR) na dalsze ewentualne przedłużenia umowy. Musze się wypytać w salonie jak to dokładnie wygląda z tym MR i aktywacją oraz sprzętem.

Co do sagemcoma to mnie zmyliły zdjęcia Box+ ze strony internet nc:P

Teraz juz nie wiem czy nie poczekać jeszcze na tańszą opcję a tej nie aktywować i po 7 dniach traci ważność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

jak co rok/półtora, a teraz będzie już co dwa lata chciałem podziękować za cenne wskazówki, jakie znalazłem na tym forum - wypowiedzenie złożyłem jeszcze w listopadzie (okres wypowiedzenia do końca lutego 2015), po kilku rozmowach telefonicznych (w większość inicjowanych przeze mnie) doszliśmy dzisiaj wreszcie z miłym i konkretnym Konsultantem z DUK do do porozumienia co do przedłużenia oferty na następujących warunkach: Comfort + Multi + Extra, 6 x Canal+, 3x HBO - 49,99 zł na 24 miesiące począwszy od jutra (luty).

 

Dodam jeszcze, że pierwsza propozycja Pana Konsultanta to było "standardowe" 59 zł, przy mojej propozycji wydłużenia okresu zobowiązania na 2 lata i po dłuższej chwili konsultacji z przełożonym padła propozycja 54,90 zł, na co wobec braku mojej akceptacji padło zapytanie: -czy Panu chodzi o tę ofertę za 49 zł?; -TAK, po czym jeszcze dłuższej chwili konsultacji z przełożonym padła oczekiwana przeze mnie propozycja 49,99 zł.

 

Jeszcze raz dziękuje i powodzenia w negocjacjach!

Pozdrawiam

Anisz

 

Również jestem zainteresowana taką ofertą i będę starała się ją wynegocjować... pytanko tylko: jak piszecie 6xCanal+ i 3xHBO chodzi o Canal+ na 6 miesięcy czy 6 kanałów Canal+? Przepraszam, wiem, że pewnie śmieszne pytanie znowu zadaję, ale wybaczcie nieblondynce - chciałabym doprezycować ;)

 

Aha, dzwonią do mnie z Warszawy. Macie numer do DUK do Krakowa? Z tego co piszecie jacyś milsi konsultanci tam są chyba :P

 

Pytanie tylko ile płacisz obecnie i co posiadasz bo to główny punkt zaczepienia? Jak płacisz teraz ponad 100 zł to nie masz szans. To oferta dla ludzi płacących obecnie jakieś 70-80 zł lub mniej. Znajdź jakiś pretekst i zadzwoń do krakowskiego DUK 12 2947879 :) Pretekst musi być aby nie wyjść na głupka że rezygnujesz a dzwonisz i pytasz o ofertę. Jeżeli kiedykolwiek dostałaś od nich SMSa możesz się powołać na niego i gitara. Cokolwiek było w nim napisane rozmowa szybko przejdzie na inny szczebel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedostatni dzień umowy i nadal uparci z opłatą 20 zł za Pace. Ciekawe, czy jeszcze zadzwonią(od wczoraj cisza) :)

Do mnie już zadzwonili a wczoraj informowali jak zdać sprzęt.Oferta standard tyle samo za to samo ewentualnie z łaską łamaniec ok 53 zł.Dekoder tylko bardzo dobry i niezawodny jak to określił konsultant Turbo.Zaoszczędziłem konsultantowi cenny czas i zakończyłem te owocne negocjacje.

Dzwonili chyba ze 4 razy i ciągle ta sama propozycja. Jutro ostatni dzień umowy... Teraz to właściwie z ich strony żadnych negocjacji. Sztywna oferta - bierzesz Pan czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mediaBOX+/turboBOX+

Comfort+

Multi+

Extra+

Premium Sport & Film

 

Gdzieś za ile można to wziąć? Jak uważacie, który dekoder wybrać i jaka będzie cena jego najmu?

 

Przypomnę ofertę dla znajomego:

Obecnie płaci 79 zł, za mniej więcej podobną ofertę do tej przedstawionej. Zaoferowano mu:

 

- Comfort+ za 29.90,

- Extra+ za 10,

- Multi+ za 0,

- Premium Sport&Film za 40,

- najem Box+ za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuję porady jak powinna wyglądać odpowiedź z DUK aby mnie nie naciągnęli na kliknięcie niechcianej aktywacji.

Oto fragment z oferty:

 

Szanowni Państwo,

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

.....

Najem PVR (Multiroom) 20zł

MULTIROOM STANDARD 20zł

Najem PVR 20zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

...

Najem ultraBox+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Problem jest w tym że miała być klasyczna oferta 59,90 + 20 (te 20 to za MR lub PVR dodatkowy do MR) a ja tu widzę że chcą mi wlepić dodatkowe 20zł,

bo nie widzę promocji 0zł na MR lub na dodatkowy PVR. Z czytanych postów wynika że za dodatkowy PVR raczej trzeba liczyć 20zł, więc chyba powinienem

mieć w uzyskanych promocjach uwzględnioną pozycję Multiroom 0zł ?

Chyba pozycja Najem ultraBox+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r. nie oznacza promocji na oba PVR jednocześnie.

Umowa oczywiście 15M a oba PVR to Pace 500 (i 2 Cameleony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w przyznanych promocjach powinienem mieć punkt Multirom 0zł, a przyznana przez nich promocja Najem PVR 0zł dotyczy tylko jednego dekodera?

 

Upewniam się, bo dzwoniłem do DUK i otrzymuję nawijkę od konsula że wszystko jest OK, a abo wyniesie 59,9 +20. Przysłany ponownie mail zawiera znowu to samo.

Według niego promocja Najem PVR 0zł obejmuje 2 dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc liczą na naiwność klienta, który przez nieuwagę zostanie z abonamentem o 20zł wyższym niż myślał.

 

Dziwię się niektórym użytkownikom forum. Jak przeglądam treść cytowanych przez nich maili, to niektórzy nie mają promocji na użytkowany dekoder (Pace) a za kwotę abonamentu uważają tylko opłatę za pakiety. Czyżby nadmiar hurraoptymizmu :jupi: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...