Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem przed chwilą ofertę dopelnienia do nowego start+ 9,99 na nowy comfort+ za dodatkową opłatą 10 zł. Musiałem też wziąć canal+ za 25 zł bo bez tego ani rusz ( w sumie o to mi chodziło) . Mediabox tak jak było 0 zł. 

Edytowane przez Kristiano Rinaldo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie posiadam Extra+ z 6 Canal+, 2x Cameleon  1x Pace PVR za 69,99 zł. Obecnie chcę zmniejszyć wydatki. Ponieważ zależy mi tylko na Canal+ to celuję w pakiet Start z Canal+ wraz z utrzymaniem 2X Cameleon i dekoderem Pace. Konsul proponuje cenę 49,99 zł. Jest szansa na jakieś 40zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam Superpremium - 94,99 zł, dekoder PACE 500 GB - 0 zł, multiroom cameleony - 0 złotych. Chciałbym przejść na Comfort plus z zachowanie multiroomu cameleon i PACE 500 GB, ale mam problem bo ciągle proponują przedłużenie superpremium za 94,99. Umowę mam do końca grudnia, kiedy zaoferują coś więcej aniżeli przedłużenie tego co mam a czego nie chcę. Jak to najlepiej rozegrać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do końca umowy. Zawsze konsule starają się wciskać ten sam pakiet lub wyższy, aby zachować zbliżoną kwotę abonamentu. Chcąc zjechać z wysokiego pakietu na niższy jest gadka że nie ma takiego pakietu itp. [beep]oły. Cierpliwości. Tylko złóż wypowiedzenie.

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o promocji dla abonentów NC+ / Canal+,    można zgarnąć 510zł

 

Premia za otwarcie konta – 100 zł  + 50zł za kod polecenia: 4247648

w pierwszym miesiącu po otwarciu konta, po wpływie min. 1 000 zł

 

Premia za aktywność – max 360 zł

opłacaj abonament Platformy CANAL+ z konta w banku Credit Agricole i zapewnij miesięczne wpływy na to konto (min. 1 000 zł)

my zwrócimy Ci 50% wartości abonamentu na Twoje kontomax. 30 zł miesięcznie, przez max. 18 miesięcy (łącznie max. 360 zł)

 

Kod polecenia: 4247648 do banku Credit Agricole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, kadapacy napisał:

 

Jak rozumiem bez multiroomu ? Ja celuje w podobny pakiet z tym że posiadam już dek. 4k i multi. Narazie po wypowiedzeniu oferta ok 117 zł. 

Tak bez multiroomu. 

Ja właśnie chciałbym się dowiedzieć od kogoś kto ma podobną ofertę czyli extra + canal + eleven + mistrzowska piłka + dekoder 4k i canal 4k ile mozna zejsc najtaniej by się nastawić w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marioKLR:
- Extra+ z 6C+ 69.99zł lub Extra+ z 10C+ 79.99zł na 24m;
- Mistrzowska piłka 0zł na 24m;
- Eleven 7.95zł na 12m lub 11.90zł na 24m;
- Dekoder 4k z kanałem C+4k łącznie 0-10zł;
- HBO z HBO GO na 5m gratis;
- jakieś [beep]oły w stylu kolekcje Fox i NG gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj złożone wypowiedzenie a dzisiaj kontakt z Krakowa w sprawie przedłużenia umowy.
Obecnie mam Comfort+ z MR Dekoder Pace oraz drugi Sagem za 22,50zł.
Po negocjacjach Pan zaproponował mi wymianę na dekoder 4K za 10zł co daje 32,50zł miesięcznie do tego 3 miesiące pełen Canal+ (po 3 miesiącach 30zł + 10zł za 4K o ile bym chciał) oraz 2 miesiące HBO gratis z możliwością wyłączenia i oczywiście dopełnienie do Extra+ na miesiąc. Dodatkowo mógłbym wziąć Eleven za 7,95zł na 12 miesięcy z możliwością wyłączenia po tym okresie bądź 11,99zł jak się nie wyłączy lub Eleven razem z Multi Men Pack za 25zł ale na cały okres umowy czyli 24 miesiące.
Jak myślicie dobry to biznes i czy jest szansa wyrwać 4K za 5zł?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pany i Panewki.

Posiadam obecnie Pakiet Extra+ z CANAL+ na 12 miesięcy.  Z opcji dodatkowych posiadam:

HBO i HBO GO  0 zł

CANAL+4K ULTRA HD 0 zł

FOX Play 0 zł

Nat Geo Play 0 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 0 zł

Wszystkie Canal+ 0 zł

History HD i History HD 2 za 2,99

Opłata najem 4K UltraBox+ 1 zł ,za wszystko płacę 87.98. Umowę mam do 30.04.2020. Czy mogę starać się o niższą cene czy poczekać jeszcze aż bedzie blizej końca umowy. Wypowiedzenia jeszcze nie składałem. Mogę odrzucić Mistrzowską piłke bo nie za bardzo mnie interesuje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dotychczas 92zł + 20 piłka razem 112zł

 

  • Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów
  • HBO 0 zł 6m dla Abonentów
  • Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
  • Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów
  • Eleven Sports 11,90 zł 12 m i 11,90 zł/m dla Abonentów (07/17)

Oferta z dziś (bez wypowiedzenia) . Warta uwagi ?

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom)

Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentó w (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 121,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2019 o 09:26, wilos napisał:

 

Bez przesady - nie ma szans, MR - 10 zł, Dekoder 15 zł

Powinno się dać 0 aktywacja + 10 zł/mies. 

W dniu 30.10.2019 o 11:43, ircios napisał:

Przy aneksowaniu powinien dostać aktywację MR za 0. 

Pierwszy mr 0 zł, kolejne 49 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shevchenko1987, a ja odpowiedziałbym koledze @_jw23 twierdząco, że "tak, warta uwagi", bo skoro pyta o to, to oznacza, że rozważa przyjęcie tej oferty. Płacił 112 zł, teraz pyta czy warto rozważyć ofertę za 121,89 zł. To chyba oznacza, że go kusi cena. Oznacza to również to, że nie zapoznał się z ostatnimi stronami tego wątku, które pozwoliłyby mu dowiedzieć się, między innymi dzięki Twoim informacjom oraz wielu stałych bywalców tego forum, jakie są kwoty możliwe do osiągnięcia. Żeby nie było, jestem za tym, żeby forumowicze prezentowali, jakie "jedyne w swoim rodzaju" oferty otrzymywali od konsultantów PC+, ale umówmy się, że każdy ma swój rozum i potrafi zadecydować, czy przyjąć daną ofertę, czy nie. Sorry za off-topic, ale jakoś nie potrafiłem się powstrzymać ? po tylu latach czytania tego wątku. Pozdrawiam✌️

  • Popieram 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Drogi Abonencie,

dziękujemy za ponowne wybranie oferty Platformy CANAL+.
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentó w (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 121,89  zł
     

Po kilkunastu nieodebranych telefonach odebrałem i byłem ciekaw co zaoferuja bez wysyłanego wypowiedzenia. Oczywiście oferta zaraz po otrzymaniu maila odrzucona ?

 

Edytowane przez Flaga
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...