Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane usługi
Nowy Start+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, Dopełnienie do Nowy Comfort+, Sportklub, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje
Nowy Start+ 17,50 zł 24 m, a po tym okresie 21,50 zł/m dla Abonentów (05/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 5 zł/m dla Abonentów (04/19)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 49,49  zł 
 

 

Pierwsza oferta przedłużeniowa. Jak oceniacie - warto? obecnie płacę 54,99PLN.  Chciałem comfort na cały okres umowy ale proponują tylko na 1 miesiąc gratis. W stosunku do obecnej oferty  proponują 5zł tańszy abonament i gratisowy sportklub na cały okres umowy.

Edytowane przez papaolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, papaolo napisał:

Wybrane usługi
Nowy Start+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, Dopełnienie do Nowy Comfort+, Sportklub, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje
Nowy Start+ 17,50 zł 24 m, a po tym okresie 21,50 zł/m dla Abonentów (05/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 5 zł/m dla Abonentów (04/19)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 49,49  zł 
 

 

Pierwsza oferta przedłużeniowa. Jak oceniacie - warto? obecnie płacę 54,99PLN.  Chciałem comfort na cały okres umowy ale proponują tylko na 1 miesiąc gratis. W stosunku do obecnej oferty  proponują 5zł tańszy abonament i gratisowy sportklub na cały okres umowy.

Powalcz jak piszą wyżej o nowy comfort+ za 22.50 + Canal+ za 25zł. Też poczekam na tel od nc+ i chcę takie warunki. Wypowiedzenie złożone a umowa do grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest szansa na jakąś lepszą oferte przy przedlużeniu umowy?

Obecnie mam Extra+ w cenie 47,50zł dodatkowo 3 dekodery w multiroomie za 30zł.

Całość wychodzi 77,50zł na 15 miesięcy.

Jest szansa na wynegocjowanie np. jednego dekodera w multiroomie ze darmo?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@papaolo

Start+ można mieć za 9,99 zł jak się postarasz.

Dopełnienie do Comfort+ masz za 10 zł.

@blaugrana18 też mam umowę do grudnia 2018 ( Start+ 9,99 zł wraz z 8xC+ za 25 zł ). Bez wypowiedzenia DUK proponuje mi jej przedłużenie na tych samych warunkach co mam.

Jak przejdę na czas nieokreślony to mi wzrośnie o 4 zł opłata za to co mam.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

chce przejść z wykupionego tunera 2850 z 1mc na start z canal+ na ofertę abo.

Interesują mnie opcję start+ z comfort + oraz canal+. Czy uda się wziąść to za 45 zł/mc na 12 lub 24 mc ?

Chce przy okazji skorzystać z tej promocji od Credit Agricole (460 zł).

Czytałem też o jakiś kodach polecających, czy jest coś takiego ?

Interesuje mnie ekstraklasa, liga angielska, żużel (nsport jest od comfort +)

Czy ktoś może mi coś polecić lub doradzić ?

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu chyba ma numerki do E2 :).

 

A tak serio - chyba na pierwszą umowę nie wytargasz nic ponad to, co dają w standardzie. Comfort+ z Canal+ na 2 lata to 79,99. Możesz kombinować z wzięciem samego Comfort+ na 2 lata za 29,99 i potem (nie wiem kiedy) próbować dobrać Canal+ za 25/30/40zł. Co - jeśli się uda wyjdzie i tak taniej od pełnego pakietu. Pytanie - czy się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie nc+ jest obecnie promo za 20 zł /6 mc comfort a później 40 zł / 18 mc i więcej nie ugram ? A po podpisaniu umowy dobrać canal+ na 6 mc po 25 zł z tym że 1 mc za friko (czyli 7mc) i tak robić co 7 miesiąc ?

Z tego co narazie się dowiedziałem to wychodzi tak:

umowa na 24 mc z comfort plus co 7 mc odnawiać canal plus na 6mc daje kwote 1340 zł zobowiązań

biorąc promo z Credic Agricole mamy 460 zł do przodu, polecenie 50 zł  i jeszcze jest inna promocja z CA odnośnie likwidacją konta 200 zł, co mi w sumie pasuje (daje w sumie 710zł)

1340-710 = 630 / 24 = 26,25 zł / mc

Edytowane przez szorstki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tomkep napisał:

Ktoś tu chyba ma numerki do E2 :).

 

A tak serio - chyba na pierwszą umowę nie wytargasz nic ponad to, co dają w standardzie. Comfort+ z Canal+ na 2 lata to 79,99. Możesz kombinować z wzięciem samego Comfort+ na 2 lata za 29,99 i potem (nie wiem kiedy) próbować dobrać Canal+ za 25/30/40zł. Co - jeśli się uda wyjdzie i tak taniej od pełnego pakietu. Pytanie - czy się uda.

 

 

A daczego miałoby się nie udać?

Zgodnie z regulaminami tych promocji https://ncplus.pl/promocje-dla-abonentow

nie ma żadnych ograniczeń co do czasu skorzystania z promocji i uzależnienia od posiadanych pakietów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy taka oferta jest ok?

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR, Najem HD Multiroom
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 91,89  zł 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2019 o 22:26, tomwro napisał:

Wypowiedzenie można złożyć 6 miesięcy przed końcem umowy, wcześniej nie ma takiej opcji w systemie - jak usłyszałem w centrum nc+

 

W dniu 20.07.2019 o 12:32, czerstwy napisał:

Zmień punkt albo przestań opowiadać brednie którymi cię uraczyli w tym punkcie.

 

Kolego @tomwro czerstwy ma oczywiście rację. Wypowiedzenie możesz złożyć w dowolnym momencie trwania umowy, a to że "nie ma takiej opcji w systemie" to już nie Twoja sprawa. Nalegasz na przyjęcie wypowiedzenia powołując się na regulamin świadczenia usług:

45158510569229869915.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

okazuje się że jeśli przechodzimy z prepaida na abo to nie ma tych promocji które są na stronie.

Wziąłem nowy comfort+ na 12mc w cenie 35 zł i drugiego następnego miesiąca biorę opcję canal + na 25 zł/ 6mc.

Do tego wziąłem promocję z banku CA.

Daje to w sumie:

12*35 = 420 (comfort+)

10*25 = 250 (canal+)

670 zł + 100 zł (dekoder) = 770 zł

Promocja z CA

-100 zł za otwarcie rachunku

-360 zł za przelewy na konto nc+

-50 zł za polecenie

Daje to 260 zł / 12 mc = 21,67 zł/mc za nowy comfort plus canal.

 

Czy da się taniej ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem ofertę za 91,89zł (podwyżka o 2 zł w porównaniu do obecnej ale dokładają Mistrzowską Piłkę, na której mi zależało)

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE
Eleven Sports
FOX Play
Filmbox Pack
MISTRZOWSKA PIŁKA
MULTIROOM STANDARD
Nat Geo Play
NAJEM PVR


grać na zwłokę? (umowa do grudnia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj

Umowa do końca roku.

Extra + z 10 C+ = 79,99 zł (obecnie mam 6 C+ w cenie 69,99 zł)

Canal + 4 k = 0,00 zł

Dekoder 4k = 0,00 zł (obecnie mam za 15,00 zł)

Mistrzowska piłka = 5 zł

Eleven sports = 7,95 zł / 12m

Łącznie 92,94 zł

 

Zastanawiam się, czy nie zaakceptować. Ukryta opłata za mistrzowską piłkę 5zł, w zamian że dekoder za 0 z 15 zł.

 

Generalnie przed końcem roku mogę tylko ugrać jeszcze 5 zł za tą mistrzowską piłkę.

 

Jeszcze się biję z myślami o pełną paczkę C+....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, szorstki napisał:

....

Promocja z CA

-100 zł za otwarcie rachunku

-360 zł za przelewy na konto nc+

-50 zł za polecenie

Daje to 260 zł / 12 mc = 21,67 zł/mc za nowy comfort plus canal.

 

Czy da się taniej ? ?

Wyjdzie trochę więcej bo zwrot 360 zł jest rozciągnięty w czasie 18 miesięcy. Gdybyś skorzystał z serwisu PlanetPlus mógłbyś jeszcze dodatkowo zyskac 120 zł.

Przy okazji mam jeszcze kilka kodów programu poleceń, gdyby ktoś chciał skorzystać z promocji CA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...