Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega nie ma forum. Chciałby prosić o poradę.

 

Dziś dostał propozycję przedłużenia umowy. Umowa do października.

 

Zaoferowano Optiumum+, Canal+, HBO, Cinemax, Canal+4K Ultra HD, Mistrzowska Piłka, Dekoder 4K z Nagrywarką + Multiroom za 97zł miesięcznie. 

 

Umowa na 12 miesięcy. 

 

Co sądzicie?

 

Obecnie Optimum+, Canal+, Dekoder 4K nagrywarka, Mistrzowska piłka i canal+4k + multiroom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona.
 
Optimum+ 25zł
Eleven 12zł
Canal+ z C+4K 20zł
Mistrzowska Piłka 0zł
Multiroom 10zł
Dekoder 4K 5zł
 
Łącznie 72 zł. Jak podzielić na 3 osoby to 24zł wychodzi i jestem zadowolony. 
Bardzo dobra oferta. Celuję w to samo, tylko bez Elevenow i MR. Dzięki za potwierdzenie, że do takiego składaka (Optimum 25 i paczka C+ 20) można jednak uzyskać MP za 0zl. Dekoder 4k z dyskiem? Ile miałeś czasu do zakończenia umowy, jak przedłużałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NobelM napisał:
4 godziny temu, Harry44 napisał:
Umowa przedłużona.
 
Optimum+ 25zł
Eleven 12zł
Canal+ z C+4K 20zł
Mistrzowska Piłka 0zł
Multiroom 10zł
Dekoder 4K 5zł
 
Łącznie 72 zł. Jak podzielić na 3 osoby to 24zł wychodzi i jestem zadowolony. 

Bardzo dobra oferta. Celuję w to samo, tylko bez Elevenow i MR. Dzięki za potwierdzenie, że do takiego składaka (Optimum 25 i paczka C+ 20) można jednak uzyskać MP za 0zl. Dekoder 4k z dyskiem? Ile miałeś czasu do zakończenia umowy, jak przedłużałeś?

 

Sam zadzwoniłem pod 122947879 bo drugi tv w domu ma Polsat do końca tygodnia. Dekoder z dyskiem 1TB. Umowę miałem Start+ za 15 zł do końca roku. Wypowiedzenie było złożone. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Start na module z kartą (cayman) - było 19,99 zł, wypowiedzenie wysłane, po zarejestrowaniu wypowiedzenia - pierwszy telefon i umowa przedłużona na 2 lata - 12,50 zł (kwota jest już w prognozowanych płatnościach na koncie abo). Wcześniejsze telefony i najniższa oferta to 17,50. O cenę 9,99 się już nie targowałem :)

Nie wiecie na jakich zasadach mogą dzwonić z propozycją podwyższenia pakietu, który się już przedłużyło ? Czy to norma po przedłużeniu niższych pakietów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili do mnie z numeru 503 200 210.Co to za numer z Canal+ czy z jakiegoś punktu? Babka mówi że nie może wysłać propozycji na email bo to by już było wycofanie wypowiedzenia. Zaproponowała Pakiet Entry  do tego  pakiet C+,PolsatSport oraz Eleven, oraz dekoder z dyskiem za 5zł razem 55zł. Ale zastanawia mnie ten numer jak później z ewentualną reklamacją jak mnie ściemni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2021 o 10:25, ircios napisał:

Tydzień 

jak tydzień?

Przedłużyłem ostatniego dnia sierpnia i pani twierdziła, że do 14 września mam czas, a specjalnie o to pytałem, bo póki co jakaś zaraza mnie złapała i puścić nie chce.

 

A i jeszcze do pozostałych zainteresowanych z MR post cyfra. Mam już drugi dekoder na dodatkową umowę za 25zł i w prognozach płatności po okresie oznaczonym widnieje 34zł, tak więc może tak źle przedłużanie tego wyglądać nie będzie. Druga istotna rzecz, którą zauważyłem, to mając na podstawowej umowie 6xC+ na tej dodatkowej mam wszystkie C+ oprócz 4K.

Edytowane przez malecky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, waldzio napisał:

Dzisiaj zadzwonił DUK, czy jak się nie dogadaliśmy i zakończona rozmowa była na oddaniu sprzętu, oznacza to że już definitywnie nie zadzwonią do końca umowy?

Nie wiem jak jest w PC+. Ale jak byłem w Polsacie miałem taką samą sytuację. i Rzeczywiście... Już potem nikt nie dzwonił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...