Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.07.2024 o 10:42, mpoesp napisał(a):

Dostałem ofertę już z Ligą Mistrzów. Oferowana pod nazwą Super Sport. Propozycje jakie otrzymałem to:

 

Extra + Eleven + Liga Mistrzów + dekoder 4k w kwocie 89,99 na 15msc

 

 

Update: ostateczna cena 84,89. Oferta leży na mailu. Akceptować? 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, franko napisał(a):

Pytanie dla znawców

Mając obecnie Stary Start+ za 9.99+CANAL+ 19.99+CANAL+ 4K 0

Co dają obecnie za Start+ czy może komuś udało się przedłużyć ze startem+

@franko Powinno się dać jeszcze odtworzyć pakiet Nowy Start+ za 9,99 zł/m + paczkę CANAL+ za 19,90 zł/m z C+ 4K Ultra HD za 0 zł/m. Tylko do odtworzenia tego pakietu z tą ceną potrzebne będzie złożenie wypowiedzenia umowy ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego umowy.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mpoesp napisał(a):

 

Tak, odkąd pamiętam to Eleveny za friko mam. 

Czyli masz kontynuację promocji. 

No ok. Ogólnie tak jak pisałem. Na dzień dzisiejszy nic lepszego nie uda Ci się wyrwać. Chyba, że masz jeszcze trochę czasu do końca umowy to możesz jeszcze poczekać. Może pakiet Super Sport jeszcze potanieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LorDx napisał(a):

Teraz eleveny zaczynają rozdawać ? coś się znów kroi ?

@LorDx Jeśli ktoś kiedyś dostał jakąś opcję dodatkową za 0 zł/m, to może dostać odtworzenie warunków takiej opcji na kolejny okres umowy pod warunkiem, że nie schodzi się z pakietem w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, lukx95 napisał(a):

@franko Powinno się dać jeszcze odtworzyć pakiet Nowy Start+ za 9,99 zł/m + paczkę CANAL+ za 19,90 zł/m z C+ 4K Ultra HD za 0 zł/m. Tylko do odtworzenia tego pakietu z tą ceną potrzebne będzie złożenie wypowiedzenia umowy ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego umowy.

No tak jest wypowiedzenie, było parę telefonów ale niby osoby twierdziły od nich że taki Nowy Start+ już nie istnieje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wyjadacze,

 

Proszę o poradę. Wypowiedzenie złożone, obecny pakiet:
 

PAKIET EXTRA+ Z CANAL+ - 84,99 zł
MISTRZOWSKA PIŁKA - 0 zł

ELEVEN SPORTS - 0 zł

MOVIES FUN - 0 zł

NAJEM 4K DUALBOX+ -  5 zł 

NAJEM DYSK PVR 500GB - 5 zł

 

Łącznie daje to 94,99 zł / było 89,99 zł, ale dwa ostatnie miesiące doszło 5 zł bo przedłużyłem na 26 miesięcy poprzednio. 
Umowa wypowiedziana, do 30.08.2024

 

Chcąc zachować głównie sportowe kanały - co mogę "wymagać" i negocjować? Dzwonili dwukrotnie po wypowiedzeniu, ale nie chciałem oferty póki nie mieli z ofertowanej Ligi Mistrzów - już mają.

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2024 o 22:38, domin107 napisał(a):

Podpisana nowa umowa od 1.09. Stara do 31.08

 

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, History HD_H2, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Najem Dysk, Najem Wifi PremiumBox+ (G5)

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

 

całość 114 zł.

 

Już nie chciało mi się czekać. Ponoć od 1.06 mają wejść nowe stawki.

Ciąg dalszy nastąpił...

Napisałem reklamację bo chcę już w ramach nowej umowy mieć uwzdlędnioną LM i co najważniejsze wymianę dekodera.

Jak wiadomo na WIFIpremium box nie będzie online LM więc musze zmienić na dualboxa.

Jeśli bym nic nie zrobił to nie mógłbym wymienić dekodera do września...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30.10.2024

Nowy Comfort+ 22,5
Canal+ 19,9
Wifi Premium Box+dysk 0 zł

W sumie 42,4 zł

 

Oferta 1: to samo za 44,89 na 2 lata

Oferta 2 na pytanie o umowę na 15 m-cy: +10 (co nie ma totalnie sensu bo przy przejściu na czas nieokreślony jest +4 zł).

Edytowane przez Kyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2024 o 10:42, mpoesp napisał(a):

Dostałem ofertę już z Ligą Mistrzów. Oferowana pod nazwą Super Sport. Propozycje jakie otrzymałem to:

 

Extra + Eleven + Liga Mistrzów + dekoder 4k w kwocie 89,99 na 15msc

Relax + Eleven + Liga Mistrzów + dekoder 4k w kwocie 76,79 na 12msc

 

canal.png

 

Opinie? Coś urwiemy więcej? Podobno w pakiecie relax nie można wytargować Elevenów za 0zł. Tak twierdzi konsultant. Prawda to? Da się coś zejść niżej? A może przy pakiecie extra da się coś jeszcze utargować? 

Dzięki

 

W dniu 2.07.2024 o 12:12, JedynyTaki napisał(a):

Na opcję SuperSport jest tylko jedna promocja, 1 miesiąc 0 zł, a potem 20 zł/m. Także w aneksach.

 

Moja wypowiedź została z niewiadomych powodów usunięta, dlatego @mpoesp odpiszę Ci jeszcze raz (oraz osobom w podobnej sytuacji). Jeśli musisz przedłużać teraz umowę i jesteś zainteresowany LM, to na takich warunkach nie warto brać pakietu z LM. Przede wszystkim dlatego, że za tą cenę (20 zł/mc w zobowiązaniu) zawsze możesz ten pakiet sobie dobrać.

 

Oferty nie muszą, ale mogą się zmienić w przyszłości w zależności od obecnych wyników sprzedaży tego pakietu (może będzie jak jest teraz, a może będzie dla niektórych taniej). Warto poczekać dopóki jest taka możliwość.

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, domin107 napisał(a):

Ciąg dalszy nastąpił...

Napisałem reklamację bo chcę już w ramach nowej umowy mieć uwzdlędnioną LM i co najważniejsze wymianę dekodera.

Jak wiadomo na WIFIpremium box nie będzie online LM więc musze zmienić na dualboxa.

Jeśli bym nic nie zrobił to nie mógłbym wymienić dekodera do września...

Skąd takie info ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.10.2024, rezygnacja złożona, dzisiaj pierwszy telefon.

 

Relax+ 25,00

C+ 19,90

Eleven 11,90

Viaplay Total 39,00

LM 20,00

C+ 4K 10,00

W sumie 125,80

 

Teraz to wszystko mam za 80zł 

W starej umowie MP i Eleveny mam za 0zł

 

Podpowiedzcie jaka jest realna cena na ten pakiet i do jakiej kwoty jest mozliwość obniżenia go? 

Edytowane przez woj777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, woj777 napisał(a):

Umowa do 31.10.2024, rezygnacja złożona, dzisiaj pierwszy telefon.

Ja na Twoim miejscu bym czekał z umową do końca października. Kilka razy tak już miałem nie da się, nie ma takiej możliwości, takie oferty to tylko w forum w satkurierze i nagle bum w ostatnim dniu okazało się, ze dało się. Cierpliwość z Canal+ to podstawa sukcesu. Uwierz.

Edytowane przez waldi123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, waldi123 napisał(a):

Ja na Twoim miejscu bym czekał z umową do końca października. Kilka razy tak już miałem nie da się, nie ma takiej możliwości, takie oferty to tylko w forum w satkurierze i nagle bum w ostatnim dniu okazało się, ze dało się. Cierpliwość z Canal+ to podstawa sukcesu. Uwierz.

tak, nie problem dla mnie czekać, ale LM się we wrześniu zaczyna. Czy jak teraz dokupię, bo mogę, za 20zł nie wpłynie to na moją umowę? Mogę dokupić LM na wrzesień i październik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...