Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ircios, kto Ci takich rezczy naopowiadał, że nie można ? :shock:

 

No za kasę można. O to chodzi,aby za free zrobić wymianę....

To zdecyduj się raz piszesz że nie można jak inni piszą że można to i Ty twierdzisz że można.Chodzi o to żeby za free zrobić taką wymianę?A kto i kiedy dostał ten dekoder za free bo jestem bardzo ciekawy?Jak nie kaucje to aktywację chyba mają wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam taki pakiet :

ALL INCLUSIVE+

opcje dodatkowe:

netVOD+ pakiet ALL Inclusive+

Najem mediaBOX+

netVOD+ konto podstawowe

mediaBox+/PVR

 

Mioje opłaty -189,67

 

pierwsza propozycja full 196 zł

 

Ostatecznie SUPERPREMIUM 99zł +5 zł za mediaBOX na 24 m

pakiet

Comfort+

opcje dodatkowe:

Najem mediaBOX+

Multi+

Cinemax

EXTRA+

Filmbox

HBO

Premium Sport &Film

VOD+ Seriale+

History HD

Tylko tyle dało rade ugrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez dawali 99 za to samo co 1978 pisze, bardzo marna propozycja bo to mozna okolo 70 wynegocjowac zlozylem wypowiedzenie i sie dowiedzialem w punkcie ze jak mediaboxy sie skoncza to zaczna dawac premiumboxy na wymiane za pace a na multirum standard ida wifiboxy czyli mozna by to miec 3 dekodery po wifi bez kabli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Witam posiadam taki pakiet :

ALL INCLUSIVE+

opcje dodatkowe:

netVOD+ pakiet ALL Inclusive+

Najem mediaBOX+

netVOD+ konto podstawowe

mediaBox+/PVR

 

Mioje opłaty -189,67

 

pierwsza propozycja full 196 zł

 

Ostatecznie SUPERPREMIUM 99zł +5 zł za mediaBOX na 24 m

pakiet

Comfort+

opcje dodatkowe:

Najem mediaBOX+

Multi+

Cinemax

EXTRA+

Filmbox

HBO

Premium Sport &Film

VOD+ Seriale+

History HD

Tylko tyle dało rade ugrać

 

Można było więcej ugrać za 99 pln 8)

No ale samo już zejście z takiej kwoty jak miałeś to już coś (takie małe pocieszenie) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie "zarzuciłem" żadnej aluzji co do mojej osoby,stwierdziłem że da się więcej uzyskać 8)

 

 

Przecież nic Ci nie wypominam, tak się tylko śmieje, bo Ty to kurna pojechałeś ostro z ofertą. Trudno będzie Ci dorównać cenowo, ale ja już się piekle do negocjacji - NC+ Gursonek nadchodzi :lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
@kingofsouth mam pytanie do Ciebie masz fajny pakiet za okolo 100 czy masz do niego rowniez nc+ go i multirum za free?

 

Nie nie mam :D

Co do "MR" to jedyna usługa w nc+ co mnie nie interesuje 8)

Wystarczy że w sypialni jest dobry zasięg naziemnej + dysk a na nim (brazzers) :lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przez te dekodery nie wiem co robic doradzcie panowie, mam spliter i pace, opticumx 403 i philips 3 dekodery do wymiany w negocjacjach wymieniaja mi pace na turboboxa albo jak sie mediaboxy skoncza to premiumboxa podobno tak dzis mowila I czy dam rade 2xmultirum standard za free z dwoma wifiboxami wszystko za okolo100zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami przez tablet ustawiam nagrywanie programów, poza tym nie korzystam. Aplikacja działa mi prawidłowo, ale ilość kanałów trochę uboga :P

Gdy chodziłem do szkoły to sobie oglądałem na telefonie NSport, i losowania ligi mistrzów :D

 

Co do opłaty za MR to się zgadza, 12 miesięcy za free, i później opłata 10 zł. Ale, w stopce mam wpisaną średnią cenę abonamentu (wliczając w nim wszystko).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z końcem kwietnia kończy mi się umowa z nc+. Do tej pory płaciłam 40zł za comfot+ aktywacja new box+ multi+. Kilka dni temu zadzwonił konsultant, chciał przedłużyć za tę samą cenę, wynegocjowałam 5zł taniej na 24mce - czyli za 35zł, ale anulowałam tę ofertę po przeczytaniu waszych postów.

 

Dzisiaj z kolejną ofertą zadzwoniła pani z Warszawy - za Comfort+ Extra+ chciała 30zł przez 2 m-ce i 50zł przez kolejne 13 miesięcy. Miała zadzwonić o 18 żeby rozmawiać dalej, ale miałam zajęte i już później nie zadzwoniła.

 

Moje pytanko, bo trochę jeszcze nie ogarniam tematu.

 

Pani z infolinii twierdzi, że nie może dać Canal+ na 3 lub 6 miesięcy w prezencie. Co to za chwyt marketingowy? Jakaś zabawa słowna czy co? :D

 

Generalnie chciałabym płacić max 50zł za comfort+ extra+ i hbo lub/i canal plus za kilka miesięcy w prezencie.

 

Co myślicie? Jaką propozycję dać?

 

Jeszcze pytanko o dekoder. Mam new box+ i dzisiaj się dowiedziałam, ze jak podłączę pen driva to będę mogła nagrywać filmy. Serio? Fajnie się tego dowiedzieć, po ponad roku trwania umowy :P Czym się różnią te lepsze dekodery? Jaki warto negocjować?

 

Przepraszam, jestem totalnym laikiem w tych sprawach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...