Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, andrzej212 napisał:

chciałbym zmienić sprzęt na 4K, i to z dyskiem, bo tylko z fabrycznym podobno można nagrywać wiele programów naraz

Możesz nagrywać 3 kanały jednocześnie nawet na swój dysk, warunkiem jest tylko byś go podłączył przez eSATA bo przez USB faktycznie multinagrywanie nie zadziała. 
Warunki przedłużenia umowy lepiej załatwiać z konsulem z DUK niż korzystać ze strefy C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, utede napisał:

Zupełnie nie opłaca mi się pozostać na nieokreślonym bo wysokość rabatów miesięcznych przewyższa calkowity rachunek. 

Zobacz w prognozach płatności ile Ci się rachunek zwiększy. Nie licz rabatów osobno. U mnie wyszło 8 zł na nieokreślonym.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, PawelTSW napisał:

Bzdura, multiroom standard zostaje 10 na nieoznaczonym. 

Nie masz nowego typu multiroom, więc się nie wypowiadaj. 

Znowu kolega nie rozumie tego co czyta. Dlatego napiszę raz jeszcze tłustym drukiem Przynajmniej u mnie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.07, wypowiedzenie wysłane, wczoraj rozmawiałem z DUK. Aktualnie mam multiroom standard po cyfrze za 0 zł, główny dekoder 4K i dodatkowy dekoder wifibox. Chcę jednak wifiboxa wymienic na dekoder 4k i mieć oba dekodery w 4k. Pani powiedziała, że za aktywację multiroomu muszę zapłacić a wymiana z wifiboxa na ultraboxa 4k będzie mnie kosztować 15 zł miesięcznie. I teraz mam takie pytania:

1. czy opłata aktywacyjna multiroomu jest konieczna jeśli przechodzę z MR niezależnego za 0 zł po cyfrze na MR w sieci czy Pani mnie próbuje najzwyczajniej zgolić? drugi dekoder 4k mogę mieć za 5 zł czy 15 zł to konieczność?

2. aktualnie mam extra+ z canal+ za 85 zł i propozycja przedstawiona przez Panią to extra + z canal+ i MP za 82,50 zł (czytałem troche forum i chciałem rozbić ten pakiet na extra+ za 45 zł, paczka C+ za 19,90 i MP za 5 co by dawało 69,90 zł ale bezskutecznie  i ciągle mowiła o cenie 82,50 za ten pakiet lub 75 zł za optimum z canal+ i MP), mogę coś wynegocjować więcej czy pakiety poszły w górę? ma dzwonić to mnie pojutrze wiec powiedzcie co mogę z nią jeszcze ugrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy nic nie wskórasz z tego co widać. Masz koniec umowy na koniec lipca, wypowiedzenie wysłane. Proponują Cię już ogolić. Czekaj. Przy aneksowaniu nie ma  opłaty aktywacyjnej za MR

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pomelo18

1. Na dzień dzisiejszy przejście z Multiroom niezależnego na multiroom w sieci:

Opcja wifibox 0zl aktywacji i 0 zł opłaty

Opcja 4k   49zl aktywacji i 15 zł opłaty bez dysku + 5zl z dyskiem

2. Dużo ciężej otrzymać dobrą cenę na pakiet Optimum ale Twoje wyliczenia z pakietem Extra powinny być realne do wynegocjowania bliżej końca umowy albo przy trafieniu na odpowiedniego konsultanta.

 

@ircios ZNOWU WPROWADZASZ W BŁĄD !!! Przy dekoderze 4 na dzień dzisiejszy  nie ma aktywacji przy wymianie Multiroom w sieci ( ktoś ma wifibox chce 4k)

Przy dobieraniu multiroomu 4 jest aktywacja 

Przy wymianie Multiroomu niezależnego na multiroom 4k jest aktywacja,czyli  tak jak u @pomelo18.

 

 

Edytowane przez Kiler
Wycięto zaczepkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Tylko informacyjnie bo chyba kliknę na Tak. 

 

Aktualnie:

Nowy Comfort, + dopełnienie Extra, + Canal (wszystkie) , + HBO i MAX, dekoder 4k z dyskiem za 5 -zł. - 87,50 -zł. Umowa kończyła się z końcem maja. Wypowiedziana.

 

W poniedziałek telefon z DUK i ustalone:

Nowy Comfort, HBO+Max, 

Do tego Filmoboxy za 5 -zł. ale nie chciałem, więc dostałem rabat 5 -zł. do dekodera (jakaś akcja wciskania Filmboxów) by wyszło na 0.

Razem 47.50 -zł. 

 

Zależało mi na TVN24 i Nicklodeon/Cartonetwork, więc nawet nie będę brał już dopełnienia do Extra.

Wolę płacić za VOD tym bardziej, że zaraz jeszcze Disney wejdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@irciosnie wiem od czego to zależy ale ktoś się chwalił tutaj że dostał już HBO wraz z Max za 15zł.

 

Ja sam mam nawet za 18 ale nie wiem od czego to zależy :P

 

@Kristiano Rinaldo Entry+ jest za 9,99, Canal+ za 20 i HBO za 20 = 49,99. Chyba że coś jeszcze jest w tej paczce? Ale to chyba nie jest superfilm tylko pakiet Entry+ Film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...