Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Było:

Extra + Canal+ 79,90zł

- HBO (6 miesięcy gratis/ 6 miesięcy 25,00zł) (2x 12 miesięcy lojalka)

- HBO-GO 5zł

- Eleven Sports 9,95zł  (2x 12 miesięcy lojalka)

- VOD Seriale 8,00zł

- History 2,99zł

 

Jest:

- Superpremium4K:

- Cinemax ( 12 miesięcy gratis/12 miesięcy za 15,00zł)

History (1 miesiąc gratis, potem 2,99zł)

- Dekoder 4K 0zł najem, 0 zł aktywacja

FOXPlay - 0zł

- NatGeoPlay 0zł

-  PSP 0zł

średnia cena przez 24 miesiące to : 121zł

 

Umowa była do 31-12-2019r. - wypowiedziana. Ofertę dostałem z DUK Kraków.

 

@ircios - Dziękuję,za podpowiedzi, bo głównie zależało mi na Ultrabox4K.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Gursonek
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę i ja ....

jestem abonentem jeszcze od Wizji Tv ale ostatnią umowę mam od 9 lat... ale to chyba nie ma większego znaczenia poza tym , że mam dekoder Peace od 2012 roku i Cameleony.

Wypowiedzenie złożyłem bo już sam nie wiem czy trzymać to czy nie... bo obecnie płacę 114 zł za pakiet Extra + z Canal + , Eleveny, HBO+go -20zł) , Multiroom... 

Mogę przedłużyć umowę na dwa lata za 96 zł z '''''Extra + 10x Canal, Eleveny, Mistrzowska piłka i HBO+go na 5 mc" Lub z HBO+go na stałe za 116 zl. ł

Najważniejsze dla mnie to zmiana Cameleonów na karty parowane z dekoderami - Ultra 4k i WiFi Box+. Czy warto ?

Było :

EXtra+, Eleven, Multiroom za 96 zł (Pace+Cameleon)

Ma być :

Extra + (10 C+), Eleven, Eleven, PSP, FoxPlay, HBO za 5 mc = za 96 z nowym sprzętem :Ultra 4K i Box+

lub z HBO+go na stałe za 116 zł i nowy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było:

Superpremium+  99,90

filmbox   5zł

hbo go   5zł

canal+ 4k   10zł

dekoder 4k  15zł

H/H2 3zł

Adventure 2zł

mezzo 5zł

sundance 3zł

multiroom 2x 10zł

Razem: 168zł

 

Jest:

Superpremium 4k 109,90

cinemax 10zł

dekoder 4k 0zł

H/H2, Adventure, sportclub 5zł

mezzo 5zł

sundance 3zł

multiroom 2x 10zł

Nat Geo Play 0zł

Fox Play 0zł

 

Razem: 153zł   

 

15zł taniej i teraz dodatkowo: Polsat Sport Premium, Eleven, NatGeo Play, Fox Play, sportclub

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Taką ofertę przedłużeniową dostałem- warto ?, zależało mi na dekoderze 4K.

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Filmbox Pack, HBO GO, HISTORY HD, Nat Geo Play, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, History HD 0 zł 1 m i 1,99 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99  zł

 

poprzednio Extra+ z 6 Canal+,History- dekoder wifi premiumbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kiboll napisał:

Witam, 

 

Umowa do konca pazdziernika. Wypowiedzenie zlozone.

Od miesiaca juz wydzwaniaja.

 

Interesuje mnie najtanszy pakiet z 10xCanal+.

Wyczytalem gdzies z poprzednich postow ze gola z 10xC+ mozna zagnarc za 50zl. Kto potwierdzi ?

 

Wlasnie mialem telefon z informacja zeby zwrocil dekoder w listopadzie i czy moga mnie jeszcze jakos zatrzymac, powiedzialem co chce to ponoc najtansza oferta za 10xC+ to 64,99zl - podziekowalem. 

Jaki pakiet masz obecnie ?Najtaniej wyjdzie składak typu Start+10C+ lub Comfort+10C+.Pakiet Start+ można wyrwać od 9,99-19,99,Comfort+ od 22,50.Paczkę 10C+ najlepiej dobrać oddzielnie jeśli nie zaoferują podczas przedłużenie umowy.W zależności od promocji od 25 zł/mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kiboll napisał:

Umowa do konca pazdziernika. Wypowiedzenie zlozone.

Od miesiaca juz wydzwaniaja.

 

Interesuje mnie najtanszy pakiet z 10xCanal+.

Wyczytalem gdzies z poprzednich postow ze gola z 10xC+ mozna zagnarc za 50zl. Kto potwierdzi ?

 

Wlasnie mialem telefon z informacja zeby zwrocil dekoder w listopadzie i czy moga mnie jeszcze jakos zatrzymac, powiedzialem co chce to ponoc najtansza oferta za 10xC+ to 64,99zl - podziekowalem. 

Pomijając to o czym powiedział już @Pawel, do rozmowy z konsultantem powinieneś się przygotować, bo w innym przypadku dostaniesz oferty za 64,99 pln. A powinieneś zacząć od tego, że "goły" start+ kosztuje 19,99 pln (https://sklep.pl.canalplus.com/__data/assets/pdf_file/0012/14205/wp_nowy_start_24m_13082019.pdf). Platforma Cyfra+ na swojej  stronie proponuje dokupienie opcji dodatkowej za 30 pln (https://pl.canalplus.com/canal-plus?content=menu#; tam jest wprawdzie mowa o 8x C+, ale myślę, że te dwa dodatkowe dostałbyś w gratisie), co daje nam oczekiwane przez Ciebie 50 pln. Więc nie wiem, skąd im się wzięło 65 zł. Być może wliczają dekoder, może multiroom, który chciałeś, a o którym nie wspomniałeś. Tu już musisz uruchomić umiejętności negocjacyjne. Ale jeśli przekonasz konsultanta, że znasz ofertę, to mam nadzieję, że osiągniesz oczekiwaną cenę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kiboll napisał:

Witam, 

 

Umowa do konca pazdziernika. Wypowiedzenie zlozone.

Od miesiaca juz wydzwaniaja.

 

Interesuje mnie najtanszy pakiet z 10xCanal+.

Wyczytalem gdzies z poprzednich postow ze gola z 10xC+ mozna zagnarc za 50zl. Kto potwierdzi ?

 

Wlasnie mialem telefon z informacja zeby zwrocil dekoder w listopadzie i czy moga mnie jeszcze jakos zatrzymac, powiedzialem co chce to ponoc najtansza oferta za 10xC+ to 64,99zl - podziekowalem. 

 

Jak trafisz na konkretnego kumatego konsultanta w DUK ( tel. 122947879 ) to dostaniesz:

 

Start+ za 9,99 zł i do tego 10xC+ za 25 zł = 34,99 zł.

Comfort+ za 22,50 zł i do tego 10xC+ za 25 zł = 47,50 zł.

 

Z kobietami nie ma co gadać - nie są tak elastyczne.

 

Sam możesz zadzwonić tel. 122947879 i w rozmowie z konsultantem jasno dać do zrozumienia czego oczekujesz.

Czytaj wyżej co napisałem.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, bez_cukru napisał:

Witam wszystkich. Taką ofertę przedłużeniową dostałem- warto ?, zależało mi na dekoderze 4K.

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Filmbox Pack, HBO GO, HISTORY HD, Nat Geo Play, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, History HD 0 zł 1 m i 1,99 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99  zł

 

poprzednio Extra+ z 6 Canal+,History- dekoder wifi premiumbox.

Warto, tylko w tej ofercie nie widzę nic o dekoderze 4K. 

 

Dali Ci kanał 4K bez dekodera. Bystry konsul ?

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NobelM napisał:

Nie ma co uogólniać, ostatnio przedłużyłem umowę podczas konkretnej rozmowy telefonicznej z Panią i dostałem, to co chciałem bez większych problemów.

 

Ja tak samo. Starała się mocno i była bardzo miła. 

 

W drugą stronę jest tak samo, że dzwoni facet i jest zwyczajnym burakiem. 

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, shevchenko1987 napisał:

Warto, tylko w tej ofercie nie widzę nic o dekoderze 4K. 

 

Dali Ci kanał 4K bez dekodera. Bystry konsul ?

Dekoder mam wymienić w salonie (każdym) platformy canal+, po akceptacji umowy- najem 5 zł/mc jak za wifi premium. Mam nadzieję że to nie jakiś wałek. W razie co 14 dni na odstąpienie. Dzięki ?

Edytowane przez bez_cukru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie 67,50, jak w stopce.

 

Propozycja Comfort z 10 canal+, do tego HBO z GO w tej samej cenie i 10 zlotych za Canal+ 4K, czyli 77.50 zł.

Canal+ 4K za Free na pół roku

 

Wymiana modułu na własność na którym nie idzie Canal+ 4K na moduł ten który odszyfruje 4K.

Edytowane przez tomwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, tweed77 napisał:

 

Jak trafisz na konkretnego kumatego konsultanta w DUK ( tel. 122947879 ) to dostaniesz:

 

Z kobietami nie ma co gadać - nie są tak elastyczne.

 

Od kobiety dostałem Comfort +dopełnienie do Extra +C+ za 54.99 na 2.5 miesiaca przed końcem umowy i bez wypowiedzenia.Mało tego jeszcze dwa razy wydzwaniała dlaczego jeszcze nie akceptowałem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam moduł na własność, na którym nie mogę mieć Canal+ 4K.

Generalnie wolałbym Ultraboxa, ale tutaj za 0 złotych chyba nie da rady.

 

Propozycja jest taka, bym zamiast dekodera dostał nowy moduł który zdekoduje Canal+ 4K (za 0 złotych).

 

Wiem, że padła odpowiedź, że drogo, ale naprawdę nie jest mi niezbędny Eleven i Mistrzowska Piłka, a nawet Extra+.

A w sytuacji gdy widzę, że w wielu ofertach HBO jest za 0 złotych na 5 miesięcy, a potem 25 złotych, to ta moja opcja na całą umowę już nie jest taka zła.

 

 

Edytowane przez tomwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, 

 

Pytanko z mojej strony z tego co czytam stary MR działa do końca lipca 2020. Ogólnie dla mnie trochę jest to słaba opcja z tego względu że w jednym z TV mam moduł CI i zależy mi na tym bo TV przymocowane jest do ściany i nie chciałem dekodera. No ale jak mus to mus. Kończy mi się obecnie umowa i pytanie co teraz zostawić jeszcze stare karty i później z automatu mi to podmienią ?  czy brać już nowe ? i jakiś dekoder. obecnie mam 2x CAMELEON po cyfrze + dekored PEACE. Z góry dziękuję za podpowiedzi co najlepiej zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...