Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś dostałem kolejną ofertę od NC+

 

Obecnie posiadam

 

Superpremium+ 99.99zł

Eleveny 15.90

MR 10zł

Najem Wifi Premiumbox+ 5zł

 

Razem płacę 130.89

 

Teraz mi zaproponowali to samo, dorzucili Polsaty Sport, zamiast Cinemaxów dali kanały Filmbox oraz włączyli C+4k - samo włączenie kanału, bez dekodera i to za cenę 134.99zł. 

 

Superpremium+ 

Eleveny 

MR 

Najem Wifi Premiumbox+ 

Polsaty Sport

Filmbox zamiast Cinemax

Włączenie C+4K

cena: 134.99zł

 

Chciałem zejść z kosztów, ale LM/LE na jesienne wieczory kusi. Warto brać tą ofertę czy czykać, bo umowwa do listopada?

 

Mógłby któs podać nr. z DUK??

Edytowane przez Kornelix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, awakeman napisał:

12 294 78 79

 

Ok. dzięki bardzo. Rozumiem, że jak dzwoni komórkowy to będzie to zwykły konsultant a jak stacjonarny, w tym wypadku, to chyba Kraków, to będzie to człowiek z DUK? 

 

A co myślisz o ofercie? Podstawa pewnie wysłanie wypowiedzenia co?

 

Z tego co widze, w prognozach, ostatni rachunek na 130.99 płacę w listopadzie, a w grudniu już 150, czyli z początkiem września już mogę wysyłać wypowiedzenie? Najlepiej do punktu czy poleconym do Warszawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przy przedłużeniu umowy.

Witam! Potrzebna pomoc.
Kończy mi się promocja na kanały Eleven za 7.90 zł/rok (do 30.08).
Po pierwszym telefonie, Pani powiedziała, że może przedłużyć tylko za 11.90 zł/rok.
Ktoś ma doświadczenie czy da radę wyhaczyć kontynuację za 7.95 zł?
Dzięki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zainteresowany promocją w Credit Agricole i mam pytanie czy oprocz rabatów abonent który już posiada dekoder 4k moze liczyć na zrabatowanie dekodera gdyż na stronie jest info że specjalnym kodem klient może zaoszczedzic kolejne 360zł czyli darmowy najem dekodera na 24 miesiace.W tej chwili posiadam ultraboxa za 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.credit-agricole.pl/o-banku/aktualnosci/2019/ogladasz-telewizje-otworz-rachunek-w-credit-agricole

na dole

Tylko nie wiem dokladnie na jakich zasadach.Czy jak ktoś już ma dekoder to też to obowiązuje czy tylko dla tych co będą brac dekoder.

Edytowane przez misiek1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To świeży wpis z dzisiejszego dnia.To jeszcze bardziej uatrakcyjnia promocję. Ciekawe czy są dostępne te kupony w banku. Teoretycznie powinno działać dla również już posiadających dekoder. Tylko w regulaminie nie ma słowa o tych dodatkowych korzyściach.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MaRIO84 napisał:

Witam,umowa do końca miesiąca.

Obecnie posiadam

-Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 79,99 zł 

-MR 10zł

-Najem Wifi Premiumbox+ 5zł

Proponują Extra+ z CANAL 8 za 69,99 i najem Premiumboxa za 0zł.Czy taki pakiet w tej cenie jest ok?Czy może lepiej bawić się w składaka?

W tej cenie raczej chodzi o extra z 6xC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wyżej powiedzieli że numer DUK kończy się ....79 a do mnie wydzwaniają z numeru 122947999 i twierdzą też że to DUK i więcej nie mogą dać czyli super premium za 99,99 plus 5 za filmboxy plus 4.90 za Hustlera bo menpaka już nie dostanę za 5 zl. Nie przedłużyłem a zostało mi 4 dni. Najwyżej przedłużę w ciągu tych 14 dni co sprzęt trzeba oddać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pawel napisał:

Ja podawałem przed w formularzu na stronie. Telefonicznie pewnie będzie podobnie.

 

P.S. Korzystałeś z kodu polecenia ?

Babka przez telefon powiedziała że nie muszę teraz podawać tego numeru, wystarczy że po otwarciu konta będę opłacał ncplus z tego konta, a jak pytałem o kod polecenia to powiedziała tylko że mogę go sobie wygenerować po założeniu konta. A co daje podanie takiego kodu od osoby polecającej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod polecenia od osoby będącej już klientem banku to dodatkowe 50 zł dla polecającego i poleconego. Po założeniu konta możesz jak najbardziej go wygenerować ale premii za założenie z kodu już nie otrzymasz.

W regulaminie jest adnotacja, że bank może dokonać weryfikacji czy konto w nc+ i wniosek w CA składa ta sama osoba.Czy to robią tego nie wiem. Ja podałem numer konta jak wspomniałem w formularzu na stronie promocji.Umowę podpisywałem w banku.Pracownik zakładając konto wprowadził mi ten numer do książki odbiorców.Opłaciłem abonament i otrzymałem już zwrot za dwa miesiące+premię za otwarcie. Dlatego polecam skorzystanie z promocji. A jeśli teraz można dodatkowo zbić cenę najmu dekodera 4K to tym bardziej nie ma się nad czym zastanawiać.Pomijam już potencjalne zysku z programu poleceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...