Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To ile coś jest warte to subiektywne odczucie. Ja mogę sobie twierdzić, że pakiet Comfort jest warty 10 zł ale za tyle nikt,nigdzie mi go nie sprzeda.Po co więc wypisywać ile coś jest warte ?Trzeba pisać ile trzeba za to zapłacić, aby to otrzymać.To jest taki sam towar jak każdy inny.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mikizncplus napisał:

Netflix już od marca nie jest oferowany w wariancie rok bezpłatnie rok płatnie, od momentu jak weszła oferta na 25-urodziny Canal+ :P

Na dzień dzisiejszy 2m gratis lub 9m 25% taniej wg nowego taryfikatora. 

 

Dobrze wiedzieć. Szkoda, że wcześniej nie napisałeś jak pytali o Netflixa. 

Nie wiem...może było podawane, ale przeoczyłem. To już całkowicie nie warto wiązać się umową z Netflix. Pół na pół było atrakcyjne. To jest moja opinia, bo ja po miesiącu nie mam co oglądać w tym serwisie, dlatego właczam co 2 lub 3 miechy jak nazbiera się coś nowego.

 

 @Pawel może po to, że nic praktycznie nowego w tym pakiecie zwanym Comfort nie przybywa, oprócz reklam w kanałach, a drożeje. 

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Guli napisał:

Witam, 

 

Chcialem się poradzić u doswiadczonych:

 

Wypowiedzenie przyjęte umowa do końca maja.

Obecnie:

Superpremium + z filmboxami (w ogole ich nie ogladam) i HBO z HBO go w cenie 109,99

 

Jestem po trzech rozmowach z DUK i mówiłem im, że. Chce extra+ z canal+ 8 i HBO z HBO GO do tego wymiana dekodera na najnowszy i w cenie do 80 zł. 

 

Pani z DUK powiedziała, że może mi dać to co mam teraz bez cinemaxow i filmboxow za 94,99 i nowy dekoder za 5zl/mies umowa na 24 mies.  Razem 99,99 zł 

 

Ewentualnie proponują Nowy Comfort+ z Canal+ 8 i HBO i HBO GO za 79,99, ale tu nowy dekoder za 10zl/mies 

 

Nie satysfakcjonuje mnie to, bo faktycznie chciałbym płacić nie więcej niż 90 zł, ale z pakietem extra+ z canal+ 8 i HBO z HBO GO

Moje pytanie brzmi: czy przy moim obecnym pakiecie zejda aż tyle z ceny. Mogę czekać cierpliwie do końca umowy, tylko czy w ogóle coś jeszcze się uda osiągnąć.

 

 

 

 

 

Ponawiam swoje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ircios napisał:

Skoro tak, to inna bajka. 

 

@qnik Nie Ciebie pytałem. W tym Technisacie działa bo ma czytnik w Nagra i był dedykowany dla C+. Nie działa w innych tunerach innych firm ten kanał na karcie Cameleon włożonej bezpośrednio do czytnika, czy w module innym niż od operatora.

 

@PawelTSW Przeczytaj o czym mowa była, a potem daj odpowiedź. Jeśli nawiązujesz do mojej wypowiedzi to bzdury piszesz. Chyba, że komuś innemu odpowiadasz, że te kanały działają z Caymanem.

 

Zastanawiam się nad Superpremium 4k wraz z tym co mam. Cinemax i tak nie oglądam. O coś jeszcze walczyć? photo-2020-05-13-23-10-01.jpg

Słyszałem, że w przypadku wysłania wypowiedzenia nie można przedłużyć umowy przez telefon... któryś konsultant mi to mówił.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

obecnie mam za 69,99:

  • Start+ -  19,99 zl
  • C+ - 30 zl
  • 4K C+ - 0 zl
  • HBO - 20 zl
  • Modul Cam - 0 zl

Umowa do września, ale jadnak teraz potrzebowałbym MR z nagrywaniem. Dzwonili juz z ofertą przedłużenia, ale nic sensownego.. bo twierdzą że do modułu MR nie mogę nic mieć, więc pozostaje tylko dwa dekodery. Robił ktoś coś takiego, bo mi mega zależy na module... Czy jednak nic z tego i pozostaje mi zamiana na dekoder 4K + MR? Jeśli tak to w jakiej cenie taką konfigurację warto brać (C+,4K,HBO)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ircios napisał:

@gość

Będziesz płacić dodatkowo 10 zł miesięcznie za MR z 2 dekoderami i wiecznym problemem z nagrywamiem na dekoderze dodatkowym. Skoro masz moduł to w czym problem? Każdy tuner Ci nagra, a nawet tv. Wystarczy dysk podłączyć. 

Teraz nam tylko moduł i chciałbym go mieć, ale potrzebuje jeszcze dekoder z nagrywaniem - da się tak, aby zatrzymać moduł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, remak napisał:
W dniu 12.05.2020 o 20:12, zonkil napisał:
Ja posiadam VIP+ + 4 multiroomy i jeden mam już od jakiegoś czasu darmowy teraz 10zł więcej niby za seveneleven i kanały sportowe oczywiście dekoder główny 4K

Za ile masz ten VIP+?

Teraz 179zl miesięcznie z dekoderami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ircios napisał:

@gość

Będziesz płacić dodatkowo 10 zł miesięcznie za MR z 2 dekoderami i wiecznym problemem z nagrywamiem na dekoderze dodatkowym. Skoro masz moduł to w czym problem? Każdy tuner Ci nagra, a nawet tv. Wystarczy dysk podłączyć. 

 

Jakie są problemy z nagrywaniem? Planuje dobrać multiroom przy przedłużeniu i nie wiem czy pchać się w wifiboxa? Obecnie mam box+ i żadnych problemów oprócz tego że zlecenia że strony nie działają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przedłużyłem umowę -Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, Nat Geo Play -Szczegóły-Extra+ 49,99 zł 24 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów- za 94.99 i dekoder 4k za 5 zł-czyli razem 99.99 zł-Mam czas 14 dni na rezygnacje-ile można z tego urwać?czy w ogóle dobre warunki dostałem?Stara umowę miałem do lipca,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Mikizncplus napisał:

Netflix już od marca nie jest oferowany w wariancie rok bezpłatnie rok płatnie, od momentu jak weszła oferta na 25-urodziny Canal+ :P

Na dzień dzisiejszy 2m gratis lub 9m 25% taniej wg nowego taryfikatora. 

 

 

Dziękuję za informację.

Jeżeli nowa umowa będzie ważna 2 lata, to czy te 9m 25% taniej to w skali jednego roku czy dwóch lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ircios napisał:

Nie da się na dzień dzisiejszy. Taką możliwość mają nieliczni abonenci po Cyfrze+ posiadający MR z 2 niezależnymi kartami.

 

 

Dzięki.

 

Czy pozostaje dekoder 4K + coś do MR z nagrywaniem, abym nie miał z byt dużych problemów z nagrywaniem to który dekoder najlepiej dobrać do MR?

I jaka rozsądna powinna być cena za taki zestaw: Start+, C+4K, HBO i dwa dekodery (4K + MR z nagrywaniem), wiesz może?

Edytowane przez gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...