Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na wypowiedzeniu do końca października.

Mam:

extra+ 52,50 zł

multiroom (cameleony, sagemcomy) za 0 zł

Chciałbym zejść z ceny za to samo albo obniżyć pakiet do comfort+ z dodatkowym kanałem eurosport 2

Dodatkowo mógłbym wymienić jeden z dekoderów na lepszy (jaki polecacie?)

W jakich cenach mogę to uzyskać? (na razie nikt nie dzwoni z ofertami więc chcę wiedzieć co jest do ugrania gdy sam do nich pod koniec miesiąca zadzwonię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj jest problem, bo LM gra a jak włączę PSP to pewnie oferty będą kosmiczne, bo za listopad rachunek 130zl a za wrzesień zapłaciłem 99,99 za Superpremium+, multiroom, 2xPace PVR.

Pytanie czy gdy złożę wypowiedzenie umowy i wyłączę opcje dodatkowe z końcem listopada to w grudniu dadzą dekoder 4K za 0zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, andi64 napisał:

To nie jestes sam rowniez mam 6 m-cy do konca i super oferta 

Pakiet Superpremium 4K

Man Pack

MP

i super cena 146,99??

Ale i tak masz lepszą ofertę bo Man Pack - kosztuje z 25 zł - czyli Pakiet Superpremium 4K masz za 120 zł ja za 139

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Pawel napisał:

Jak przedłużyłeś umowę to pewnie dostałeś dopełnienie gratis na jeden miesiąc.Po tym okresie dzwoń na infolinię.Ale tez nie ma i nigdy nie było dostania tej opcji za 10 zł.

 

opcja dopełnienia do Extra była, mam nawet regulamin

sęk w tym że teraz nabrali wody w usta, na jaki numer infolinii powinno przejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2019 o 17:27, Kes napisał:

Witajcie, dopiero się zorientowałam że nc się zmieniło. Kończy mi się umowa w grudniu, mam pakiet Superpremium +, multiroom stary typ, 2 karty cameleon, dekoder UltraBox+/PVR PACE i WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74 (MR). 

Nie chce nic więcej, poza nizszym abo i lepszym dekoderem, bo na tym nie mogę nagrywać podczas oglądania innego kanału (nie mam też dwóch kabli i dwóch konwerterow, ale kiedyś jakiś monter mi powiedział że bez dwóch kabli mogę wziąć jakiś inny dekoder i będę mogła nagrywać podczas oglądania innego kanalu). 

Będę wdzięczna za wszelką pomoc. 

Za to co powyżej płacę 99zl. Podobno niżej nie zejdę.

Chciałam tylko dekoder 4k ale chcą za niego 10 zł. Czy da się powalczyć o dekoder 4k i canal 4k za 0zl albo chociaż sam dekoder 4k za 0zl?

Ten dekoder 4k obsługuje 4 sygnały ale trzeba mieć do niego konwerter specjalny? Mam tylko jeden kabel antenowy a chciałabym nagrywać kilka kanałów a oglądać inny i ponoć ten dekoder z konwerterem ma mi to zapewnić. Czy to prawda?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 1.10 Pojawiły mi się oferty w strefie Canal+ i teraz mam dwie do wyboru 69 zł (6 C+ LIVE) oraz Superpremium za 105 zł z HBO Go - umowy na 24 miesiące , co dziwne wczoraj były one o 15 zł droższe niż dzisiaj.  O co tu chodzi, to jest normalna praktyka teraz, że oferty się zmieniają codziennie.

Edytowane przez wilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jag888 napisał:

 

opcja dopełnienia do Extra była, mam nawet regulamin

sęk w tym że teraz nabrali wody w usta, na jaki numer infolinii powinno przejść?

Gdzieś uciekło jedno słowo z mojej wypowiedzi co całkowicie zmieniło jej sens. Miało być "nigdy nie było gwarancji dostania dopełnienia za 10 zł" ;) 

Za dychę była jak najbardziej dostępna bo sam ją za tyle kiedyś miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowe:

superpremium+ 100zł

filmbox 5zł

hbo go 0zł

canal+ 4k  6 x 0zł potem 10zł

Multi Man Pack 2x0zł 5x 20zł potem można wyłączyć

dekoder 4k  0zł

 mezzo 5zł,

Sundance 3zł

Multiroom 2x 10zł

Fox Play 0zł

Nat Geo 0zł

Razem: 1x 132zł,  5x 152zł, 18x 148zł  bez MMP ale z H/H2 Adventure 

Średnio: 148zł

 

Rabaty:

dekoder 4k -15zł

Hbo Go   -5zł,

6 miesięcy Canal+ 4k,

2 miesiące Multi Man Pack

 

Było:

Superpremium 100zł

dekoder 4k 15zł

hbo go 5zł

filmbox 5zł

canal+ 4k 10zł

multiroom 2x10zł

H2/ History 3zł

Adventure 2zł

sundance 3zł

mezzo 5zł

 

Razem 168zł

 

Dobra oferta???

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...