Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Comfort+,

Multi+,

Extra+,

HBO,

6xCanal+,

C+ VOD,

Multiroom ,

history hd ,

pace 500 pvr i sagemcom dsi 83

Umowa na 24 miesiące;

79,90zł

W prezencie , cinemax 24 miesiące 0zł .

Dział reklamacji , ( pani z dawnej cyfry )

Chyba dobra oferta :)

 

w sumie to żadna rewelacja, dostałeś to co ja mam za 59 + history, C+ VOD i cienemaxy za 20zł/miesiąc a to już za dużo jak dla mnie ze to :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzenie złożone w punkcie nc+ 30 października. Umowę mam do 31 grudnia. Telefonów z ich strony brak. Czy to normalne? Może powinienem wysłać wypowiedzenie listownie. Niby potwierdzenie wypowiedzenia mam potwierdzone z punktu nc+ (kopia pisma) ale zastanawia mnie fakt dlaczego Król Julian i Spółka do mnie nie dzwoni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzenie złożone w punkcie nc+ 30 października. Umowę mam do 31 grudnia. Telefonów z ich strony brak. Czy to normalne? Może powinienem wysłać wypowiedzenie listownie. Niby potwierdzenie wypowiedzenia mam potwierdzone z punktu nc+ (kopia pisma) ale zastanawia mnie fakt dlaczego Król Julian i Spółka do mnie nie dzwoni

 

Nie ma reguły, ja miałem telefon następnego dnia po złożeniu rezygnacji w punkcie obsługi klienta, był o tyle dziwny,że pan zapytał dlaczego rezygnuje i co mnie interesuje, mówię że to samo w nie wyższej cenie, stwierdził że mam delikatnie mówiąc dobrą ofertę i jej nie przebije no i do widzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, posiadam oferte za 89zl wszystko prócz nocnych, history filmboxow i hbo z wlansym dekoderem (ten bialy stary)

 

Kiedy dzownili do mnie z oferta przedluzenia (umowa konczy sie koncem grudnia) twierdzili ze z wlansym dekoderem jedynie moga mi dac nowa oferte cos tam dolozyc i ta sama cena ale nie moga mi zmieni dekodera na np jakis wypozyczony od nich...

 

Wiec wysllaem wypowiedzenie, jest szansa ze teraz zmienia zdanie i np dostane to co mam teraz plus mediabox na czas umowy za np te 89zl??

 

Czy ktos z wlasnym dekoderem przedluzyl umowe na nowy dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też nie chcą zadzwonić. W ogóle mój nr telefonu jest bardzo rzadko losowany przez ten ich system. Jak mialem kiedyś dwie umowy i złożyłem w jednej wypowiedzenie, bo chciałem z niej zrezygnować, to miałem tylko dwa telefony przez całe trzy miesiące wypowiedzenia. Tak pozatym nikt nie dzwonił, ja też nie zadzwoniłem ani razu i umowa wygasła. Teraz pierwszy raz do tej drugiej umowy wypowiedzenie złożyłem w punkcie nc+. Mam potwierdzenie, ale nie dostalem ani emaila, ani smsa, ani żadnego listu, że przyjeli to wypowiedzenie i że zarejestrowane w systemie. Jak wysyłałem to zawsze to potwierdzali. Teraz to już nie wiem jak tam jest i dlaczego do jednych dzwonią po kilka razy dziennie, a do innych dwa razy na trzy miesiące. Czy wy po złożeniu wypowiedzenia w punkcie nc+ dostaliscie smsa, emaila, list, że wypowiedzenie zarejestrowano w systemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzenie złożone w punkcie nc+ 30 października. Umowę mam do 31 grudnia. Telefonów z ich strony brak. Czy to normalne? Może powinienem wysłać wypowiedzenie listownie. Niby potwierdzenie wypowiedzenia mam potwierdzone z punktu nc+ (kopia pisma) ale zastanawia mnie fakt dlaczego Król Julian i Spółka do mnie nie dzwoni

Miałem podobnie, po złożeniu wypowiedzenia po kilku dniach wysłali tylko sms-a że mają dla mnie ofertę, natomiast brak kontaktu telefonicznego z ich strony. Dopiero na dwa dni przed końcem umowy tel. z duk z Krakowa i umowa przedłużona, więc czekaj cierpliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Aktualnie posiadam Univers + 6xCanal + Multilroom 2xCameleon Dekoder Pace za 59 zł

 

Propozycje z dziś

To co wyżej na 15 miesięcy + HBO na 15 miesięcy za 69,90 zł

Lub

To co mam za 59 zł także na 15 miesięcy

 

Proszę o podpowiedź czy negocjować dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedzenie złożone w punkcie nc+ 30 października. Umowę mam do 31 grudnia. Telefonów z ich strony brak. Czy to normalne? Może powinienem wysłać wypowiedzenie listownie. Niby potwierdzenie wypowiedzenia mam potwierdzone z punktu nc+ (kopia pisma) ale zastanawia mnie fakt dlaczego Król Julian i Spółka do mnie nie dzwoni

Miałem podobnie, po złożeniu wypowiedzenia po kilku dniach wysłali tylko sms-a że mają dla mnie ofertę, natomiast brak kontaktu telefonicznego z ich strony. Dopiero na dwa dni przed końcem umowy tel. z duk z Krakowa i umowa przedłużona, więc czekaj cierpliwie.

 

Niby tak ale ja nawet SMSa od nich nie dostałem. Chyba zadzwonię do nich z zapytaniem czy dotarło to moje wypowiedzenie. Jeśli powiedzą, że dotarło to poproszę o podanie daty z wypowiedzenia. Będę miał wtedy pewność że nie robią mnie za "Wojtka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Aktualnie posiadam Univers + 6xCanal + Multilroom 2xCameleon Dekoder Pace za 59 zł

 

Propozycje z dziś

To co wyżej na 15 miesięcy + HBO na 15 miesięcy za 69,90 zł

Lub

To co mam za 59 zł także na 15 miesięcy

 

Proszę o podpowiedź czy negocjować dalej.

 

 

Jeśli zależy Ci na HBO to ponegocjuj zrabatowanie go za 0zł, a wiem że mogą bo tak na rachunku mam, a oferta ogólnie w porządku,heheh nie odstrasza :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......

 

Wiec wysllaem wypowiedzenie, jest szansa ze teraz zmienia zdanie i np dostane to co mam teraz plus mediabox na czas umowy za np te 89zl??

 

Czy ktos z wlasnym dekoderem przedluzyl umowe na nowy dekoder?

 

Nie jeden abonent z własnym dekoderem dostał od nich sprzęt,a na dzień dzisiejszy mboxa nie dostaniesz,bo nie ma ich w ofercie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...